Forum Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem Plamienia po Clostilbegyt

Plamienia po Clostilbegyt

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 21 listopada 2018, 17:12

    /  Zgłoś
  Dzień dobry. W ostatnim cyklu brałam 0.5 tabletki Clostilbegyt od 3-dnia cyklu. W 9 dniu miałam monitoring owulacji i pojawił się pecherzyk w prawym jajniku 13mm. W 14 dniu cyklu podczas obserwacji okazało się, że pecherzyk urósł tylko 2 mm (Pani dr powiedziała, że to za mało i że w tym miesiącu nic nie osiągniemy). W następnym cyklu mam brać już po 1 tabletce, jednak niedługo po obserwacji (16 dzień cyklu) pojawiło się u mnie brunatne plamienie, jakiego wcześniej nie miałam i lekki bol jak przy miesiączce. O czym może ono swiadczyc? Czy może to być niski progesteron? Dodam, że mam od niedawna zdiagnozowana insulinoopornosc i przyjmuje na nią leki (przez co też nie za dobrze się czuję). Dodatkowo mierze temperaturę i niedługo powinnam dostać miesiączke a ta niestety nie wzrasta.

  Paulinkak, Oryginalnynick lubią tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)