X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2016, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewciu piękny suwak :)

3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Natka88 Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)

Czytam na biezaco, ale glownie wieczorami. Jestesmy nad morzem (jednak nie Chorwacja) i telefon lezy wyciszony i porzucony;)

Mloda chyba za duzo sie jodu nawdychala i nabyla za jego sprawa mnustwo nowych umiejetnosci, tak z dnia na dzien:)
    Piachu sie brzydzi, wiec mam najgrzeczniejsze dziecie na calym wybrzerzu, ktore z koca nie ucieka :D Zebyscie widzialy ta mine jak juz sie zapusci chociaz opuszkiem palca za daleko ;)
    A w smazalni pekam z dumy. Wszystkie dzieci wsuwaja (bardzo nadmorsko) fryty, pomidorowke czy nalesniki, a moje dziecko drze sie na cala knajpe, ze mam jej szybciej dorsza i surowke podawac:)
    Poza tym od wczoraj pogoda do d.py:/ Jak sie nie poprawi, to sie zwijamy i szukamy lasta w ludzkiej cenie.

Matleena, w endomondo znajdz po prostu rywalizacje PMK i dolacz. Co roku juz beda sami Cie dodawali.
    Tomania, ciesze sie bardzo ze jest lepiej niz sie zapowiadalo!
    Sylwia, lez i czytaj:) Ja wczoraj skonczylam czytac pierwsza ksiazke od 10 miesiecy (w 2 dni ja polknelam) i czuje, ze nieuzywana czesc mozgu nagle wrocila!
    Ewa, jak sie czujesz? Trzymam kciuki za USG, pochwal sie nam:)
    Lady, jak Zuzia po pierwszych dniach w zlobku?
    Madzia, musi byc dobrze!!!
    Misia, co u Was?

Wrzucam foty na chwile:)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 21:39

Millka, Madziulla, Sylwusia100, Matleena, Lady Savage, Milcia lubią tę wiadomość

Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia jest sliczna!!! wypoczywajcie!

Natka88 lubi tę wiadomość

• Millka Przyjaciółka

Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka w końcu udało mi się zobaczyć Twoją córcię :)
    Śliczna dziewczynka. Wygląda na pocieszne dziecko .
    A gdzie jesteście nad morzem ? I powiedz mi co może się przydać dla takiego malucha ? My jedziemy 15 sierpnia nad morze i mały będzie wtedy miał 8 miesięcy i cały czas zastanawiam się co zabrać .
    Używasz jakiegoś kremu z filtrem ?

74dii09ktueh0zjb.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, czuję się ok mimo że brzusio daje mi jeszcze znać :)
    Wyglądasz ślicznie a Marysia cudna :)

• Sylwusia100 Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka pięknie wyglądasz a Marysia jest bardzo slodka :-)
    Ja tęsknię za chłopakami mojego rodzeństwa. Nie widzieliśmy się z nimi już z 5 tyg. Może wybierzemy się do nich przynajmniej na jeden dzień jak będzie po kontroli wszystko dobrze. Jeden ma 3,5 roku a drugi w październiku skończy 2 lata i dzwonią do mnie pytają się jak się czuję, kiedy przyjadę :-) ten młodszy jest bardziej wygadany. W sobotę rodzice maja do nas przyjechać więc tego starszego wezma ze sobą. Już nie mogę się doczekać kiedy go przytule.

Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • Matleena Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:54

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 23:31

tt1ce913.aspx?&fake.png

mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Lady Savage Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia piękna dziewczynka,
    2 dni żłobka ok, dziś było trudniej mała została od 7 do 14, i wychowawczynki mówiła że od 12 zaczęły się schody, zaczęła popłakiwać, a teraz ode mnie odkleić się nie chce, tak mi sie serce kroi :(. Takie smutne ma oczy :( 2dilord.jpg
    no ale muszę w pon zostanie 9 godzin w żłobku :( moje biedactwo.

relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My złożyliśmy dzisiaj wniosek do żłobka. Jest też zarejestrowana w systemie. Czekamy na decyzję. Zobaczymy jak to będzie.

Wreszcie mała śpi od jakiegoś czasu. Mogę odpocząć. :) i wyprasowac kilka rzeczy.

Natka ślicznie obie wyglądacie. Miłego wypoczynku.

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • Natka88 Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2016, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekujemy za komplementy:)

Lady a jak Ty sie czujesz zostawiajac mala w zlobku, bylo ciezko?

Millka, ja mloda zawsze smaruje kremem z filterm jak jest slonce, nawet jak jest 20 stopni;) Generalnie do 1r.z. chcialam ja smarowac tylko kremami mineralnymi (mam dermedic), ale w praniu wyszlo, ze przy czestym smarowaniu na plazy, jednak lepiej sprawdza sie filtr chemiczny, bo sie szybko i lekko rozsmarowuje (mineralny jest 'tepy'). Krem uv chemiczny mamy La Roche. Niby drogi, ale dostalam go w promocji w supher pharm za 45zl, ma 300ml i date waznosci 3 lata, wiec sie nie zmarnuje, bo na takiego malego czlowieczka duzo tego nie idzie:)
    Generalnie wybierajac krem uv sugerowalam sie blogiem 'sroka o'- polecam:)
    A co do przydatnych rzeczy, to tak jak pisala Milka, maly basenik sie nam sprawdza (w pepco za 10zl;)) na plazy, pod domem czy w kapieli (jestesmy w Wiciach, 8km od Darłówka) no i nosidelko na spacery po plazy i nie tylko. Niby mamy wozek z funkcja zmiany na 2 kola i tryb plazowy, ale jest go tak samo,w takiej pozycji, ciagnac jak i pchac na 4 :P No i poza tym Marysia nie lubi za dlugo siedziec w wozku, wiec ja przerzucam w nosidelko i jest spokoj;) I w drodze na plaze sie przydaje, bo mam puste rece, a rzeczy cala masa nagle do zabrania.
    Kupilam jej tez 2 zestawy do piachu (wiem, ze jest za mala, ale miala tylko psuc babki): jeden malenki na jej lapki, drugi wiekszy i... przeciez piach jest 'ble', wiec grabie robia za najnowszy model gryzaka :D
    Nie wiem ile i jak je Twoj synek, ale my wzielismy krzeselko do karmienia (to z IKEA) i to byl strzal w dziesiatke. Kazdy je spokojnie i bez ucieczek, bo wlasnie gdzies przechodzi pies.
    Kolezanka polecila nam sliniaki jednorazowe, ale u nas porazka, bo mloda je zrywa i po zabawie.
    Tak poza tym, to takiemu maluchowi chyba jeszcze niewiele potrzeba na wakacjach poza ulubiona pielucha/przytulanka/kocykiem:)

To sie rozlisalam;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 22:03

74didf9h1v4xctmm.png
  • Natka88 Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2016, 22:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylismy w Dolinie Charlotty i bardzo polecam gdyby ktoras byla w okolicy:)

74didf9h1v4xctmm.png
  • Millka Przyjaciółka

Wysłany: 4 sierpnia 2016, 07:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka dziękuję :)
    Synek jak jest głodny to nic mu nie przeszkadza. Je i patrzy tylko na talerzyk czy się już kończy czy jeszcze nie, więc o jedzenie się nie martwię :)

74dii09ktueh0zjb.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Załamana jestem...wczoraj mnie tak brzuch bolał i żołądek że bez tabletki nie obeszło. Dziś też boli a niby jutro mają mnie wypisać do domu. A poprawy nie ma..

• Millka Przyjaciółka

Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa nie stresuj się bo to nie pomaga. Wszystko będzie dobrze. Jeżeli lekarze nie będą pewni to Cię do domu nie wypuszczą.
    A lekarze coś mówią od czego może Cię żołądek boleć ?

ewa81 lubi tę wiadomość

74dii09ktueh0zjb.png

• Sylwusia100 Autorytet

Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa nie denerwuj się. Będzie dobrze.
    Tomania jak u Ciebie sytuacja? Jak twoja szyjka?

ewa81 lubi tę wiadomość

Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milika żołądek boli bo prawdopodobnie mam początki choroby wrzodowej. Jestem po usg i jest pęcherzyk ciążowy :), zarodka jeszcze nie ma. Bardzo się cieszę, minus taki że jednak jeszcze mam dużo wody w organizmie

margaret26, Lady Savage, Natka88, Matleena lubią tę wiadomość

• Millka Przyjaciółka

Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa to bardzo dobra wiadomość. Jest pęcherzyk a za jakiś czas na pewno będzie zarodek :) Cieszę się razem z Tobą :)

ewa81 lubi tę wiadomość

74dii09ktueh0zjb.png

• Milcia Autorytet

Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa za 2-3 dni będzie zarodek :)

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja lekarka jeszcze przyszły tydzień ma urlop i dopiero za dwa tyg byłaby wizyta

• Lady Savage Autorytet

Wysłany: 4 sierpnia 2016, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Dziekujemy za komplementy:)

Lady a jak Ty sie czujesz zostawiajac mala w zlobku, bylo ciezko?

Żle, wczoraj przepłakałam dzień, że jej nie będę widzieć, dochodzi do mnie że w pon jak przyjadę ona będzie spała, rano zaprowadzę ją do przedszkola, więc chwilkę ją zobaczę i znowu do pracy i ujrze ją kolejnego dnia rano też przez chwilkę :(

relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
‹‹ 2280 2281 2282 2283 2284 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ