Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • Matleena Autorytet

Wysłany: 17 lipca 2016, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2016, 14:12

tt1ce913.aspx?&fake.png

mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Milcia Autorytet

Wysłany: 17 lipca 2016, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas póki co szumiś nie działa niestety, ale za to okap się sprawdza :)

Matleena lubi tę wiadomość

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • przyszła mama 2 Autorytet

Wysłany: 17 lipca 2016, 22:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello:)
    kama fanie, ze pytasz co u staraczak- miło:)
    u mnie 2 dzień małpy...daje mi popalić!
    a tak to nudy...spacerujemy z Bonem po błocie i kałużach.

Wątek coś umarł- szkoda....

werni lubi tę wiadomość

• kama005 Autorytet

Wysłany: 17 lipca 2016, 22:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamita ja bardzo proszę szybciutko zaciążyć :) Wrzuamy na luzik i zafasolkowujemy się :) Trzymam kciuki. A @ niech idzie precz!

Matleena puszczamy jej z tel suszarkę odkurzacz a nawet samochód chociaż dzisiaj pięknie zasypiała przy muzyczce z karuzelki :)

Mamita a właśnie jak tam twoje wyniki badań i w ogóle bo ja chyba coś przeoczyłam... Za co przepraszam.

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png

Wysłany: 17 lipca 2016, 22:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    o pamiętasz?:)
    tomograf wyszedł ok, choć coś mi tam zanika więc szału nie ma ale lekarstwa na to nie ma, więc mam to olać i żyć a skontrolować za kilka lat zobaczyć jak ten zanik postępuje.

Generalnie doszłam do siebie, jakim sposobem nie wiem, chyba miesięcznym urlopem D i psem:)

teraz jeszcze doleczam szczenę po wyrwaniu 8....za 2 dni minie miesąc a ja dalej się babram...ale już widzę światełko w tunelu:)

Fajnie, ze masz już małą przy sobie:)

ja za 2 tyg jak wróci D jadę na hsg...i wylewam fundament:)

werni lubi tę wiadomość

• kama005 Autorytet

Wysłany: 17 lipca 2016, 22:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziwne że po wyrwaniu 8 masz taki problem...

Super że tomograf wyszedł ok. Myślę że jeśli masz się tym zanikiem nie przejmować to znaczy że racze nic takiego groźnego :) Kontroluj a będzie dobrze.

A jak domek?

1usapiqvhk164civ.png
  • Lady Savage Autorytet

Wysłany: 17 lipca 2016, 23:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama serio? o.O Nigdy nie słyszałam o czymś takim, moja środowiskowa była u mnie 8 razy i ani razu po chacie mi nie łaziła, sprawdziła mnie, moje cycki i małą.

3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 lipca 2016, 06:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja na weekend pojechałam z mężem na domek zebraliśmy sporo grzybów. Najwięcej kurek ale też i tez i tych brazowych; podgrzybkow, maslakow. Susza się na suszarkę do grzybów od wieczora a kurki sparzone i zamrożone przynajmniej część bo jest ich za dużo i trzeba było zamrozić

Mamita super ze dochodzisz powoli do siebie. Ale obserwuj się i kontroluj a wszystko będzie ok

A starania u mnie wyglądają tak ze zaczynają się płodne zaraz u mnie. Dziś robie pierwszego tesciora owu zobaczymy co wyjdzie ;)

• ewa81 Autorytet

Wysłany: 18 lipca 2016, 07:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziołszki:)
    Mąż już pojechał do pracy po dwutygodniowym urlopie a ja jeszcze mam tydzień
    Mamita bidulo że tak męczysz się jeszcze po wyrwaniu zęba. A dobrze Ci to zrobili?
    Kiedy masz to hsg? Trzymam kciuki :)
    Fajnego masz psiaka, przynajmniej nie czujesz się samotnie jak mąż wyjeżdża do pracy
    Na chzcinach było super. Chrześniak jest boski :). Rano zanim wyjechaliśmy to tak fatalnie się czułam , myślałam sobie, jak dam radę w kościele? Całe szczęście jak dojechaliśmy to było już dobrze
    Madziulla kurki!!! Ale bym zjadła jajecznicę z kurkami :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2016, 07:07

IMSI - szczęśliwy transfer 15.07.2016

tb73px9il7ny3lb9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 lipca 2016, 07:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa właśnie robie jajecznice z kurkami ;)

ewa81, werni lubią tę wiadomość

• Edycja Autorytet

Wysłany: 18 lipca 2016, 07:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja!

A u mnie test z wczoraj negatywny.Czekam na @ i wizytę u endokrynologa (28.07).

Mamita u mnie 8-ka tez goiła się coś ok 6 tygodni.Miałam tzw suchy zębodół.Masakra więc Cię rozumiem bidulo.Zostały mi jeszcze 3 ósemki, ale na razie nie przeszkadzają.

Wysłany: 18 lipca 2016, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)

edycja, szkoda testu ile można widzieć jedną krechę...owocnej wizyty u endo.
    Magda narobiłaś mi ochoty na las i grzyby, ciekawe czy u nas sie pokazały.
    Ewa a jak Ty się czujesz? oszczędzasz sie ? lezysz odłogiem? jak nie to szybko do łózka!...
    Edycja chyba tez to mam w zasadzie nie powinnam bo miałam pół gęby szwów ale chyba coś źle pozszywali....też tak myślę, ze spartaczyli tego zęba choć to niby super chirurgia szczękowa...byli mili i kompetentni do momentu wyrwania i zapłacenia:)
    ...ale już chyba gorzej nie będzie więc luzzzz
    Mam jeszcze 2 górne ale chyba ich nigdy nie wyrwe, wolę żeby mi wyszły nosem:)

Kama jak mała? spała w nocy?
    a dom to wiesz dziura w poli i materiały na fundament w garażu. odechciało nam sie budowy na etapie odbioru dokumentów i pozwoleń:)
    może jak coś ruszy nabierzemy chęci:)

ewa81 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 lipca 2016, 09:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e43688e22e84.jpg

Mamita, Ewa specjally for you ;D

ewa81, przyszła mama 2, Sylwusia100, Natka88, werni lubią tę wiadomość

• ewa81 Autorytet

Wysłany: 18 lipca 2016, 09:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla normalnie jadę do Ciebie na śniadanie :P
    Mamita, dziękuję czuję się dobrze, niedawno wstałam, póki dobrze się czuję, to nie leżę, ale też nie szaleję :). A ząb usuwałaś bo musiałaś? Mam 4 ósemki, ale odpukać na razie nie ma takiej potrzeby. Fakt, że przez to zrobiło mi się ciasno i dwójki mi się trochę wysunęły. Może kiedyś aparat na zęby założę. Z domem na początku jest na pewno ciężko, cała biurokracja potrafi nieźle zniechęcić, ale jak już zaczną budować, to już będzie fajnie :)
    Edycja szkoda, że tylko jedna kreseczka :(, powodzenia na wizycie u lekarza

tb73px9il7ny3lb9.png

Wysłany: 18 lipca 2016, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa miałam cztery 8, dowiedziałam się przed założeniem aparatu na zęby. nikomu nie przeszkadzały. pierwsza dolna zaczęła boleć 3 lata temu tzn bolała całkiem inna strona buzi ale okazało się , ze to jednak 8 i musiałam się jej pozbyć, było cięzko ale przeżyłam. teraz ciągle bolała mnie głowa, łaziłam po lekarzach , nerwice wmawiali, setki wyników, tomografia..sama coś miałam czutę, ze to może być od zęba, i jak wyrwałam miesiąc temu to głowa mnie przestała boleć:)..

chyba zabiorę dziś mojego bona na grzyby:)

ewa81, margaret26 lubią tę wiadomość

• Lady Savage Autorytet

Wysłany: 18 lipca 2016, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dzisiaj, dobija mnie pogoda, na palcach u jednej ręki mogę wyliczyć dni z słonecznym dniem :( ach co za lato się nam trafiło w tym roku. Ale nie o tym Edycja strasznie mi przykro, że test negatywny, a może owulka była późno, póki nie ma @ jest nadzieja.

Ewcia to dzidziul daje o sobie znać :) jestem pewna :)
    Madziula trzymam kciuki, ten cykl bedzie Twój.

3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Matleena Autorytet

Wysłany: 18 lipca 2016, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2016, 14:12

tt1ce913.aspx?&fake.png

mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

24-12-2015 62cm 4640g sn
  • ewa81 Autorytet

Wysłany: 18 lipca 2016, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena, fajnie to tak zobaczyć postępy w rozwoju dziecka :), już nie mówiąc o chodzeniu :)
    Mamita, to nie dziwię się, że musiałaś zęba usunąć. A można wiedzieć, co to za zanik Ci wyszedł w tomografii? Czy nie można tego zatrzymać lekarstwami?. Miłego spaceru z psem :)

tb73px9il7ny3lb9.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 18 lipca 2016, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa to na pewno fasoleczka powoduje takie objawy.

Edycja przykro mi że jedna kreska. Póki @ nie ma jest nadzieja.

Matleena ale fajnie że Tymek już takie osiągnięcia ma :)

Madzia oby staranka były owocne !!!!

Nasza mała w nocy dała pospać. Aż dziwne. Oczywiście wieczorem ululać ją to jakaś tragedia czasami. Ale dało radę i brzdącal usnął. ładnie spała, mleczko, kupa i lulu. Teraz padła bo się nawrzeszczała przy przewijaniu, przebieraniu i smarowaniu ciałka :D A ja mam chwilkę dla siebie :) Dokończyłam kawę chociaż :)

Miała być dzisiaj położna ale zadzwoniła że będzie jutro :D Oczywiście w czasie rozmowy mała musiała się rozwrzeszczeć :D

ewa81 lubi tę wiadomość

1usapiqvhk164civ.png

Wysłany: 18 lipca 2016, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny będę żyła to tylko dyskretny zanik kory mózgowej w stosunku do wieku ...o tak dokładnie:)
    olać to!!:):) co ma być to będzie, prędzej wojna na świecie światowa wybuchnie niż mnie coś na dobre dopadnie, nie dam się !!:D:D

ewa81, Lady Savage, margaret26, Matleena lubią tę wiadomość

‹‹ 2255 2256 2257 2258 2259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ