Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2014, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski :*

Tomania i jak sytuacja :(? Mam nadzieję, że @ tylko postraszy i zwróci!

ja dzis na 15 mam zjazd na uczelni i zastanawiam się czy jechać :p taaak mi się nie chce :(

małaMyszka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2014, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-) u mnie @ trwa w najlepsze... brzuch boli ale jutro już będzie lepiej :-) wlasnie kawe sobie zrobilam i odpoczywam... dziś względny spokój w pracy oby tak już zostało do końca dnia ;-) popoludniu jadę odwiedzić mamę i zostaje u niej do niedzieli wiec w planach tylko leniuchowanie :-) wiecie co... Przez ostatnie cykle uwazalam na to co jem i co pije ale postanowiłam z tym skończyć... Ogolnie staram się jeść zdrowo wiec dalej tak będę robić... ale kawy na razie nie odstawie... Nie będę też jadla czegoś np ananasow myśląc że to na zagniezdzenie... wracam tez do regularnych ćwiczeń po owulce również... co ma być to będzie... mam już dość myślenia co może przeszkodzić w zaplodnieniu a co nie... jak na się udać to się uda i wtedy będę uważać a jak nie to będę próbować dalej ale juz bez takiej spiny... skoro uwazalam a i tak się nie udało to nie mam gwarancji ze w kolejnych cyklach będzie inaczej. To tyle z moich przemyśleń :-)

małaMyszka, werni, Marutka lubią tę wiadomość

• Natka88 Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2014, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dzis depresyjny nastroj:/ Nic tylko usiasc i ryczec. W sumie to siedze i rycze, zamiast sie za cos zabrac.

Chyba dla przyjemnosci powiesze lampki w oknie w kuchni, bede pierwsza na ulicy ;D No ale najpierw wypadaloby to okno umyc- jak dobrze ze mam karchera do okien, bo zaraz za prasowaniem, to moja najmniej lubiana czynnosc, reszte moge sprzatac z przyjemnoscia!

Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2014, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    @ zaczyna sie rozkręcać

Mam nadzieje ze się nie rozkreci... trzymam kciuki!

• Fatim Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2014, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane, wracam do domu i padam ze zmeczenia, strasznie senna jestem. Robilam rano tsh i prolaktyne, ale boje sie wynikow,bo maz mnie tak [email protected]&€!& przed samym pobraniem, ze pewnie wyjdzie mi kosmiczny skok. Ach faceci...

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Natka88 Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2014, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella wrote:
    Przez ostatnie cykle uwazalam na to co jem i co pije ale postanowiłam z tym skończyć... Ogolnie staram się jeść zdrowo wiec dalej tak będę robić... ale kawy na razie nie odstawie... Nie będę też jadla czegoś np ananasow myśląc że to na zagniezdzenie... wracam tez do regularnych ćwiczeń po owulce również... co ma być to będzie... mam już dość myślenia co może przeszkodzić w zaplodnieniu a co nie... jak na się udać to się uda i wtedy będę uważać a jak nie to będę próbować dalej ale juz bez takiej spiny... skoro uwazalam a i tak się nie udało to nie mam gwarancji ze w kolejnych cyklach będzie inaczej. To tyle z moich przemyśleń :-)

To dobre podejscie, zazdroszcze Tobie go. Mi teraz duzo do takiego myslenia brakuje. W poprzedniej ciazy nie myslalam az tyle o dziecku. Zylam normalnie, cwiczylam, pilam kawe, jadlam z glowa, ale tez to na co mialam ochote. A teraz du.a.

74didf9h1v4xctmm.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2014, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie pije i jem co chce i aż tak się nie przejmuje. Jedyne co skonsultowałam z moją gin to tą kawę i środki przeciwbólowe. :) Na ćwiczenia nie mam czasu albo brak mi motywacji :D Pewnie raczej to drugie :)

małaMyszka, werni, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2014, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba przez to forum zaczelam popadac w paranoje :-P ciągle myśleć czy się zagniezdza i jak mogę w tym pomóc :-) czas wyluzowac... Nie będę tu zbyt częstym gościem żeby się nie nakrecac i zamiast myśleć o ciąży dziecku objawach to nadrobie zaleglosci w książkach i filmach, bede ćwiczyć żeby jak juz się uda zajsc w ciaze byc w dobrej formie :-) tak mi się wydaje ze my możemy planować a życie i tak te plany zweryfikuje... co ma być to będzie :-) tak więc życzę Wam wszystkim powodzenia i do napisania za jakoś czas :-)

małaMyszka, Natka88, Marutka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2014, 11:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bd dłużej czekać i zaznaczę @ na wykresie. Jestem totalnie załamana, ech kolejny raz i nic a było juz tak blisko. Jestem zła na Boga ze dał nam nadzieję i tak ja zabiera, my mieliśmy nadzieję a on sie śmiał.Jestem zla na pielęgniarki które powiedziały ze to początek ciąży, i na moją koleżankę z pracy która stwierdziła ze ona wpadła i stwierdziła ze jej na dziecku nie zależy i moze wyjedzie i zostawi swojego syna bo ten jek facet chce zeby ona z nim pojechała.

małaMyszka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

• olusia24 Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2014, 11:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    Nie bd dłużej czekać i zaznaczę @ na wykresie. Jestem totalnie załamana, ech kolejny raz i nic a było juz tak blisko. Jestem zła na Boga ze dał nam nadzieję i tak ja zabiera, my mieliśmy nadzieję a on sie śmiał.Jestem zla na pielęgniarki które powiedziały ze to początek ciąży, i na moją koleżankę z pracy która stwierdziła ze ona wpadła i stwierdziła ze jej na dziecku nie zależy i moze wyjedzie i zostawi swojego syna bo ten jek facet chce zeby ona z nim pojechała.
    tak mi przykro :( musisz być silna. Jeszcze Grudzień się nie skończył masz szanse na następną owulację w tym miesiącu???

Dziewczyny a ja mam takie pytanie czy jak jestem od kilku dni chora, przeziębiona, od 10 dc lekko gorączkowałam to czy możliwe żebym miała owulację wcześniej niż zwykle? (12dc a nie 15dc)? i czy przy chorobie jest szansa na ciąże? dodam że piłam paracetamol i aspirynę :/ jak myślicie?

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2014, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    czesc, wpadłam zobaczyc co u Was słychac :)
    małaMyszka na pewno rumianek mozesz pic i owocowe i poki pecherzyka nie widac radze nie pic kawy, to bardziej z ostroznosci, bo kawa uposledz ruchy w narzadach rodnych, jak i fajki, wiec lepiej aby dotarło na miejsce, nigdy nie wiadomo co moze pomoc a co zaszkodzic.
    buziaki i trzymajcie sie dzielnie :)
    fajek nie palę od 4 lat prawie... :D kawy nie piję od wtorku i nie mam potrzeby, żeby ją pić, nawet zapach porannej kawy mnie nie pociąga...

Sylwusia100 lubi tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2014, 11:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w tym miesiącu mamy jeszcze szansę

małaMyszka, olusia24, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2014, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella Kochanie! Ja sobie popijałam drineczka w 7 dpo, żarłam McFlurry, pożerałam wrapy tak, że potem wzdęcia miałam... podjadałam orzechy, żurawinę, chipsy codziennie do filmu na wieczór na przemian z popcornem! Niczego sobie nie żałuj... widzisz ja zupełnie wyluzowałam, a test który robiłam solidarnie w Wami o 4:30 rano wyrzuciłam po minucie, a po 5 godzinach była jarzębina! Wszystko jest dla ludzi, oczywiście z umiarem.
    Mojego ładowałam owocami, witaminami, lekami a w tym cyklu miałam gdzieś, czy weźmie wit czy nie...
    Nikt poza paniami w labo i koleżanką położną nie wie, że beta mi przyrosła, a chciałabym wykrzyczeć światu jak się cieszę. Teraz dopóki nie słyszałam serduszka, modlę się, żeby groszek został ze mną chociaż do pierwszego USG, bo ostatnim razem nawet do pierwszej wizyty nie dotrwałam...

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2014, 12:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka masz apetyt i dobrze, zdrowej ciazy :) ja wlasnie wzielam sie za odkurzanie szafek w kuchni i przestawianie spozywczych rzeczy, bo balagan byl. :)

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2014, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia tez sie zastanawiam czy przeziebienie moze wplynac na owulke, gdzies czytalam ze moze sie przesunac.

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2014, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Myszka masz apetyt i dobrze, zdrowej ciazy :) ja wlasnie wzielam sie za odkurzanie szafek w kuchni i przestawianie spozywczych rzeczy, bo balagan byl. :)
    właśnie z tym jedzeniem mam problem... M we mnie wręcz wmusza jedzenie... chyba się jeszcze boję jeść :(

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • Natka88 Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2014, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    Dziewczyny a ja mam takie pytanie czy jak jestem od kilku dni chora, przeziębiona, od 10 dc lekko gorączkowałam to czy możliwe żebym miała owulację wcześniej niż zwykle? (12dc a nie 15dc)? i czy przy chorobie jest szansa na ciąże? dodam że piłam paracetamol i aspirynę :/ jak myślicie?

Owulacja predzej sie przesunie na pozniejszy termin niz wczesniejszy;)
    A o leki pytalam gina i powiedzial, ze to co wzielam to mam zapomniec, bo i tak tego nie cofne, a zarodek poki korzysta z cialka zoltego, to niewiele do niego dociera, takze mozna byc spokojnym:) Co nie oznacza zeby ladowac w siebie leki!
    Mysle, ze masz szanse i leki nie zaszkodza.

74didf9h1v4xctmm.png
  • Evaa Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2014, 13:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 09:47

,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2014, 14:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszko moja koleżanka za bardzo swojego trybu jedzenia nie zmieniła i miała spokojną ciążę, rewelacyjne wyniki a wręcz książkowe. Także spokojnie. Przede wszystkim spokojnie, bez stresu bo to też szkodzi.

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 grudnia 2014, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!
    Myslalam ze jak tu wejde o tej porze to bede juz musiala niewiadomo ile stron nadrabiac ale nieeeee...
    Ja od rana wyparowalam do rossmana i wydalam 200zl i nie wiem na co... Ale maz dostal wczoeaj zaliczke wiec mozna szalec ;D mialam wjechac po komplet bielizny dla siebie na mikolaja ale zapomnailam. Wrocilam do domu i od razu telefon ze zaraz beda moi dziadkowie z tata i partnerka, wiec w pol godziny ogarnelam mieszkanie i obiad. Potem przyjechal maz z tesciowa, goscie pelna para i dopiero niedawno wszyscy sie rozjechali.
    Jutro zakupow ciag dalszy i gosci tez, bo tata wpadnie naprawic mi to cos do ustawiania pieca, bo jeden przycisk nie dziala.
    Jestem wy**bana brzydko mowiac a tu juz szarowa za oknem... A moje dziecko dopiero poszlo na drzemke.
    Po 17 bede robic test ovu i jestem ciekawa co wyjdzie.
    Na szczescie rano przed calym zamieszaniem zdazyl wykorzystac meza :D
    Lubie jak duzo sie dzieje bo wtedy nie chodze i nie mysle.

Tomania,mam nadzieje ze @ sie nie rozkreci!!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2014, 14:25

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ