X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W warszawie któraś na starania z pomocą medycyny polecała dr grzechocińską, jutro sobie zrobię rundkę telefoniczną po lekarzach i zobaczymy ;)

Sylwusia100, małaMyszka lubią tę wiadomość

M&M
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 0,21. Czekam na @ i zaczynam nowy cykl i nowe nadzieje :)

Sylwusia100, Martoszka, Majaaa, małaMyszka lubią tę wiadomość

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • Mimi86 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jestem rocznik 86.

maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

2r8rj48at734p213.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty.....byłam pewna że jesteś w ciąży Kama

• kama005 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety. Zaraz zaczne wierzyć ze te objawy to moje urojenia a tempka taka bo organizm ma problem ze sobą

1usapiqvhk164civ.png
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    W warszawie któraś na starania z pomocą medycyny polecała dr grzechocińską, jutro sobie zrobię rundkę telefoniczną po lekarzach i zobaczymy ;)

polecam w warszawie http://www.ginekolog-piechocka.pl

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Kama, dziwne rzeczy, na serio. ;/
    Dobrze ze sie nie lamiesz. Ja na pewno bede ryczec.
    Trzymam kciuki za nastepny cykl!

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Ja właśnie popijam winko.. tylko że białe polslodkie, ale mam takie nerwy, że dobre i to ! :D
    cigaretta zdrowie za nasze przyszłe fasole!! ja własnie otworzyłam różowe winko:):)

Cigaretta, Sylwusia100, małaMyszka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówko :) mam nadzieję, że to ostatni cykl w którym pozwalamy sobie na winko :)

Kama przykro mi ! :*

• Malina_88 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia oto przepis:
    MILKY WAY
    - upiec ciemny biszkopt, przekroić na dwie części

MASA MLECZNA
    ½ szklanki mleka
    ¾ szklanki cukru
    2 opakowania cukru waniliowego
    25 dag margaryny np. KASI
    2 szkl. "pełnego” mleka w proszku
    (masy mlecznej lepiej robić 1,5 porcji lub nawet podwójną porcję)

POLEWA
    15 dag czekolady mlecznej
    6 łyżek mleka
    (polewy zazwyczaj robię podwójną porcję)

Mleko (płynne) zagotować z cukrem i cukrem waniliowym. Ostudzić. Miękką margarynę utrzeć na puszystą masę, dalej ucierając dodawać ostudzone mleko z cukrami oraz mleko w proszku.
    Na jedną część biszkoptu wyłożyć masę mleczną i przykryć drugą częścią biszkoptu.
    Czekoladę rozpuścić z mlekiem na małym ogniu i wylać na wierzch ciasta (ja rozpuszczam na parze)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:29

Sylwusia100, monia91, małaMyszka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Zdrówko :) mam nadzieję, że to ostatni cykl w którym pozwalamy sobie na winko :)

Kama przykro mi ! :*

cigaretta powiem Ci ze marzy mi sie juz nie winkowac wieczorami!!:) już dość mam 27 cykl własnie przerabiam albo juz 28 cholera wie pogubiłam się:)

ale myslę, że uda mi się w grudniu na sylwka akurat będe miała ruje haha wyjdę za stodołę sylwestrową bo ide z moim na taką salkę na wioske i pewnie zaciąże jak połowa nastolatek po baletach:):) jestem dobrej myśli hehe:):)

Majaaa, Sylwusia100, Natka88, małaMyszka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha no to życzę Ci nieziemskiej rozpusty ! :D ja już tutaj chyba pisałam wcześniej, że czuję ze w tym cyklu w końcu się uda :D chciałabym aby przeczucie mnie nie myliło ;)
    już jestem po 6 cyklach z Clo, teraz zaczęłam brać inofolic do tego conceive plus. No kurde bele chyba więcej zrobić nie mogę ?! :D

przyszła mama:), Sylwusia100, małaMyszka lubią tę wiadomość

• demi_01 Ekspertka

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Ja polecam oddzielnie ginekologa i endokrynologa z własnego doświadczenia...mam wrażenie, że przy 2 specjalizacjach z jednej lekarz jest mniej doświadczony i douczony, ale być może noe trafiłam na sensownego lekarza 2w1 (choć miał dobre opinie)...
    Aneta skad jestes?

Potwierdzam! Też mam problem ze znalezieniem gin-endo. Znalazłam dobrego endo oraz gin, ale nie w pakiecie :D.

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    dobry wieczór kochane:):*

matko ty moja zajrzałam ja na wątek dzieci rodzone w grudni a tam taka jadka:)

jak te laski mają zachodzić w ciąże jak drą koty i sie tak stresują ?:)

o losie jak tu dobrze, spokojnie o domu męzach, obiadkach żyć nie umierać:):)

witam dziewczyny :)!

Przyszła Mamo, dziękuję Ci za troskę, ale ja już jestem w ciąży :). I kto wie, być może to hormony tak działają, że nie mogę przejść obojętnie wobec tak otwarcie, bezceremonialnie i bezkrytycznie afiszowanej głupoty jak ta prezentowana na wymienianym wątku. Podobnie jak Wy mam swój "cichy kącik" na forum w którym jest miło i zacisznie, ale też podobnie jak Wy kiedy widzę temat, w którym chcę się wypowiedzieć i swojego zdania bronić (jak Wy w temacie "pozytywy braku ciąży") to to robię, po to jest forum :). Dyskusja nie jest dla mnie równoznaczna z darciem kotów i to jeszcze kosztem mojego zdrowia, stresu, obgryzionych paznokci, pogorszenia wyników badań i nerwów. Naprawdę da się tego uniknąć przy odrobinie zdrowego dystansu do forum. Ktoś woli segregować dziecięce ciuszki a ktoś inny podyskutować, co w tym złego?
    A za porównanie do gry w szachy z gołębiem dziękuję - trafne i przyda się w wielu życiowych sytuacjach.
    Każdej z Was życzę bezproblemowej ciąży w jak najkrótszym czasie.

przyszła mama:), Sylwusia100, małaMyszka, mana lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no marnut ja dopiero doczytałam teraz o co poszło...nawyzywałam ją ile wlezie co za kurwa głupi knot zeby takie rzeczy pisac i tu nie ma co w słowach przebierac osoba która pisze ze nie szanuje dzieci z tvn-u jest zwykłą wyrachowaną kurwą!!

Sylwusia100, werni, małaMyszka, mana lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Hahaha no to życzę Ci nieziemskiej rozpusty ! :D ja już tutaj chyba pisałam wcześniej, że czuję ze w tym cyklu w końcu się uda :D chciałabym aby przeczucie mnie nie myliło ;)
    już jestem po 6 cyklach z Clo, teraz zaczęłam brać inofolic do tego conceive plus. No kurde bele chyba więcej zrobić nie mogę ?! :D
    cigatetta widze jedziemy na tym samym wózku...ja tez infolic wciągam zel zakupiłam dowaliłam jeszcze tabletki na tarczyce:):) będzie dobrze:):)

Cigaretta, Sylwusia100, Natka88, małaMyszka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    no marnut ja dopiero doczytałam teraz o co poszło...nawyzywałam ją ile wlezie co za kurwa głupi knot zeby takie rzeczy pisac i tu nie ma co w słowach przebierac osoba która pisze ze nie szanuje dzieci z tvn-u jest zwykłą wyrachowaną kurwą!!
    Poszło, poszło :/... po całości. Nie ogarniam, więc co się będę z gołębiem osrywać :D? Kiedyś trzeba powiedzieć "pas".

• bosa Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam zaległości.

Kama przykro mi kochana :( u mnie też w tym cyklu porażka

Malina narobiłaś mi ochoty na ciacho, chyba się skusze i upiekę na dniach :)

Magdalenka na jakim szczepieniu byłaś?

Ja przywiozłam pyszne winko domowej roboty a popijam fervex ehh

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• kama005 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie jeszcze się nie załamuję. Z następnym cyklem nie ręczę za brak załamki. Niech ta @ szybko przychodzi i odchodzi bo do roboty trzeba się wziąć :D

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wyslalam mojego meza na ten mroz po mcflurry.. No nic, nie zmuszalam go, sam pojechal ;D
    Siedze pod kocykiem wykapana i czekam. Chyba bede musiala mu sie jakos odwdzieczyc za tego loda, moze w ten sam sposob hahaha :D

Tez pije inofolic i jakos zyje w przekonaniu ze to jest cud nad cudami i musi zadzialac. Lubie sobie wkrecac :)

Martoszka, Sylwusia100, MiSia :), Natka88, małaMyszka lubią tę wiadomość

‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ