Forum >

Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności

Zadaj pytanie

Na Wasze pytania odpowiada:
 

Dr n. med. Beata Makowska, specjalista ginekolog-położnik, która od kilkunastu lat swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera pacjentów kliniki leczenia niepłodności InviMed w Gdyni. Dr Makowska doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w lecznictwie otwartym, w Klinice Położnictwa Akademii Medycznej w Gdyni oraz na oddziale ginekologii i położnictwa szpitala im. Wojciecha Adalberta w Gdańsku.

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. W 2005 r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. 

 

Specjalista ginekolog-położnik oraz androlog kliniczny. Dr Andrzej Rogoza jest ekspertem leczenia niepłodności z ponad 30-letnim stażem. Od ponad ośmiu lat swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera pacjentów kliniki InviMed w Gdyni.

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku. Doświadczenie zawdzięcza wieloletniej praktyce oraz międzynarodowym kursom i stażom z metod wspomaganego rozrodu (inseminacja, in vitro) i z zakresu andrologii, między innymi na Wydziale Andrologii Uniwersytetu Claude Bernard de Lyon, w Harlem (Holandia) i w Paryżu, a także w Kilonii (Niemcy).

Jest członkiem Europejskie Towarzystwo Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE) oraz Europejskiej Akademii Andrologii. 


ZASADY – ZANIM ZADASZ PYTANIE PRZECZYTAJ!

  • Ekspert nie jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Pierwszeństwo mają pytania, które mają największą liczbę „Lubię”.
  • Zanim zadasz pytanie sprawdź do której grupy tematycznej ono należy (Diagnostyka i leczenie niepłodności czy Starania ze wspomaganiem). Pytania nie na temat będą kasowane.
  • Zanim zadasz pytanie, sprawdź czy nie ma już podobnego. Jeśli znajdziesz podobne pytanie, które czeka na odpowiedź lekarza, nie zadawaj kolejnego pytania, tylko kliknij na „Lubię” tego już istniejącego. Pytania podobne do istniejących, będą kasowane.
  • Zadając pytanie jasno sformułuj czego ono dotyczy. Nie pisz „Moje pytanie” lub „Czy coś jest nie tak”. Pisz konkrety „Wysokie TSH”, „Brak miesiączki” itp.
  • Szanuj czas lekarza – dokładnie zredaguj swoje pytanie; jasno opisz swoją sytuację, odnosząc się do wyników badań, dokładnie zacytuj wszystkie parametry, nigdy nie pisz nazwisk lekarzy i placówek w których się leczysz.
  • Nie oczekuj postawienia diagnozy. To jest niemożliwe przez Internet.

 

PYTANIE
AUTOR
DATA ODPOWIEDZI
POLUBIENIA
ciaza pozamaciczna

orchidea89 9 lipca, 16:19 25
Badanie nasienia- 1.5 mld plemników /asthenozoospermia

mira123 9 lipca, 16:01 13
mutacja mthfr a1298c - heterozygota

Madlen88 9 lipca, 16:05 20

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

  • wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)