Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 06:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego w dzien Mikołaja, niech dużo prezentów przyniesie :) Paulina super ze została siostra :)

Sylwusia100, magdalenkaaaaa, małaMyszka lubią tę wiadomość

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • Natka88 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia Dziewczeta :):*

magdalenkaaaaa, małaMyszka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • magdalenkaaaaa Ekspertka

Wysłany: 6 grudnia 2014, 08:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hohoho !
    Witam Was w mikołajkowy poranek!!
    U Nas dzień jak codzień.. Młody prezenty dostał już wcześniej, ja nie dostałam bo mój biedak ma dwa dyżury pod rząd i wróci dopiero wieczorem.. ehh.. chce mu przyszykować romantyczną kolację, nawet sexi czerwoną koszulkę kupiłam.. ale coś czuję żę będzie biadak padnięty bo jakby nie patrzył od czwartku śpi na czuja bo w pracy niestety inaczej nie można ;(
    Mój mały kombinator postanowił zrobić prezent kotu i uciekł mi podczas przewijania żeby go obsikać :D hehe widziałybyście minę kota i śmiech małego, bezcenne ;)

Na ten magiczny dzień wszystkim testującym DWÓCH PIĘKNYCH MOCNYCH KRESEK !!
    A tym starającym MNÓSTWO SERDUSZKOWAŃ !!

ehh.. my chyba w tym cyklu nic nie zdziałamy bo skoku tempki brak.. chyba wcale OWU nie byłoo..

a07cb27f89765e05e5462ea175190abb.png

małaMyszka, MiSia :) lubią tę wiadomość

• lauda. Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 08:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć w mikołajkowy dzień. Udanego weekendu i w prezencie ode mnie:
    https://www.youtube.com/watch?v=9PVhIMr4ScI ;D

magdalenkaaaaa, małaMyszka lubią tę wiadomość

atdc20mmxp7m5026.png
  • magdalenkaaaaa Ekspertka

Wysłany: 6 grudnia 2014, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Cześć w mikołajkowy dzień. Udanego weekendu i w prezencie ode mnie:
    https://www.youtube.com/watch?v=9PVhIMr4ScI ;D

hehe ale się uśmiałam ;D

lauda., małaMyszka lubią tę wiadomość

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 09:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kochane!!!
    Która testowała? Gdzie te jarzębiny?
    Życzę Wam wspaniałej soboty mikołajkowej! Trzymam kciuki za testujące i starające!

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • MiSia :) Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również życzę moc prezentów ;) I jarzębiny ! ;D

Martoszka, Helen, magdalenkaaaaa, małaMyszka, Sylwusia100, Majaaa lubią tę wiadomość

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • mała.mi Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    1454160n7kokvy7ud.gif
    3516557b71v2d5tcx.gif

Wymarzonego prezentu (wiadomo jakiego) dla Was (nas) wszystkich <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 10:37

Helen, magdalenkaaaaa, Natka88, MiSia :), małaMyszka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • Helen Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenkaaaaa wrote:
    A ja się dołączam do Was , jejku tyle tu pozytywnej atmosfery ;)
    Nazywam się Magdalena , mam już szkraba 16 miesięcznego z pierwszego cyklu starań.
    no i teraz 29 września pojawiły się dwie niespodziankowe i nieplanowane kreseczki.. Jednak 17 października w 7 tygodniu usunięto mi bąbelka z lewego jajowodu ;(
    odczekaliśmy do miesiączki pooperacyjnej, lekarz dał zielone światło no i zaczynamy.
    strasznie się boję że teraz będzie to samo.. jajowód pozszywany więc pewnie są zrosty, może funduje sobie powtórkę z rozrywki. Ale modle się jednak o szczęśliwy bąbelek w macicy.
    Na razie cykl wygląda tak.. Ogólnie słabo w nim ze śluzem... chyba w następnym ruszam w wiesiołek :D

a07cb27f89765e05e5462ea175190abb.png
    czesc, miałam taką samą sytuację, lecz z prawego jajowodu, wiem co czujesz, mi usuneli w 6t.c.. Kiedy mogliscie rozpoczac dzialania? mi obecnie konczy sie miesiaczka, zaraz po operacji,i nie wiem czy mozna juz sie przymierzac?czy ten cały cykl odczekac i dopiero zaczynac w nowym cyklu strania?
    ja planuje pojsc w połowie cyklu go ginekologa aby zobaczył z ktorego jest owulacja, jesli bedzie z tego nacietego to na wszelki wypadek ominiemy owulacje i poczekam na owulacje ze zdrowego. sluz moze byc slaby, bo cała gospodarka hormonalna jest zachwiana.

małaMyszka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

feegu6l.png
  • fablous Ekspertka

Wysłany: 6 grudnia 2014, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Podczytuję forum już od jakiegoś czasu ale nie udzielałam się aż do teraz.

Dołączę do marzących o pięknym prezencie na Święta.

Może nieco o nas - staramy się już niemal rok. Po pół roku bezowocnych starań zgłosiliśmy się do poradni leczenia niepłodności gdzie okazało się, że są problemy z moją owulacją. Mam za dużo pęcherzyków (jak przy PCO) ale hormony w porządku. Lekarz zalecił stymulację CLO ale niestety przez 3 miesiące nie było efektu. Więc później zmieniliśmy lek na Clarzole (gdzie substancją czynną jest letrozol) i w tym cyklu udało mi się wyhodować piękne jajeczko 21mm :). Dostałam dla pewności zastrzyk Ovitrelle na pęknięcie i na kolejnym monitoringu wyszedł wzorcowy obraz owulacji. Także są spore szanse, że się uda ale ja nie chcę się nastawiać bo już wystarczająco wiele razy się rozczarowałam.... Dziś 26dc i jednocześnie 10dpo, jak @ nie przyjdzie do środy to robię betę bo test ponoć może być fałszywie pozytywny po zastrzyku.

Tak czy inaczej mam nadzieję, że Mikołaj będzie dla nas hojny w tym roku :)

olusia24, MiSia :), Helen, małaMyszka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 grudnia 2014, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    graphics-christmas-santas-696572.gif

Witam z rana :) Trzymam mocno kciuki :)

mała.mi, małaMyszka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

• olusia24 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :* do mnie Mikołaj raczej dzisiaj nie dotrze. Chyba niegrzeczna byłam w tym roku. A może się spóźni i przyjdzie 17.12.

Dzisiaj mój brat kończy 30lat. i cały ranek mama mi opowiadała jak to było w ciąży, że do 7 miesiąca brzucha nie miała, że ważyła 47kg, jak się bardzo bała, jaki miała poród. Jak sprawdzała i go oglądała czy ma wszystkie paluszki hehe. Jejku w moim wieku już miała dwójkę.... a ja jednego nie mogę zrobić :/

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 11:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    widziałam wczoraj w Biedronce jakie śliczne albumy na zdjęcia, takie gdzie się je wkleja i ozdabia. I przyszedł mi na myśli taki pomysł że jak już będę w ciąży to kupie sobie taki album na allegro czy gdzieś (bo pewnie w Biedrze już nie będzie) i całą ciąże będę robić sobie zdjęcia i zacznę tworzyć taki album dla mojego dziecko. Będę wszystko opisywać ładnie i kolorowo ozdabiać a potem jak się mały urodzi to będę go kontynuować z jego zdjęciami aż kartek braknie (chyba 200 było w tym z biedronki) i będzie świetna pamiątka. W tych czasach wszystko jest na płytach CD :/ co mnie strasznie wkurza bo lubię oglądać zdjęcia mając je w ręku.

lauda., MiSia :), Helen, małaMyszka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    fablous wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Podczytuję forum już od jakiegoś czasu ale nie udzielałam się aż do teraz.

Dołączę do marzących o pięknym prezencie na Święta.

Może nieco o nas - staramy się już niemal rok. Po pół roku bezowocnych starań zgłosiliśmy się do poradni leczenia niepłodności gdzie okazało się, że są problemy z moją owulacją. Mam za dużo pęcherzyków (jak przy PCO) ale hormony w porządku. Lekarz zalecił stymulację CLO ale niestety przez 3 miesiące nie było efektu. Więc później zmieniliśmy lek na Clarzole (gdzie substancją czynną jest letrozol) i w tym cyklu udało mi się wyhodować piękne jajeczko 21mm :). Dostałam dla pewności zastrzyk Ovitrelle na pęknięcie i na kolejnym monitoringu wyszedł wzorcowy obraz owulacji. Także są spore szanse, że się uda ale ja nie chcę się nastawiać bo już wystarczająco wiele razy się rozczarowałam.... Dziś 26dc i jednocześnie 10dpo, jak @ nie przyjdzie do środy to robię betę bo test ponoć może być fałszywie pozytywny po zastrzyku.

Tak czy inaczej mam nadzieję, że Mikołaj będzie dla nas hojny w tym roku :)
    witaj w naszym gronie. Trzymam mocno kciuki za ten cykl :) udzielaj się tu z nami i daj koniecznie znać co u Was :)

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • lauda. Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 11:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja se go kupię już teraz. I z nadzieją, że wkrótce będzie potrzebny. ;)
    P.S. Szukam na stronie biedry, ale nic nie widzę. Olusia, czy to oferta gazetkowa jakaś?
    olusia24 wrote:
    widziałam wczoraj w Biedronce jakie śliczne albumy na zdjęcia, takie gdzie się je wkleja i ozdabia. I przyszedł mi na myśli taki pomysł że jak już będę w ciąży to kupie sobie taki album na allegro czy gdzieś (bo pewnie w Biedrze już nie będzie) i całą ciąże będę robić sobie zdjęcia i zacznę tworzyć taki album dla mojego dziecko. Będę wszystko opisywać ładnie i kolorowo ozdabiać a potem jak się mały urodzi to będę go kontynuować z jego zdjęciami aż kartek braknie (chyba 200 było w tym z biedronki) i będzie świetna pamiątka. W tych czasach wszystko jest na płytach CD :/ co mnie strasznie wkurza bo lubię oglądać zdjęcia mając je w ręku.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 11:27

olusia24, małaMyszka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

atdc20mmxp7m5026.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja w ten mikołajkowy poranek.

Ja już się zdążyłam pokłócić ze swoim M. Odczułam tez silniejszy ból podbrzusza ale może to z nerwów przez tą całą kłótnię która się zaczęła już wczoraj wieczorem a skończyła dzisiaj. Zdążyliśmy się też już pogodzić. Mam nadzieję że ten ból nie był niczym poważnym.
    Śniadania nie zjadłam bo na samą myśl o jedzeniu było mi niedobrze. Kawę męczyłam przez ponad godzinę.
    Teraz sobie jogurcik piję bo to jestem w stanie zdzierżyć. :D

My sobie na Mikołaja daliśmy po czekoladzie i tez jest fajnie :)

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w ogóle mam wrażenie że @ przyjdzie lada dzień...

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • olusia24 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda. ja je na sali widziałam za 39zł są różne kolory i formaty :) są śliczne! a najładniejszy taki B5 kremowy w kwiaty :)

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 12:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    I w ogóle mam wrażenie że @ przyjdzie lada dzień...
    a tam wrażenie, nie myśl o tym, nie dobrze się tak kłócić bo jak jesteś w ciąży to stres nie wskazany :)

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.biedronka.pl/pl/product,id,4342,name,album-na-zdjecia-format-b5-18-5x26-cm

link do tych albumów ale na żywo 100 razy ładniejsze :) i są bardzo starannie wykończone i są jeszcze inne formaty A4 i inne wzory ale akurat te znalazłam

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 12:11

w4sqdqk3shg1dimh.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ