Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 listopada 2014, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam też przydatna informację na przyszłość . Bylam ostatnio na poczcie, kolejka jak ja pierdo**, wpada ojciec z na oko poltora rocznym synkiem. Rzuca numerem ustawy o pierwszeństwie w kolejce rodzica z dzieckiem. Miałam to sprawdzić,ale zapomnialam tych numerów o których mówil. Wiecie o tym cos może?

małaMyszka lubi tę wiadomość

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 22:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    MałaMyszka, ale na dluzsza mete dzwiganie dziecka wraz w wozkiem i tobolami (pieluchy, ciuchy, zabawki, jedzenie) jest straszne. Poki jeszcze maluch maly, to nie ma sprawy, ale taki 1,5 roczniak, to juz ciezko + ogolnie panujaca znieczulica przy prosbie o pomoc (uslyszalam raz, ze jak jestem guwniara i zrobilam dziecko, to potem mam sama sobie radzic z wozkiem w tramwaju, albo "mam chory kregoslup").

Racja, skojarzenia z imionami sa straszne. Imie dla coreczki mamy wybrane od wiekow (Marysia), ale synek bedzie mial przypozadkowany chyba numerek przez "zle" doswiadczenia!

Na chwilę mogę zostawić wóz na dole na klatce. Jeśli udałoby mi się urodzić w miesiącach kwiecień-październik, to teściowa ma dom na wsi nad morzem, nie wyobrażam sobie, żebym siedziała w małym mieszkaniu, gdzie taka chata czeka i stoi pusta, bo teściowie na weekendy przyjeżdżają. A jeśli nie tam, to będę siedziała w ogrodzie z wózkiem też u teściów :D gorzej poza sezonem. Będę musiała coś pomyśleć :D

werni lubi tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • bosa Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 23:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogi Święty Mikołaju bardzo proszę o Antosia/Jasia pod choinkę ( Lilianka też może być). Najważniejsze,żeby było zdrowe :)

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• Marta8880 Ekspertka

Wysłany: 23 listopada 2014, 00:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się muszę pochwalić że mieszkam nad morzem w Świnoujściu i jeśli chodzi o spacery to tylko duży wózek z dużymi kołami by dał rade po piasku jeździć, bo na skrętnych zaraz sie blokują lub suną po piasku i oprócz wagi wózka ciagniemy też sporą górke piasku. I chociaż mieszkam na 1 pietrze w bloku to dziecko pod pachę do domku a potem wózek na grzbiet i na korytarz lub do domu ( chociaż kiepsko to widze bo przy moim wzroście 155 to wozek zrobi ze mnie miazge obojętnie czy bedzie ważył 12 czy 15 kg)

3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • mon!ta^ Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2014, 08:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 11:16

małaMyszka, Marta8880 lubią tę wiadomość

Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2014, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłopiec Nataniel a dziewczynka dam do wyboru mojemu, kiedyś mówił o Liliance, ale ostatnio tak nazwała sąsiadka swoja córkę to bym chciała inne imię. Mi się podoba imię ostatnio Aurelia :) ale mojemu nie. Narazie mieszkamy w bloku, może od stycznia się przeprowadzimy zobaczy się.

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2014, 08:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny widzę , że nie zaglądałam jeden dzień tu a naskrobałyscie tyle , że szok ;-) co do mcdonaldsa to Ja bym mogła objadać się w nim haha dosłownie ale niestety nie mogę bo od 4 miesięcy jestem na diecie i no nie zbyt odpowiadało by haha i Mcflurry <3 uwielbiam , kocham i nie wiem jakie mam uczucia do tego loda jeszcze wyrazić haha
    Co do wózków , łóżeczek , wyprawek ogólnych Ja nie patrzę na to wszystko , zaczne jak bede w ciąży i wtedy bede już kupować bo przykro mi się troche czasami robi , wczoraj pomagałam wybrać koleżance wózek tzn mniej wiecej na jakim oko zawiesiłyśmy bo ona konczy 3 miesiąc ciąży , zaszłyśmy tak samo w ciąże , mnie się nie udało a jej tak ;)
    Imiona hm ... u nas dla syna było od początku wybrane, że będzie mały Olivier a dziewczynka ... to były klopoty z wybraniem ale mojemu bardzo się podoba Vanessa i takby chciał dac córce na imie , generalnie po czasie mówienia sobie takiego Vanessa tez sie przekonałam , gdyby trafiła mi sie kiedyś kolejna niespodzianka w postaci 3 dziecko to córka była by Michalina ( miśka <3 ) a chłopiec Antoś .
    a tak w ogole to już mój 3 dzień z clo a 7 dc wiec zaczynam obserwowanie konkretne ;) miłej niedzieli laski i odpocznijcie i za mnie troche bo akturalnie siedze w pracy ;/

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 listopada 2014, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od rana przybijam cheers zieloną herbatą. Ciemno, rolety dodatkowo zasłonięte bo K nadal śpi. Ja zmierzyłam temp i tak się nakręciłam ,że nici z dalszego snu :p A Wy jak tam?

Co do dzieciaków. Dziewczyna Olga lub Zosia. Chłopak Jakub, taki jest plan, ale pewnie 100 razy mi się zmieni :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 listopada 2014, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Moi znajomi do synka Igora mowia... IGOREK POTWOREK :D

Haha. ;D u nas jest Iguś, Igorek, Gusiu, a maz mowi Ogórek (nie wiem skad mu sie to wzielo), a ja mowie Igucha. ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2014, 09:15

goska9789, małaMyszka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 listopada 2014, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym facetem w kolejce to pewnie prawnik :D
    U nas stoja wozki na dole w klatce dnie i noce i nic jeszcze sie nie stalo. U nas nikt nie chodzi.

• Natka88 Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2014, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej znajomej ukradli, po 2 latach trzymania go na klatce schodowej, wozek blizniaczy:/ Biorac pod uwage, ze autem nie jezdzila, a starsza siostra chodzila do przedszkola, to miala problem zanim nie kupila drugiego.

ZakreconaOna, tak z ciekawosci, to mieszkacie w Polsce czy za granica? Pytam w zwiazku z pisownia imion;) Nie mam nic do tego, tylko troszke razi mnie potem imię zagraniczne z typowo polskim nazwiskiem typu Mikołajczak, Nowak, czy innym z "sz", "cz", "rz".

Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Foto_Anna Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2014, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, zaczynam dziś nowy cykl, przyszła @ i przyszedł smutek :(

Pół nocy nie mogłam spać, siła sugestii myśli: czy rano test pozytywny czy negatywny wyjdzie, czy będzie @...

Z kolejnym miesiącem trudniej mi zdobyć pozytywne nastawienie na nowy cykl starań.
    Podoba mi się ten wesoły tytuł z prezentem pod choinkę :)

małaMyszka, beti34 lubią tę wiadomość

zem3anlikdzagrk5.png

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 listopada 2014, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, rozumiem Cię w 100%. Ja kiedy pojawia się okres pierwsze dwa dni mam totalnie do dupy. Wkurzam się i ryczę na zmianę. Później jednak mówię sobie ,że.nic to nie da i zaczynam myśleć pozytywnie. Trzymaj się ciepło :*

małaMyszka, Foto_Anna lubią tę wiadomość

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2014, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Mojej znajomej ukradli, po 2 latach trzymania go na klatce schodowej, wozek blizniaczy:/ Biorac pod uwage, ze autem nie jezdzila, a starsza siostra chodzila do przedszkola, to miala problem zanim nie kupila drugiego.

ZakreconaOna, tak z ciekawosci, to mieszkacie w Polsce czy za granica? Pytam w zwiazku z pisownia imion;) Nie mam nic do tego, tylko troszke razi mnie potem imię zagraniczne z typowo polskim nazwiskiem typu Mikołajczak, Nowak, czy innym z "sz", "cz", "rz".
    Mieszkamy w UK ;-) Ale to zupełnie imiona przyszły nam do głowy nie z tego ,że mieszkamy zagranicą ;) nie wiem skąd przyszło takie imie mojemu narzeczonemu do głowy jak Vanessa bo tu się zgodze , ze niektore imiona az rażą z polskimi nazwiskami ale akurat do narzeczonego nazwiska całkiem pasuje nie jest typowo " nowak " więc spoko a Olivier do " Nowaka " według Nas nawet pasuje ;)

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2014, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:

Kochana ja się spotykam z takimi imionami, że mózg w poprzek staje... np. Wanesa, Wanessa, Kewin, Brajan, Luna, Nikola, Nicola, Dżona, Jessika, Dżesika, Jesika, Dżessica, oj można wymieniać takie niewypały... a ogólnie nic nie mam do dawania imion, to jest każdego indywidualna sprawa, ale ???? Naprawdę???? No bez przesady... to dziecko do końca życia będzie się przedstawiało, czy w szkole, czy w pracy. My z M. chcielibyśmy takie imię, które będzie miało odpowiednik za granicą i nie będzie sprawiało problemów. Sebastian za granicą to nadal Sebastian, Wiktor też, a co do żeńskich imion to Anna, Katarzyna, Joanna, Wiktoria itp... tylko problem z naszymi skojarzeniami nie pozwala nam na danie takiego imienia :-(

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • Marta8880 Ekspertka

Wysłany: 23 listopada 2014, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ze Świnoujscia imion nie mam jeszcze wybranych ale stawiam na takie tradycyjne Emilia, Karolina czy Michał albo Mikołaj

• Marta8880 Ekspertka

Wysłany: 23 listopada 2014, 11:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys mi sie Julia podobalo ale zrezygnowalam. Nie chce wybierac popularnego imienia zeby moje dziecko bylo 10 julka na placu zabaw.

małaMyszka, beti34 lubią tę wiadomość

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2014, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to prawda. Jest bardzo dużo Mai, Julii, Tosiek, Amelek itp.

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 listopada 2014, 11:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anie się podoba Elena , Nela , Krystian ,Adrian to moje typy ( Adriana juz mam 10 lat )

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 listopada 2014, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha a koleżanka dała córce Arleta mało ich bo nie znam :)

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego