Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • magdalenkaaaaa Ekspertka

Wysłany: 6 grudnia 2014, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    czesc, miałam taką samą sytuację, lecz z prawego jajowodu, wiem co czujesz, mi usuneli w 6t.c.. Kiedy mogliscie rozpoczac dzialania? mi obecnie konczy sie miesiaczka, zaraz po operacji,i nie wiem czy mozna juz sie przymierzac?czy ten cały cykl odczekac i dopiero zaczynac w nowym cyklu strania?
    ja planuje pojsc w połowie cyklu go ginekologa aby zobaczył z ktorego jest owulacja, jesli bedzie z tego nacietego to na wszelki wypadek ominiemy owulacje i poczekam na owulacje ze zdrowego. sluz moze byc slaby, bo cała gospodarka hormonalna jest zachwiana.

Kochana mi lekarz powiedział że możemy działać zaraz po pierwszej miesiączce pooperacyjnej(która była mega obfita).
    Też miałam takie obawy jak Ty żeby celować na tamten, to lekarz się popukał w głowę i śmiał sie że może od razu zrobimy in vitro. Potem wytłumaczył mi na spokojnie że monitoring cyklu jest bez sensu bo nie zawsze widać pęcherzyki i potem kobietki się przejmują. Mamy próbować pół roku jak się nie uda wtedy będziemy myśleć. Mam nadzieję że to się nie powtórzy ale ryzyko jest, nabrałam siły, więc jeśli jednak tak się stanie to zniosę to i będę probować dalej ! I wiem że w końcu się UDA!!

Helen, małaMyszka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

• magdalenkaaaaa Ekspertka

Wysłany: 6 grudnia 2014, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    I w ogóle mam wrażenie że @ przyjdzie lada dzień...

Mnie z synkiem brzuch bolał jak na okres przez 3 msc i też zanim zrobiłam test myślałam że okres zaraz przyjdzie a okazało się że to normalne rozciąganie macicy i wszystko jest dobrze ;)

małaMyszka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

• Natka88 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadna dzis nie testowala? Wszystkie czekaja na swiateczno-noworoczny cud? :)

Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • MiSia :) Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia zajebiaszcze te albumy! :-D masz świetny pomysł , tez tak zrobię :-)
    Kurde bolą mnie plecy na dole i trochę ten był przenosi mi się na podbrzusze co to może oznaczać ? Nie miałam tak nigdy...
    Helen i Magdalenka na pewno wwszystko będzie dobrze :-) :-* życzę wam tego!

magdalenkaaaaa, olusia24, Helen, małaMyszka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)

Wysłany: 6 grudnia 2014, 12:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    fablous wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Podczytuję forum już od jakiegoś czasu ale nie udzielałam się aż do teraz.

Dołączę do marzących o pięknym prezencie na Święta.

Może nieco o nas - staramy się już niemal rok. Po pół roku bezowocnych starań zgłosiliśmy się do poradni leczenia niepłodności gdzie okazało się, że są problemy z moją owulacją. Mam za dużo pęcherzyków (jak przy PCO) ale hormony w porządku. Lekarz zalecił stymulację CLO ale niestety przez 3 miesiące nie było efektu. Więc później zmieniliśmy lek na Clarzole (gdzie substancją czynną jest letrozol) i w tym cyklu udało mi się wyhodować piękne jajeczko 21mm :). Dostałam dla pewności zastrzyk Ovitrelle na pęknięcie i na kolejnym monitoringu wyszedł wzorcowy obraz owulacji. Także są spore szanse, że się uda ale ja nie chcę się nastawiać bo już wystarczająco wiele razy się rozczarowałam.... Dziś 26dc i jednocześnie 10dpo, jak @ nie przyjdzie do środy to robię betę bo test ponoć może być fałszywie pozytywny po zastrzyku.

Tak czy inaczej mam nadzieję, że Mikołaj będzie dla nas hojny w tym roku :)

Również Cię gorąco witam i życzę powodzenia ! :-)

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 12:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenkaaaaa wrote:
    Mnie z synkiem brzuch bolał jak na okres przez 3 msc i też zanim zrobiłam test myślałam że okres zaraz przyjdzie a okazało się że to normalne rozciąganie macicy i wszystko jest dobrze ;)

Pocieszające :) Dzięki. :) Chyba zapiszę się do gin by mi dała skierowanie na betę :D

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • olusia24 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 12:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiSia :) wrote:
    Kurde bolą mnie plecy na dole i trochę ten był przenosi mi się na podbrzusze co to może oznaczać ? Nie miałam tak nigdy...

MiSia a który masz dc??
    może to być np kolka nerkowa lub korzonki ;) ja już nie szukam żadnych objawów bo cały wachlarz innych dolegliwości promieniuję do podbrzusza i kręgosłupa

małaMyszka, Sylwusia100, Majaaa lubią tę wiadomość

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszko zakładałaś wątek i mam takie pytanko nie miała byś nic przeciwko gdybym zrobiła listę z datą testowania? bo mamy tylko listę do Mikołaja a fajnie byłoby zaznaczać która w którym dniu testowała i co jej wyszło. Jeśli się zgodzisz to zajmę się tym i będę codziennie aktualizować listę testerek

małaMyszka, MiSia :), Sylwusia100 lubią tę wiadomość

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • Helen Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenkaaaaa wrote:
    Kochana mi lekarz powiedział że możemy działać zaraz po pierwszej miesiączce pooperacyjnej(która była mega obfita).
    Też miałam takie obawy jak Ty żeby celować na tamten, to lekarz się popukał w głowę i śmiał sie że może od razu zrobimy in vitro. Potem wytłumaczył mi na spokojnie że monitoring cyklu jest bez sensu bo nie zawsze widać pęcherzyki i potem kobietki się przejmują. Mamy próbować pół roku jak się nie uda wtedy będziemy myśleć. Mam nadzieję że to się nie powtórzy ale ryzyko jest, nabrałam siły, więc jeśli jednak tak się stanie to zniosę to i będę probować dalej ! I wiem że w końcu się UDA!!
    acha, to po prostu podejsc na luzie i czekaz az sie uda.
    no strach jest, ale co nam zostało, jak nie poddac sie naturze i liczyc aby wszystko było dobrze.

feegu6l.png
  • Helen Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 13:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiSia :) wrote:
    Olusia zajebiaszcze te albumy! :-D masz świetny pomysł , tez tak zrobię :-)
    Helen i Magdalenka na pewno wwszystko będzie dobrze :-) :-* życzę wam tego!
    ciezko stwierdzic, nie wdzac twojego wykresu.
    po udostepnieniu zawsze jest łtwiej cos ci doradzic. w ktorym dniu cyklu jestes? i dpo?

feegu6l.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    małaMyszko zakładałaś wątek i mam takie pytanko nie miała byś nic przeciwko gdybym zrobiła listę z datą testowania? bo mamy tylko listę do Mikołaja a fajnie byłoby zaznaczać która w którym dniu testowała i co jej wyszło. Jeśli się zgodzisz to zajmę się tym i będę codziennie aktualizować listę testerek
    Kochanie, jeśli dziewczyny się zgodzą i będą chciały utworzyć taka listę to mogę aktualizować. Chociaż na początku Landryneczka miała nas dopisywać do listy na grudniowych krasnalach. Jeśli więc kobitki się zgodzą to można pomyśleć:-)

Sylwusia100 lubi tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png

Wysłany: 6 grudnia 2014, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 20 dc , nie udostępniam wykresu bo nie mierze temp tylko sluz wpisuje i <3 jakby dorwaly mnie korzonki to myślę że ból byłby gorszy z reszta sama nie wiem :-/

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3

Wysłany: 6 grudnia 2014, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to dobry pomysł z ta lista :-) a tak to nawet nie wiemy która kiedy testuje :-/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 13:24

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
  • olusia24 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    Kochanie, jeśli dziewczyny się zgodzą i będą chciały utworzyć taka listę to mogę aktualizować. Chociaż na początku Landryneczka miała nas dopisywać do listy na grudniowych krasnalach. Jeśli więc kobitki się zgodzą to można pomyśleć:-)
    a no chyba że tak :) w sumie to na tamtej liście już jestem :) jak wszystkie zerkają na jeden i drugi wątek to nie ma potrzeby robić drugiej listy ale byłoby fajnie mieć też ją na tym wątku :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 13:25

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • fablous Ekspertka

Wysłany: 6 grudnia 2014, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny pomysł z tą listą :)

3i49p07w0kmpd0v3.png
  • olusia24 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.kiep.pl/45625/kurs-opieki-nad-niemowlakiem

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten wątek jest z listą hehheh ale życzeń do Świętego Mikołaja :D

Natka88, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo dawać bocianka przy tych, które już dostały prezent od Mikołaja, a reszcie napisać daty testowań

Sylwusia100, olusia24, małaMyszka, MiSia :) lubią tę wiadomość

• Natka88 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robie racuchy z bananami- sa PYSZNE ;)

Martoszka, MiSia :), Sylwusia100, małaMyszka lubią tę wiadomość

Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • olusia24 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    Albo dawać bocianka przy tych, które już dostały prezent od Mikołaja, a reszcie napisać daty testowań
    ooo to chyba dobry pomysł i nie zmienia koncepcji ;) albo chociaż same boćki :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 15:00

MiSia :), Sylwusia100, małaMyszka lubią tę wiadomość

w4sqdqk3shg1dimh.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego