Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 grudnia 2014, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    6bf255ce2203a58f752896f011317fd8.png
    nie bedzie prezentu nie bedzie w tym roku choinki :D nie no zartuje ,trzeba probowac dalej :)

Majaaa, Sylwusia100, małaMyszka lubią tę wiadomość

• Martoszka Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2014, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni uwazaj, ze sie swiat zawalil. Nie wiedza,ze mi 7 lat temu swiat sie zawalil. Oni znaja bol porodu zdrowego i zywego dziecka, ja znam tylko bol poddaczas poronienia i bol kiedy nie jestem w ciazy, a inni wpadaja.

Sylwusia100, małaMyszka lubią tę wiadomość

29l.4,5roku starań, iui, ivf, Aniołki, a na koniec dwa Cudy ❤️

wnidio4pt1tnqdku.png

atdcmg7y2012gdqt.png
  • MiSia :) Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2014, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze to rzeczywiście musisz to sprawdzić...
    Na pewno będzie dobrze :-) ja się wybiorę do gina jak po pół roku starań nic nie wyniknie i przepadam się wzdłuż i wszerz :-) ale mam nadzieje , ze tym razem się uda i będę chodzić , ale tylko i wyłącznie na kontrole :-)

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka nikt nie zrozumie , dopóki sam czegoś nie doświadczy... niestety , nie ma co tłumaczy bo to i tak zbędne!
    Moja przyjaciółka poronila i wiem jak jej wtedy było ciężko.. widziałam jak to przeżywała!

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
  • Malina_88 Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh ale tu się jakoś tak ponuro zrobiło :/ chyba ta pogoda ;) każda z nas to podobnie przeżywa... zwłaszcza komentarze otoczenia- my 2,5 roku po ślubie. Mi w wakacje teściowa przy znajomych powiedziała: "na co Wy czekacie z dzieckiem? Później może być za późno itp..." Po prostu żal- nie wiedziałam co powiedzieć tylko odburknęłam, że jak ma być to będzie i tyle...
    A tak optymistycznie ja po owulce już pewnie :) teraz te 2 tygodnie czekania przede mną ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 19:03

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka kurcze nie umiem cie pocieszyc..
    Mam znajoma, wpadla z chlopakiem majac 17lat. Kochaja corke, ja to rozumiem, ale dalej zachowuja sje jak gowniarze, raz sa razem, raz zrywaja, raz chlopak daje kase, raz nie, na dodatek ona caly czas na utrzymaniu rodzicow razem z coreczka a w domu ani talerza do zkywarki nie wlozy bo "ona zajmuje sie dzieckiem", z tskim podejsciem to ja bym zyla w chlewie nie majac wiekszosc czasu nikogo do pomocy i ba! Starajac sie jeszcze o drugie dziecko.

Maz pojechal do KFC po kurczaczka. Ale sie nawpierniczam!! :D a dzisiaj to tylko raz slone raz slodkie i tak w kolko..

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja wam lepiej powiem co ja wczoraj zjadłam słodkiego cukierka przegryzłam sledziem w cebuli. taki odruch. Wiec milejdi mamy to podniebienie.
    a ja to tak szczerze omijam tesciowa mieszka daleko od demnie wiec lepiej dal nas bo ciagle słysze komentarze z jej strony..a wy kiedy, zeby długo nie czekac ze ona chce zosatc babcia. nie chce jej mowic ze sie staramy i nam sie nie udaje bo wszyscy do okoła beda wiedziec:D

• Marribell Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama urodziła/poroniła mojego braciszka w 6 miesiącu... żył 1 dzień..inkubatory były tylko w Warszawie a ja mieszkam 15 km od... To był 1985 r... Z mamą mam dobry kontakt i ona wie, jak bardzo pragniemy maluszka.. Moja teściowa mnie troszkę wnerwia bo ciągle mnie pyta, że idzie do kościoła i ma się modlić o wnuczka, czy wnuczkę... eh... ile można. Nic nie wie, że się staramy. Jak się uda to jej powiemy ale dopiero w 3 mc..

DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Malina_88 Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jednak coś jest w tych dowcipach o tesciowych ;) widać mamy dziewczyny podobnie ;) bo moja też nic nie wie, że się staramy bo wole zeby nie wiedziala

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 19:14

• Marribell Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sasetka2552 ale mnie rozśmieszyłaś tym śledziem :D hehehehe ja ostatnio jadłam jabłko i zagryzłam kiełbasą i popiłam sokiem pomarańczowym :) trochę mi poburczało w brzuchu hehe mąż już mi wróżył noc z wc :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to sie ciesze ze z moja nie mieszkam bo bym ja rozniosła..nie moj charakter nie moj typ.a mowic do niej mamo jest dla mnie choree

MiSia :), Sylwusia100, małaMyszka lubią tę wiadomość

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściowa akurat jest spoko :-) nie mogę powiedzieć o niej źle , jest mega wyluzowana :-D
    Całe szczęście , że nie mam tej z kawałów hehe :-D

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
  • Marribell Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teściowe się nie zmieniają :) moja to dobra kobita...w drogę sobie nie wchodzimy ale ile można gadać? :)jestem tajemnicza i jej nic nie mówię... ale mnie wnerwia bo jej się wydaje, że ja nic nie jem bo jestem szczupła ale mam hiperlipidemię i 230 cholesterolu a ona nic tylko mi ciągle wciska jedzenie i nie może zrozumieć, że mam dietę zdrową a nie, że nic nie jem...

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojj ta druga kreseczke kazda z nas by chciała pod choinke. u mnie jeszcze spory czas do testowania,ale chyba nic z tego nie bedzie.nie mam az takich objawów jak opisuja inni

• Martoszka Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz sobie daroealam jutrzejszy monitorig. Moze nic tym razem nie rosnie albo cos. Juz mam dosc wrazen na ten tydzien. Nie mam na kogo liczyc teraz. Mąż nie rozumie. On mowi" pojdziemy do.lekarza" tylko to ja sama chodze do lekarza od pol roku i jak mu nie powiem, ze bylam to nawet sie nie zapyta, bo zapomni. Zreszta teraz on nie bedzie chcial sie starac, bo uwaza, ze skoro placze jak ktos wpadl to nie doroslam.do dziecka.

wnidio4pt1tnqdku.png

atdcmg7y2012gdqt.png
  • Marribell Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama jest strasznie wyluzowana więc mój mąż ma dobrze :) mówi jej nawet po imieniu. Jakby nie było, z teściową trzeba zawsze ostrożnie :) lepiej być w nastawieniu neutralnym jeśli nie da się lepiej :)

• Marribell Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wyluzuj :) nie mów mu nic i już.. faceci tego nie rozumieją a sama ciąża jest dla nich abstrakcją. Nigdy nie wiedzą co czujemy a gdy się wściekamy to tłumaczą to sobie, że mamy @ albo jesteśmy tuż przed..eh

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no juz takie sa, trzeba przymknac oko a pomyslec swoje:)

Marribell, Sylwusia100, małaMyszka lubią tę wiadomość

• Marribell Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś u mnie dwie kreseczki...ale testu owulkowego :) i cieszę się strasznie mimo to bo już się bałam, że cykl bez owulki się szykuje

MiSia :), Martoszka, Majaaa, małaMyszka lubią tę wiadomość

• Martoszka Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell wrote:
    Martoszka wyluzuj :) nie mów mu nic i już.. faceci tego nie rozumieją a sama ciąża jest dla nich abstrakcją. Nigdy nie wiedzą co czujemy a gdy się wściekamy to tłumaczą to sobie, że mamy @ albo jesteśmy tuż przed..eh
    No nie mam wyjscia. Nie wiem tylko jak ja przetrwam te swieta...

wnidio4pt1tnqdku.png

atdcmg7y2012gdqt.png
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego