Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • olusia24 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziwczyny wpadam tylko na chwilę powiedzieć że moje marzenia o dziecku pękły jak bańka mydlana :( :( :( rozstałam się z D... jest nieodpowiedzialnym gnojem któremu tylko imprezy picie z kolegami w głowie :( po 3 latach mam dość! całą noc się denerwowałam gdzie on jest bo po KSW miał jechać do domu a on nawet smsa mi nie wysłał i imprezował do 5 rano pijąc i wciągając koks.... jestem kurwa mać załamana!!!!! świat mi się zawalił!!!!!!! nie wiem co mam ze sobą zrobić :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2014, 10:45

małaMyszka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • Majaaa Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wspolczuje!!!! nie ma juz szans, ze sie zmieni? jesli nie ma, to faktycznie nie ma co tracic dla niego czas....ehh tak to juz z tymi facetami jest:/

010ipc0zeibgq4gv.png

Naturalny Cud - 2015 rok ❤

Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim. Kolejny test negatywny ale mówię sobie że jeszcze do @ 1-3 dni więc może jeszcze jest szansa :D

Olusia może jeszcze on się nawróci. Ale jeżeli się nie zmieni to nie ma co marnować czasu jak i nerwów bo to bez sensu. Wiem że Ci ciężko. Wykrzycz się, wypłacz wyrzuć to z siebie. Będzie dobrze :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2014, 11:08

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • magdalenkaaaaa Ekspertka

Wysłany: 7 grudnia 2014, 11:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia powiem Ci coś ze szczerego serca... NIC NIE DZIEJĘ SIĘ BEZ PRZYCZYNY! Mój syn jest z takiego związku... Jak zaszłam w ciążę myślalam że się zmieni... Ale ja siedzialam z wielkim brzuchem sama i płakałam a on imprezował... Potem po porodzie wracał wieczorem miałam się.zmusić do sexu i on szedł spać... Jak mały w nocy płakał on szedł spać do drugiego pokoju.... Rano wychodził... Wracał po pracy musiałam mieć gotowy obiad bo inaczej mnie opierdzielil i wychodził do kolegów chlać i ćpać i tak wyglądało nasze życie... Jak mały raz zakrztusił.się mlekiem... I się dusił zadzwoniłam do niego żeby mi pomógł to jeszcze ja dostałam że dzwonię i mu przeszkadzam... Przecież panikuje.... Teraz bierze małego w sobotę i niedzielę na 3 godziny...t
    do swojej matki, jak ona jest to wszystko jest dobrze.. A jak jej nie ma to potrafi mi go przyprowadzic z całą dupa odparzona... Bo nawet go nie przewinie... Ale w sądzie idealny tatuś...
    Zastanów się teraz na spokojnie czy chcesz mieć dziecko z człowiekiem który nawet Ci nie napiszę gdzie jest.... I ćpa... Bo to dla mnie był największy problem

• olusia24 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    on chodzi do pracy itp uprawia sport itp nie imprezuje co weekend ale w andrzejki tak popił że dwa dni do pracy nie poszedł. Prosiłam go wczoraj zeby po tym ksw jechał do domu. to on miał czas okazało sie ze taxi nie ma bo wszystkie w krakowie pod areną ludzi zgarniały. Juz sie wkurwilam bo byla 1 w nocy ja nie zasne do puki on do domu nie wroci i nie napisze ze juz dojechal. I juz sie wkurwilam na niego bo slyszalam ze pijany po glosie. potem mi napisalm ze nie ma taxi nie moze sie nigdzie dodzwonic. o 2 mu napisalam ze mam wyjebane i ide spac bo za 5 wstaje a on niech baluje sobie dalej i ze dziekuje ze wyspac sie mi dal. i do rana cisza..... zero smsa nic! dodzwonic sie o 10 nie moglam w koncu odebtral oczywiscie nawalony i mowi ze byla taksówka ale jechali gdzies z kolegą cos załatwić (koks) i siedzieli do 5 rano! tak go prosilam ze o dziecko sie staramy ze nie moze takich rzeczy brac to on swoje. po alkoholu dostaje malpiego rozumu :( :( :( a najbadziej nie moge tego pojac ze on wie ze sie martwie i nic sobie ze mnie nie robi i zamiast jechac do domu to do 5 siedzi....

magdalenkaaaaa to bardzo ciezko z nim miałaś. Nie toleruje pewnych spraw i nie bede tolerowac. mysle ze to koniec bo tak mu dzis pocisnelam ze juz sobie powiedzielismy wszystko. 16stego jade po rzeczy :( :( 17 robie test :( pierwszy raz w zyciu chce zeby byl negatywny :( :( :(

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 11:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nawidze jak ktos mnie tak lekcewazy!!!!!!!

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurrwa mac 3 lata zmarnowalam! zaczynam od nowa :( po raz kolejny :( nie przezyje tego chyba :( Boże co ja ci zrobiłam??????? dlaczego mnie na takie próby wystawiasz?????????????

małaMyszka, Sylwusia100, Majaaa, goska9789 lubią tę wiadomość

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • MiSia :) Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia moim zdaniem podjęłas najsluszniejsza decyzję! Ja poznalam takich ludzi w Anglii wiem jak ich życie wygląda i mimo chęci wcale się nie zmienia ! A skoro przez 3 lata nie zmienił się dla Ciebie i nie zrezygnował to znaczy ze nie był ciebie wart !! Twoje życie wyglądało by tylko coraz gorzej...
    Jesteś dzielna !

małaMyszka, magdalenkaaaaa, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)

Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia musisz być silna i trwać w swoim postanowieniu ! Zrobiłaś juz ten pierwszy najważniejszy krok tylko teraz się nie cofaj ! Wyobraź sobie ze całe życie miało by tak wyglądać... on się nie zmienia a Ty tylko cierpisz!

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia wg mnie podjelas dobrą decyzję, wiem że łatwo się mówi bo 3 lata to jednak kupa czasu, że pewnie nadal coś do niego czujesz, ale wyobraz sobie jakby wygladalo wasze życie, jeśli on ma takie podejście do sprawy. . Być może to rozstanie go nawroci i przejrzy na oczy, doceni co stracił. Czasem trzeba od siebie odpocząć żeby sobie wszystko poukładać.. tule mocno :*

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia, podjęłaś słuszną decyzję...Inaczej całe życie wyglądałoby właśnie tak, jak Twój wczorajszy dzień - a nawet i gorzej. Łatwiej jest się rozstać i wszystko zakończyć, kiedy nie ma dziecka - później cierpiałabyś jeszcze bardziej, ale ciężko byłoby Ci to zakończyć ze względu na dziecko. Trzymam za Ciebie kciuki i wspieram z całych sił:*

małaMyszka, magdalenkaaaaa, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli naprawdę mu zależy to zmieni się ! Jeżeli nie teraz to nie zmienił by się wcale... bo co jeżeli nie strata może dać motywację!

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
  • olusia24 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny. nie mogę go zawsze bronic i usprawiedliwiac sama przed sobą. ale jest mi ciezko dopiero co kupil mieszkanie i razem je urzadzalismy i zamieszkalismy razem... mialbyc slub mialo byc dzieco :( ja pierdziele nie ogarniam tego chciałabym uciec z tad najdalej jak tylko sie da! juz nkiedys na pol roku sie rozstalismy i zrozumial zmienil sie ale wtedy chodziło o harazd. niestety poznalam go jak byl w bardzo ciezskim stanie gral cpal itp dla mnie sie zmienil nie gra od poltorej roku poszedl do matki na grob na nogach przez caly krakow i tam jej przy grobie przysiag ze nie zagra ale musial mnie dopiero stracic zeby sie ogarnac.moze teraz znowu pol roku potrzeba zeby przestal sie tak zachowywac ale ja juz nie mam sily kolejne pol roku czekac.... :( kurwa ! przepraszam was to jest forum o staraniach a nie o zyciowych zakretach. Przepraszam was bardzo będę z ciekawosc tu zagladac do was i moze za pare lat i ja sie bede znowu starac. pozdrawiam was goraco i dziekuje za wszystko

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2014, 12:23

MiSia :), małaMyszka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

w4sqdqk3shg1dimh.png

Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia nie masz za co dziękować ! Po to tutaj jesteśmy żeby doradzać i poklepac się po ramieniu w ciężkich chwilach ! Życzę Ci z całego serducha żeby wszystko się unormwalo i żeby Twoje marzenia powstały na nowo ! :-*

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
  • olusia24 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze raz dziękuję na szczęście ten rok się kończy od stycznia biorę się za siebie wracam, do krakowa mama pomoze mi cos wynająć poszukam pracy na miejscu choćbym miała ulotki zimą rozdawać to stanę na nogi! ludzie tak pracują i żyją. Zadbam w końcu o siebie i będę musiała zacząć wszystko od nowa. Dam rade jestem silna duzo w zyciu zlego mnie dotknelo i wiem ze teraz porycze pocierpie bardzio ale niedługo stwierdzę że mam 24 lata i całe zycie przede mna. dzięki dziewczyny jeszcze raz

małaMyszka, MiSia :), Sylwusia100 lubią tę wiadomość

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia - jeżeli potrafił się zmienić to może znowu potrzebuje nauczki. Może był pewien, że już ma Cię na zawsze i nie musi się starać. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży. To forum jest o wszystkim, również o życiowych zakrętach, więc nie masz za co przepraszać! Bądź silna!

olusia24, małaMyszka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

• olusia24 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha i nie wstydzcie sie mowic o problemach 100 razy łatwiej jest się wygadac jak jest sie anonimowym milej niedzieli <3

w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka głowa do góry :) Jesteś twardą dziewczyną :) Ja bym nie dała rady zerwać po tylu latach i jeszcze mówić o tym w prost :) Jestem pełna podziwu :) to że zerwałaś to bardzo dobrze :) Zaczyna się od wódki, ćpania a kończy na tym, że chodziła byś z poobijaną buźką :) Nie przejmuj się nim :) Będzie dobrze ;) Ułożysz sobie lepsze życie :*

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello laski niedzielne:):)!!

Olusia ja będę trzymać kciuki ile sił ,żebyś pognała go w cholere na dobre...pewnie łatwo nie bedzie będzie przepraszać, obiecywać ...obyś się nie złamała, ludzie się nie zmieniają, może i dobrze, że Twoje starania poszły na marne dziecko miałoby gnoja a nie ojca...może nic nie dzieje się od tak....

ja przerobiłam temat, moje pożycie małżeńskie trwało rok jak juz z papierami rozwodowymi stałam w ręku- żal miałam do siebie, że własnie takiemu gnojowi uwierzyłam, w piekne przemiany i zmiany nawyków...było jeszcze gorzej:):)

ale to zamierzchłe czasy i juz jestem 2 raz zonką od 8 lat i jestem najszczęsliwsza na swiecie!!

goń gnoja- dobrze Ci radzę!!

małaMyszka, MiSia :), Sylwusia100 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    hej dziwczyny wpadam tylko na chwilę powiedzieć że moje marzenia o dziecku pękły jak bańka mydlana :( :( :( rozstałam się z D... jest nieodpowiedzialnym gnojem któremu tylko imprezy picie z kolegami w głowie :( po 3 latach mam dość! całą noc się denerwowałam gdzie on jest bo po KSW miał jechać do domu a on nawet smsa mi nie wysłał i imprezował do 5 rano pijąc i wciągając koks.... jestem kurwa mać załamana!!!!! świat mi się zawalił!!!!!!! nie wiem co mam ze sobą zrobić :(

Olusia... Kochanie. Moj byl podobny.. Tylko ze u nas juz bylo dziecko. Moj przejrzal dopiero kiedy go zostawilam.
    Ale faktycznie, lepiej zmienic cos w swoim zyciu niz bedzie na to za pozno.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2014, 12:48

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ