X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Leczy sie któraś u Lekarza Macieja brązerta ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serio nikt nie ma na temat tego lekarza opini ?

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 1 maja 2020, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja się leczę u dr M. Brązerta!

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2020, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Hej, ja się leczę u dr M. Brązerta!

    I.jak? Oceniasz? Ja mam u niego wizyte 18 maja

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 1 maja 2020, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę w związku z leczeniem niepłodności?
    Ja trafiłam na doktora w szpitalu na Polnej i teraz leczę się prywatnie na Ułańskiej i robię in vitro na Polnej.
    Ogólnie, dzięki Dr coś ruszyło do przodu, bo wcześniej ginekolodzy załamywali ręce i nie mieli za bardzo pomysłu co dalej. Dr zlecił badania, ze względu na niskie Amh zaproponował najpierw inseminacje (3 nieudane), następnie in vitro (pierwszy transfer bez powodzenia). Jak trzeba było usunąć jakieś torbiele, polipy to kieruje na oddział i sam operuje.
    Jedyne co jest słabe na Polnej pod kątem in vitro to fakt, że za każdym razem trafia się na kogoś innego, pierwszy transfer niestety robił mi inny lekarz i nie czułam się do końca komfortowo.
    Może napisz co Cię konkretnie interesuje, to łatwiej będzie mi odpowiedzieć :)

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2020, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Wizytę w związku z leczeniem niepłodności?
    Ja trafiłam na doktora w szpitalu na Polnej i teraz leczę się prywatnie na Ułańskiej i robię in vitro na Polnej.
    Ogólnie, dzięki Dr coś ruszyło do przodu, bo wcześniej ginekolodzy załamywali ręce i nie mieli za bardzo pomysłu co dalej. Dr zlecił badania, ze względu na niskie Amh zaproponował najpierw inseminacje (3 nieudane), następnie in vitro (pierwszy transfer bez powodzenia). Jak trzeba było usunąć jakieś torbiele, polipy to kieruje na oddział i sam operuje.
    Jedyne co jest słabe na Polnej pod kątem in vitro to fakt, że za każdym razem trafia się na kogoś innego, pierwszy transfer niestety robił mi inny lekarz i nie czułam się do końca komfortowo.
    Może napisz co Cię konkretnie interesuje, to łatwiej będzie mi odpowiedzieć :)

    Ja ide do niego w kierunku nieplodnosci wlasnie bo kazdy ginekolog dotychczas mowil mi cos innego akurar ja amh zrobilam na wlasna reke bo jedna mi pow ze podejrzewa pcos...
    A ten.lekarz ma bardzo dobre opinie i na wypisie ze szputala na polnej mam napusane ze laparoskopia poloczona z hister a jak bylam na konsultacji to doktorka to olala... Ja narazie licze że uda sie naturalnie... I moze doktor powie cos na temat tych mutacji... A jakie ty masz amh?

    Frutellka lubi tę wiadomość

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 1 maja 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Wizytę w związku z leczeniem niepłodności?
    Ja trafiłam na doktora w szpitalu na Polnej i teraz leczę się prywatnie na Ułańskiej i robię in vitro na Polnej.
    Ogólnie, dzięki Dr coś ruszyło do przodu, bo wcześniej ginekolodzy załamywali ręce i nie mieli za bardzo pomysłu co dalej. Dr zlecił badania, ze względu na niskie Amh zaproponował najpierw inseminacje (3 nieudane), następnie in vitro (pierwszy transfer bez powodzenia). Jak trzeba było usunąć jakieś torbiele, polipy to kieruje na oddział i sam operuje.
    Jedyne co jest słabe na Polnej pod kątem in vitro to fakt, że za każdym razem trafia się na kogoś innego, pierwszy transfer niestety robił mi inny lekarz i nie czułam się do końca komfortowo.
    Może napisz co Cię konkretnie interesuje, to łatwiej będzie mi odpowiedzieć :)


    Ja też jestem po operacji u doktora że względu na edometrioze, dał nam trzy podejścia do inseminacji, potem powiedział raczej będzie się skłanial do ivf. Powodzenia życzę przy kolejnym podejściu .

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 1 maja 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje AMH w zeszłym roku wynosiło 0,77 a mam 30 lat. My staramy się już ok 4lat, z pomocą dr ok. 2lat. Po laporo+his też okazało się że mam endometrioze, jajowody drożne, nasienie ok, z pierwszego ivf uzyskaliśmy 5 zarodków, jeden już przetransferowany, niestety bez powodzenia. W tym mcu mamy w planach drugie podejście, zobaczymy co Dr powie na wizycie :)
    Dzięki i wzajemnie, tez trzymam za Was kciuki!

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Moje AMH w zeszłym roku wynosiło 0,77 a mam 30 lat. My staramy się już ok 4lat, z pomocą dr ok. 2lat. Po laporo+his też okazało się że mam endometrioze, jajowody drożne, nasienie ok, z pierwszego ivf uzyskaliśmy 5 zarodków, jeden już przetransferowany, niestety bez powodzenia. W tym mcu mamy w planach drugie podejście, zobaczymy co Dr powie na wizycie :)
    Dzięki i wzajemnie, tez trzymam za Was kciuki!
    No ja mam w tym.roku 24 a moje to 1,26 niby nie jest najgorsze ale zeby tak niskie w tym wieku.... A kiedy masz wizyte?

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 1 maja 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1,26 to wynik ok:) niestety czasem ingerencje, zabiegi w tym laporo i hist. Mogą obniżać rezerwę jajnikową :/ale moim zdaniem warto zrobić, jeśli masz takie zalecenia, bo można wszystko obejrzeć od środka, a dużo kobiet po laporo zachodzi naturalnie w ciążę (nawet pielęgniarki na oddziale tak mówią :)
    Wizytę mam 6.05.

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym wieku to raczej slaby wynik zreszta sa rozne opinie zobacze co lekarz powie :)

  • aśka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 6 maja 2020, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Wizytę w związku z leczeniem niepłodności?
    Ja trafiłam na doktora w szpitalu na Polnej i teraz leczę się prywatnie na Ułańskiej i robię in vitro na Polnej.
    Ogólnie, dzięki Dr coś ruszyło do przodu, bo wcześniej ginekolodzy załamywali ręce i nie mieli za bardzo pomysłu co dalej. Dr zlecił badania, ze względu na niskie Amh zaproponował najpierw inseminacje (3 nieudane), następnie in vitro (pierwszy transfer bez powodzenia). Jak trzeba było usunąć jakieś torbiele, polipy to kieruje na oddział i sam operuje.
    Jedyne co jest słabe na Polnej pod kątem in vitro to fakt, że za każdym razem trafia się na kogoś innego, pierwszy transfer niestety robił mi inny lekarz i nie czułam się do końca komfortowo.
    Może napisz co Cię konkretnie interesuje, to łatwiej będzie mi odpowiedzieć :)

    Cześć ja też leczę się u dr Brązerta, możesz napisać coś więcej jak wyglądała inseminacja u dr Brązerta? Ja też jestem jego pacjentką i mam mieć inseminację- gdzie się odbywa, czy robił on czy inny lekarz?

    A in vitro miałaś na Polnej? Ale prywatnie czy z dofinansowaniem?

    Pozdrawiam

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 6 maja 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśka wrote:
    Cześć ja też leczę się u dr Brązerta, możesz napisać coś więcej jak wyglądała inseminacja u dr Brązerta? Ja też jestem jego pacjentką i mam mieć inseminację- gdzie się odbywa, czy robił on czy inny lekarz?

    A in vitro miałaś na Polnej? Ale prywatnie czy z dofinansowaniem?

    Pozdrawiam


    Podbijam też się z chęcią dowiem, bo i mnie to czeka ☺️

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 6 maja 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie leczę, ale kojarzę to nazwisko z kanału Be_a_mum - ona nagrywa filmiki na yt, to byl albo nadal jest jest lekarz, teraz jest w ciąży, ale zaczęła jak jeszcze nie była i w ogóle opowiedziała swoją historie i wspominała często to nazwisko!:-) wiec warto sprawdzić, bo naprawdę fajne ma te vlogi❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Ja się nie leczę, ale kojarzę to nazwisko z kanału Be_a_mum - ona nagrywa filmiki na yt, to byl albo nadal jest jest lekarz, teraz jest w ciąży, ale zaczęła jak jeszcze nie była i w ogóle opowiedziała swoją historie i wspominała często to nazwisko!:-) wiec warto sprawdzić, bo naprawdę fajne ma te vlogi❤️


    Nadal jest jej lekarzem ☺️☺️☺️☺️

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 6 maja 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o inseminacje, to mieliśmy trzy. Usg przed inseminacja robił dr B. I dawał skierowanie. Inseminacja obywała się na Polnej (koszt chyba ok 400-500zl). Jeśli chodzi o obecność lekarzy to jest to bardzo różnie, ja tylko raz trafiłam na dyżur dr B, a tak to różni lekarze. W dniu inseminacji robione jest usg, opłaca się usługę, partner oddaje nasienie, które jest preparowane około godzinki i później, w gabinecie jest podawane. Do gabinetu wchodzi sama pacjentka, nawet nie wiem czy można poprosić o obecność partnera, całość trwa ok 15-20min (5min podanie nasienia, 15 min odpoczynek na fotelu).
    Co do ivf- tak robimy na Polnej, jesteśmy z Poznania i spełniamy kryteria więc otrzymaliśmy dofinansowanie do procedury. Co do zniżki na leki - tutaj trzeba spełniać kryteria wyników hormonów i amh.

    @cappucinoBoo dzięki za namiar, chętnie obejrzę :)

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • aśka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 6 maja 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni dzięki za odlowiedz😊. Przed nami inseminacja właśnie u dr Brązerta ale zastanawiam się co potem. Inseminacje miałaś na cyklu naturalnym czy wspomaganym?

    My też jesteśmy z Poznania ale o Polnej i ich in vitro roznie słyszałam, poza tym ja chciałabym żeby przeprowadzał je mój lekarz a nie ten który akurat jest... Dlatego pytalam jak to wygląda u pacjentek dr B. Wiem nie wszystko się da.😉

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 6 maja 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśka wrote:
    Dżoni dzięki za odlowiedz😊. Przed nami inseminacja właśnie u dr Brązerta ale zastanawiam się co potem. Inseminacje miałaś na cyklu naturalnym czy wspomaganym?

    My też jesteśmy z Poznania ale o Polnej i ich in vitro roznie słyszałam, poza tym ja chciałabym żeby przeprowadzał je mój lekarz a nie ten który akurat jest... Dlatego pytalam jak to wygląda u pacjentek dr B. Wiem nie wszystko się da.😉


    Jedna na naturalnym, dwie na wspomaganym clo plus zastrzyk ovitrel. Po trzeciej nabawiłam się torbieli, ale też już nie chcieliśmy więcej robić inseminacji.
    Co do in vitro na Polnej to sama nadal mam mieszane uczucia, właśnie ze względu na to, że na kogo trafisz ten bada/robi transfer itp. No i wszystko jak dla mnie dzieje się tam trochę na czas, jest mnóstwo pacjentów (bo inseminacje i in vitro) mieści się na tym samym piętrze i korytarzu w związku z czym wszyscy się spieszą, żeby ogarnąć pacjentów, usg, dokumenty, itp i trochę mało czasu np. Na pytania pacjentów.

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orientuje się jak wyglądają teraz wizyty na ułańskiej? Jakie warunki muszą być spełnione itp?

  • Lenaa91 Przyjaciółka
    Postów: 109 51

    Wysłany: 10 maja 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Orientuje się jak wyglądają teraz wizyty na ułańskiej? Jakie warunki muszą być spełnione itp?


    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek, mogę opisać na priv dokładnie, ostatnio były takie video rozmowy łączone z gabinetem z doktorem aby na wszystkie pytania i wątpliwości opowiedzieć, teraz wizytę mam w tym tygodniu zobaczymy jak będzie 😏

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ