X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka
Odpowiedz

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Oceń ten wątek:
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2684

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2022, 18:33

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJagoda mogę zadać Ci kilka pytań na priv ?

    JaJagoda lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuśka737 wrote:
    Nynka a co to za konflikt na grupach głównych? Nigdy nie słyszałam o czymś takim... W jakich badaniach ci to wyszło?

    Wyszlo w szpitalu jak badali mlodemu krew, konflikt jest na grupach glownych, ja mam zero mlody A, plus jakis test coombsa(??) Nie pamietam.

    Ja tez odchudzanko, na razie sie nie spinam, staram sie ale nie wariuje, zobaczymy😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    JaJagoda mogę zadać Ci kilka pytań na priv ?
    Oczywiście że tak. Pytajcie o co tylko chcecie wszystkie ;)

  • martuśka737 Autorytet
    Postów: 697 508

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:
    Wyszlo w szpitalu jak badali mlodemu krew, konflikt jest na grupach glownych, ja mam zero mlody A, plus jakis test coombsa(??) Nie pamietam.

    Ja tez odchudzanko, na razie sie nie spinam, staram sie ale nie wariuje, zobaczymy😁

    Już poczytałam trochę w internecie na ten temat, nigdy nie słyszałam o czymś takim. Ale normalnie urodziłaś synka? Wszystko skończyło się dobrze?

    13.03.2018 córeczka
    27.08.2021 syneczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuśka737 wrote:
    Już poczytałam trochę w internecie na ten temat, nigdy nie słyszałam o czymś takim. Ale normalnie urodziłaś synka? Wszystko skończyło się dobrze?
    Tak😊 zdrowy, silny, pulchniutki. Dlugo zoltaczka sie utrzymywala, chociqz jak rozmawialam ze znajpmymi to ani nie byla bardzo duża ani nie byla dluga....

    futuremama, martuśka737 lubią tę wiadomość

‹‹ 119 120 121 122 123
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ