X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwna beta i ovitrelle
Odpowiedz

Dziwna beta i ovitrelle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • justyna182 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 28 listopada 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9dpo #ovitrelle #ciekawabeta

    Dziewczyny!

    Jestem 9 dni po zastrzyku ovitrelle. Owulacja potwierdzona monitoringiem. Od 2 dni ciagnie mnie w jajnikach, bolą plecy, chodzę zmęczona. Temperatura 37-37,5 średnio od samej owulacji.

    Po zastrzyku cały czas testy owulacyjne i ciążowe pozytywne. Nie bledna..

    Dzisiaj byłam w labolatorium na innych badaniach i dopisałam betę.
    Dzisiaj wynik, 9 dni po owu: 17,86..

    Czy to pozostałość po ovitrelle? Taka "duża"? Wiem, że zastrzyk testy fałszuje do 10 dni, może nawet dłużej, ale przekopałam internet i we krwi zazwyczaj po 9 dniach są śladowe ilości (HCG 2-3)...

    W sobotę zrobię znowu betę, ale się zastanawiam czy to dobry znak i przyznam, że trochę się cieszę po cichu..

    Dodam, że miesiąc temu miałam zastrzyk Pregnyl, blade testy były już po 8 dniach, po 9 dniach beta była ok 8. Ciąży nie było, nic nie bolało, temp. 65.4. czyli ewidentny brak ciąży wcześniej. A teraz..?

    Wiem, wiem że niecierpliwa jestem i może też być biochemiczna ;)

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 28 listopada 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovitrelle u kazdej kobiety sie metabolizuje trochę inaczej. U jednych nie będzie sladu po 4 dniach, a u innej nawet 12 dni po moga zostac jakies sladowe ilosci. Wiec do 10 dni po zastrzyku generalnie beta jest totalnie niewiarygodna. Tym bardziej, ze ovu jest 1-2 doby po podaniu zastrzyku, wiec 9 dzien po zastrzyku to 7 lub 8 dpo, wiec nawet jak jest ciaza to ledwo co sie zagniezdzila albo jest w trakcie. Poczekaj spokojnie jeszcze chwile i powtorz badanie :)

    Dziwna lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam? Powtórzyłaś test? Udało się?

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • justyna182 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia89 wrote:
    I jak tam? Powtórzyłaś test? Udało się?

    Niestety spadła do 13.10.

    Jestem 10-11 dni po, objawy i temp nadal 37,4 więc jeszcze mam.jakas nadzieję.. okres 05.12

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ