X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy moja ciąża jest możliwa?
Odpowiedz

Czy moja ciąża jest możliwa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pastelek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 marca 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilku dni zastanawiam się, czy w moim przypadku ciąża jest możliwa, czy też nie...
    Po okresie współżyłam z partnerem praktycznie codziennie, aż do dnia poprzedzającego owulację (chyba). Piszę, chyba, bo mam problem z ustaleniem kiedy owu się pojawiła. Planowo miała w poniedziałek, ale według śluzu wydaje mi się, że przypadła na sobotę/niedzielę. Zarówno wczoraj, jak i dziś (poniedziałek/wtorek) śluz jest kremowy/mleczny i nierozciągliwy. Trudno mi ocenić jak było w weekend, bo przyznam szczerze, że raz było bezbarwnie, raz mlecznie, ale śluz był lepki i rozciągliwy. Temat od kilku dni mnie gryzie, jak myślicie Drogie Panie - coś z tego będzie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2020, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa zawsze jest. Niejednoktrotnie bywa tak, że można mieć płodny śluz, testy owulacyjne pozytywnne, czy temperatura wskazuje, że owu była a w rzeczywistości jest cykl bezowulacyjny.
    Tylko i wyłącznie monitoring prawdę Ci powie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pastelek wrote:
    Od kilku dni zastanawiam się, czy w moim przypadku ciąża jest możliwa, czy też nie...
    Po okresie współżyłam z partnerem praktycznie codziennie, aż do dnia poprzedzającego owulację (chyba). Piszę, chyba, bo mam problem z ustaleniem kiedy owu się pojawiła. Planowo miała w poniedziałek, ale według śluzu wydaje mi się, że przypadła na sobotę/niedzielę. Zarówno wczoraj, jak i dziś (poniedziałek/wtorek) śluz jest kremowy/mleczny i nierozciągliwy. Trudno mi ocenić jak było w weekend, bo przyznam szczerze, że raz było bezbarwnie, raz mlecznie, ale śluz był lepki i rozciągliwy. Temat od kilku dni mnie gryzie, jak myślicie Drogie Panie - coś z tego będzie?

    Ja współżyłam z moim mężem po okresie co drugi dzień, śluz płodny był, testy pokazały zielone światełko. W sumie nie działaliśmy na zawołanie tylko regularnie współżyliśmy. Niestety nic z tego nie wyszło mam nadzieję, że u Ciebie będzie jednak inaczej ❤️❤️❤️ trzymam kciuki. Kiedy testujesz?

  • Pastelek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 marca 2020, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poupeé wrote:
    Ja współżyłam z moim mężem po okresie co drugi dzień, śluz płodny był, testy pokazały zielone światełko. W sumie nie działaliśmy na zawołanie tylko regularnie współżyliśmy. Niestety nic z tego nie wyszło mam nadzieję, że u Ciebie będzie jednak inaczej ❤️❤️❤️ trzymam kciuki. Kiedy testujesz?


    Myślę, s testy wykonam w tygodniu. Co najciekawsze, mój partner śnił o tym, że jestem w ciąży, także oby był to proroczy sen :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ