Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W warszawie któraś na starania z pomocą medycyny polecała dr grzechocińską, jutro sobie zrobię rundkę telefoniczną po lekarzach i zobaczymy ;)

Sylwusia100, małaMyszka lubią tę wiadomość

29l.4,5roku starań, iui, ivf, Aniołki, a na koniec dwa Cudy ❤️

wnidio4pt1tnqdku.png

atdcmg7y2012gdqt.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 0,21. Czekam na @ i zaczynam nowy cykl i nowe nadzieje :)

Sylwusia100, Martoszka, Majaaa, małaMyszka lubią tę wiadomość

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • Mimi86 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jestem rocznik 86.

maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

2r8rj48at734p213.png

• ewa81 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty.....byłam pewna że jesteś w ciąży Kama

IMSI - szczęśliwy transfer 15.07.2016

tb73px9il7ny3lb9.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety. Zaraz zaczne wierzyć ze te objawy to moje urojenia a tempka taka bo organizm ma problem ze sobą

1usapiqvhk164civ.png
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    W warszawie któraś na starania z pomocą medycyny polecała dr grzechocińską, jutro sobie zrobię rundkę telefoniczną po lekarzach i zobaczymy ;)

polecam w warszawie http://www.ginekolog-piechocka.pl

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Kama, dziwne rzeczy, na serio. ;/
    Dobrze ze sie nie lamiesz. Ja na pewno bede ryczec.
    Trzymam kciuki za nastepny cykl!

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Ja właśnie popijam winko.. tylko że białe polslodkie, ale mam takie nerwy, że dobre i to ! :D
    cigaretta zdrowie za nasze przyszłe fasole!! ja własnie otworzyłam różowe winko:):)

Cigaretta, Sylwusia100, małaMyszka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówko :) mam nadzieję, że to ostatni cykl w którym pozwalamy sobie na winko :)

Kama przykro mi ! :*

• Malina_88 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia oto przepis:
    MILKY WAY
    - upiec ciemny biszkopt, przekroić na dwie części

MASA MLECZNA
    ½ szklanki mleka
    ¾ szklanki cukru
    2 opakowania cukru waniliowego
    25 dag margaryny np. KASI
    2 szkl. "pełnego” mleka w proszku
    (masy mlecznej lepiej robić 1,5 porcji lub nawet podwójną porcję)

POLEWA
    15 dag czekolady mlecznej
    6 łyżek mleka
    (polewy zazwyczaj robię podwójną porcję)

Mleko (płynne) zagotować z cukrem i cukrem waniliowym. Ostudzić. Miękką margarynę utrzeć na puszystą masę, dalej ucierając dodawać ostudzone mleko z cukrami oraz mleko w proszku.
    Na jedną część biszkoptu wyłożyć masę mleczną i przykryć drugą częścią biszkoptu.
    Czekoladę rozpuścić z mlekiem na małym ogniu i wylać na wierzch ciasta (ja rozpuszczam na parze)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:29

Sylwusia100, monia91, małaMyszka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Zdrówko :) mam nadzieję, że to ostatni cykl w którym pozwalamy sobie na winko :)

Kama przykro mi ! :*

cigaretta powiem Ci ze marzy mi sie juz nie winkowac wieczorami!!:) już dość mam 27 cykl własnie przerabiam albo juz 28 cholera wie pogubiłam się:)

ale myslę, że uda mi się w grudniu na sylwka akurat będe miała ruje haha wyjdę za stodołę sylwestrową bo ide z moim na taką salkę na wioske i pewnie zaciąże jak połowa nastolatek po baletach:):) jestem dobrej myśli hehe:):)

Majaaa, Sylwusia100, Natka88, małaMyszka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha no to życzę Ci nieziemskiej rozpusty ! :D ja już tutaj chyba pisałam wcześniej, że czuję ze w tym cyklu w końcu się uda :D chciałabym aby przeczucie mnie nie myliło ;)
    już jestem po 6 cyklach z Clo, teraz zaczęłam brać inofolic do tego conceive plus. No kurde bele chyba więcej zrobić nie mogę ?! :D

przyszła mama:), Sylwusia100, małaMyszka lubią tę wiadomość

• demi_01 Ekspertka

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Ja polecam oddzielnie ginekologa i endokrynologa z własnego doświadczenia...mam wrażenie, że przy 2 specjalizacjach z jednej lekarz jest mniej doświadczony i douczony, ale być może noe trafiłam na sensownego lekarza 2w1 (choć miał dobre opinie)...
    Aneta skad jestes?

Potwierdzam! Też mam problem ze znalezieniem gin-endo. Znalazłam dobrego endo oraz gin, ale nie w pakiecie :D.

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    dobry wieczór kochane:):*

matko ty moja zajrzałam ja na wątek dzieci rodzone w grudni a tam taka jadka:)

jak te laski mają zachodzić w ciąże jak drą koty i sie tak stresują ?:)

o losie jak tu dobrze, spokojnie o domu męzach, obiadkach żyć nie umierać:):)

witam dziewczyny :)!

Przyszła Mamo, dziękuję Ci za troskę, ale ja już jestem w ciąży :). I kto wie, być może to hormony tak działają, że nie mogę przejść obojętnie wobec tak otwarcie, bezceremonialnie i bezkrytycznie afiszowanej głupoty jak ta prezentowana na wymienianym wątku. Podobnie jak Wy mam swój "cichy kącik" na forum w którym jest miło i zacisznie, ale też podobnie jak Wy kiedy widzę temat, w którym chcę się wypowiedzieć i swojego zdania bronić (jak Wy w temacie "pozytywy braku ciąży") to to robię, po to jest forum :). Dyskusja nie jest dla mnie równoznaczna z darciem kotów i to jeszcze kosztem mojego zdrowia, stresu, obgryzionych paznokci, pogorszenia wyników badań i nerwów. Naprawdę da się tego uniknąć przy odrobinie zdrowego dystansu do forum. Ktoś woli segregować dziecięce ciuszki a ktoś inny podyskutować, co w tym złego?
    A za porównanie do gry w szachy z gołębiem dziękuję - trafne i przyda się w wielu życiowych sytuacjach.
    Każdej z Was życzę bezproblemowej ciąży w jak najkrótszym czasie.

przyszła mama:), Sylwusia100, małaMyszka, mana lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no marnut ja dopiero doczytałam teraz o co poszło...nawyzywałam ją ile wlezie co za kurwa głupi knot zeby takie rzeczy pisac i tu nie ma co w słowach przebierac osoba która pisze ze nie szanuje dzieci z tvn-u jest zwykłą wyrachowaną kurwą!!

Sylwusia100, werni, małaMyszka, mana lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Hahaha no to życzę Ci nieziemskiej rozpusty ! :D ja już tutaj chyba pisałam wcześniej, że czuję ze w tym cyklu w końcu się uda :D chciałabym aby przeczucie mnie nie myliło ;)
    już jestem po 6 cyklach z Clo, teraz zaczęłam brać inofolic do tego conceive plus. No kurde bele chyba więcej zrobić nie mogę ?! :D
    cigatetta widze jedziemy na tym samym wózku...ja tez infolic wciągam zel zakupiłam dowaliłam jeszcze tabletki na tarczyce:):) będzie dobrze:):)

Cigaretta, Sylwusia100, Natka88, małaMyszka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    no marnut ja dopiero doczytałam teraz o co poszło...nawyzywałam ją ile wlezie co za kurwa głupi knot zeby takie rzeczy pisac i tu nie ma co w słowach przebierac osoba która pisze ze nie szanuje dzieci z tvn-u jest zwykłą wyrachowaną kurwą!!
    Poszło, poszło :/... po całości. Nie ogarniam, więc co się będę z gołębiem osrywać :D? Kiedyś trzeba powiedzieć "pas".

• bosa Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam zaległości.

Kama przykro mi kochana :( u mnie też w tym cyklu porażka

Malina narobiłaś mi ochoty na ciacho, chyba się skusze i upiekę na dniach :)

Magdalenka na jakim szczepieniu byłaś?

Ja przywiozłam pyszne winko domowej roboty a popijam fervex ehh

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• kama005 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie jeszcze się nie załamuję. Z następnym cyklem nie ręczę za brak załamki. Niech ta @ szybko przychodzi i odchodzi bo do roboty trzeba się wziąć :D

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wyslalam mojego meza na ten mroz po mcflurry.. No nic, nie zmuszalam go, sam pojechal ;D
    Siedze pod kocykiem wykapana i czekam. Chyba bede musiala mu sie jakos odwdzieczyc za tego loda, moze w ten sam sposob hahaha :D

Tez pije inofolic i jakos zyje w przekonaniu ze to jest cud nad cudami i musi zadzialac. Lubie sobie wkrecac :)

Martoszka, Sylwusia100, MiSia :), Natka88, małaMyszka lubią tę wiadomość

‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego