Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • Edycja Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia rozumiem.Widzę że plan wdrażacie w życie , wycieczka rowerowa tez mi sie dziś marzyła ale po sobotnim weselu nadal czuje zawkwasy wiec nawet grzybobranie odpuscilismy ;)
    Moj endokrynolog tez polecił wrzucic na luz, leki te same i pokazac sie w listopadzie.Tylko ze ja widzię ze on patrzy glownie na hormony.Uwaza ze jest czas na badania nasienia itp.Mnie to nie przekonuje ja nie chce czekac.Chce dzialac.Czuje ze taką drogę potrzebuje obrac.

• kama005 Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia czasami to najlepsza metoda na zajście :)

Edycja może pogadaj poważnie z lekarzem. Hormony, żelazo itp też są ważne ale jeśli ty chcesz też inne rzeczy badać to zrób to. :)

Lianna gratulacje :) nudnych 9 miesięcy.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2016, 22:51

Lianna lubi tę wiadomość

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 sierpnia 2016, 23:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no trzeba wrzucić na luz Ti ostatnia moja nadzieja przed klinika. A Darek robi co może żeby odciągnąć mnie od staraniowych myśli. Właśnie w taki sposób jak dziś: wycieczki rowerowe,bieganie. Ja jeszcze wróciłam do czytania książek. Coś trzeba robić żeby nie myśleć i nie zwariować

• ewa81 Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 06:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    Liana ogromne gratulacje :)
    Atualizację listy to mialam na mysli osob ktorych nie znam, nigdy o nich nie slyszalam. Nie przyszlo mi do glowy usuwac te ktore malo sie udzielaja. Doskonale rozumiem staraczki czemu malo sie udzielaja. Sama niedawno bylam w takiej sytuacji i tez nie mialam ochoty tutaj sie udzielac. Edycja, Paulina, Madziula, Werni, przyszla mama, Evka, srawberry trzymam mocno kciuki za Was ( jesli kogos pominelam to przepraszam)
    Lady dobrze ze Zuzi tempka spadka, oby jak najszybciej wrocila do zdrowia
    Goska wczoraj mialam kiepski dzien, kroplowa do zyly. Dzis w koncu jakies badania beda po dlugim wekendzie i mam nadzieje ze cos w koncu sie ruszy bo juz tu wariuje

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 06:40

przyszła mama 2 lubi tę wiadomość

IMSI - szczęśliwy transfer 15.07.2016

tb73px9il7ny3lb9.png
  • Sylwusia100 Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 07:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liana gratulacje.

Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna gratulacje!!!! To wspaniała wiadomość!!!!

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wątku to myślę, żeby pierwsza strona pozostała jaka jest, bo jak widać dziewczyny tu zaglądają, ale się nie udzielają.... Podobnie jak ja niestety.
    Trochę nadrobiłam przez weekend i faktycznie jest tu strasznie dużo hejtu, być może dlatego, że nie pojawiają się nowe mamy, staraczki czy po prostu dziewczyny, które chcą pogadać.
    Może nie powinnam się wypowiadać, ale chyba czas trochę pomóc wątkowi. Nie jest on skierowany wyłącznie dla staraczek czy mam, tylko dla każdej z nas, bo to świąteczny, wesoły i miły wątek. Tego należy się trzymać...

kama005, tomania2806, tomania2806 lubią tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • margaret26 Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, informuj na bieżąco. Wytrzymasz dla Malucha :* Jednak najlepiej w domu,wiadomo :)
    Madzia, głowę trzeba wietrzyć podczas starań. Jakże bliski mi to temat. Trzymam mocno kciuki i wspieram mentalnie abyś mogła w pełni cieszyć się macierzynstwem :)
    Lady, jak Zuzik?

ewa81 lubi tę wiadomość

Leon 3940g, 57cm, 10pkt, cc <3
    Urodzony dnia 23.02.2016r, o godzinie 5.40

3jvzj44jk36zw5al.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka i milego dzionka :)
    ja jestem tu ponad rok a większości nickow nie kojarzę w ogóle. i pousuwałabym te osoby ktore ponad rok sie nie odzywały. ale to moja opinia moze niech pozostałe sie wypowiedzą dziewczyny.

ale mnie krocze po tym rowerze boli...hahaha ledwo siedze :D
    i jak tu zabrac sie za robienie dziedzica hahaha a co najlepsze owulacja w pelnii :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 09:02

margaret26, ewa81, małaMyszka lubią tę wiadomość

• ewa81 Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie to miałam na myśli co Madziula o osobach, których nie kojarzymy

margaret26, tomania2806 lubią tę wiadomość

tb73px9il7ny3lb9.png
  • Lady Savage Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski, jak wrócę do domu to przeczytam co naszkrobałyście, jestem w szpitalu, i zle mi się czyta z telefonu od R. Od wczoraj nie było gorączki, lekarze powiedzieli, że jak się nie pojawi to w czwartek pójdziemy do domu i będziemy jeszcze przez 7 dni leczyć.
    Edycja, nie mogę sobie pozwolić jeszcze na zwolnienie, czy opiekę bo dopiero od tygodnia pracuję.

3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa jak badania?

Madzia owocnej owu życzę :) wyluzuj i dobrze że zajmujesz czymś innym myśli. Mi to pomogło i Tobie tego życzę.

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • Lady Savage Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytała, ale nie odpowiem, a to tylko dlatego, że znów będą kłopoty, albo mnie zjedziecie, albo źle zrozumiecie. Więc nie ma sensu.

Cieszę się Liana Twoim szczęściem, podwójnym szczęściem.

3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • przyszła mama 2 Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 22:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liana :*:*..chciałam zrobić serduszka ale mi nie idzie...bardzo się cieszę, cudowna wiadomość, tak mi serce rośnie jak myślę, ze pod twoim są 2 małe istotki, oby więcej takich historii.

Truskawo, Ty mój dawny szeryfie...masz rację podpisuję się pod Twoimi słowami rękami i nogami, Twoimi i Edycji.

Wątek umarł dawno, dlaczego? nie wiem, jak dla mnie mało humoru, żartu, luzu....

Nie mam nic do ciąż, dzieci, uwielbiam dzieci, mogę o nich czytać, mogę oglądać wasze wózki, ciuszki i inne duperelki, miłe to.

O staraczkach sie zapomina, ale to chyba naturalne, bo ile można stać w miejscu:)

Osobiście mam kontakt z Cygarem i moją Włoszką, raz lepszy raz gorszy ...bajurzymy o wszystkim i niczym o słoikach, zakupach, mężach, czasem się pośmiejemy, pożartujemy...tego tu jakoś ubywało sukcesywnie...

Czasem zbyt wiele wywodów i rozmyślań tu o niczym, o bzdurach jak dla dojrzewających nastolatek, czasem jakieś tłumaczenia niepotrzebne, nie mówiąc o rozliczeniach jak np myszy w ostatnich dniach...

no ale każdy robi to co lubi:)

Ja tam czytam, wiem co i jak i po cichu liczę, ze jak zasiądę pod jesienno-zimowym kocem, znajdę tu stare dziewczyny i porcję dobrego nastroju :)

Lady nie łam się, mów co myślisz...ja tam bardzo często się z Tobą zgadzam:)

Dobrej nocki dziewczyny :*

strawberry lubi tę wiadomość

• tomania2806 Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa dasz radę ja już prawie miesiąc leżę.
    Dziś miałam takiego stresa bo myślałam że plamie albo coś gorszego. Okazało się ze przy zakładaniu luteiny podraznilam uff mam nadzieję ze to nie wpłynie na decyzję założenie krążka i nie będziemy jeszcze czekać. A dziś na obchodzie o Pani Aniu jeszcze 10 tygodni zostaje Pani do przelezenia
    Lady zdrowia dla Małej :)
    Madzia a może nie mierz temp tylko się kochaj z mężem kiedy masz ochotę ;)
    Liana gratuluję i życzę spokojnej ciąży :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 22:15

Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Franek
    atdcjw4z8ub26pmv.png
    Moja Królewna Dorotka
    l22njw4z3m241iss.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomania mam nadzieje ze szybko Ci krazek założą.
    Ja już dawno nie mierze tem a w tym cyklu tez przestalam testy owulacyjne robic. pelen luz. tzn próbuje wyluzować :)

tomania2806 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam dziś marmoladę melonowa :) mam nadzieje ze dobra wyszla :D

margaret26, kama005 lubią tę wiadomość

• margaret26 Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwas się tu zrobił i atmosfera nieswoja, ciężka jak glut. Ja odbijam.

Trzymam kciuki za Was wszystkie i każdej życzę tego czego pragną najbardziej.

Ewa,Tomania, ściskam Was i będę się odzywać na priv do Was podpytując o zdrowie Wasze i Waszych Maluchów.

Pozdrowienia.

Leon 3940g, 57cm, 10pkt, cc <3
    Urodzony dnia 23.02.2016r, o godzinie 5.40

3jvzj44jk36zw5al.png
  • tomania2806 Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 23:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka zostań ;)

Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Franek
    atdcjw4z8ub26pmv.png
    Moja Królewna Dorotka
    l22njw4z3m241iss.png
  • ewa81 Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 07:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Dziś mam mega doła, poryczałam się bo już wysiadam. Ileż można tak cierpieć, nie widząc poprawy, a oni sami nie wiedzą co mi jest. Przypisują mi że to dalsze skutki hiperki. Prosiłam o badanie kału czy nie mam stanu zapalnego, to olewają to. Miałam usgci nic nie wychodzi. Każde sikanie to taki ból a posiew moczu nic nie wykazał. Ech..
    Lady jak tam Zuzia?
    Powiem dziewczyny, że strasznie mi przykro co się stało z naszym wątkiem :(. Nie chciałam żeby były takie nieporozumienia. Brakuje mi tej atmosfery co kiedyś była. Bardzo bym chciała żebyśmy tu znowu wszystkie tu były, pogadały o wszystkim, o dupie marynie itd. Przepraszam że tak w kółko nawijam ciągle o szpitalu zamiast o czymś innym pogadać, pożartować, ale jak widzę że na razie szpital stał się moim drugim domem i nie umiem się skupić i zapamiętać co tam u Was, kiedy wizyty macie, co się dzieje itd. Ale myślę o Was i o Mamuśkach i Staraczkach.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 07:20

tb73px9il7ny3lb9.png
‹‹ 2290 2291 2292 2293 2294 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego