Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2014, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wujowie, ciocie, kuzynostwo to w swoim czasie. Ale tesciowa, tesciu, moj tata i moi dziadkowie, im powiemy na poczatku. :) zreszta, takie info rozchodzi sie szybciej niz myslimy. My jak powiedzialismy tesciowej o pierwszym dziecku, to od razu wiedzieli bracia meza, a potem juz lawinowo wszyscy.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2014, 14:18

małaMyszka lubi tę wiadomość

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam prócz mojego narzeczonego któremu planuje zrobić prezent w postaci takiej nowyny na gwiazdkę ( o ile się uda ) nikomu nie powiem do konca 3 miesiąca ciazy

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2014, 14:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    estrella dopoki nie ma @ jest mała nadzieja ;)
    a nie dziękuje Milejdi:)

Wiem wiem ale mam dziś jakiegoś dola... Nie wiem czy to przez to ze weekend się skończył czy przez pogodę... tak mi jakoś smutno i zaczęłam wątpić ze mogło się udać... :-( ale gdyby jednak to oczywiście mąż się dowie w Mikołajki jak dostanie test i jakieś spioszki lub male buciki ;-) mamie i bratu powiem w świeta a reszcie późno... tesciowie i szwagierka to paple ze zaraz wszyscy by wiedzieli a ja tego nie chce...

goska9789, małaMyszka lubią tę wiadomość

• Paulina_2603 Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 14:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam Was!! Ale była dyskusja o imionach :) Zgadzam się z jedną z Was, że dla każdej mamy imię jej dziecka jest najpiękniejsze! Jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje :) Mi podoba się Marysia, Alicja i Hania, a dla chłopca Wojtek lub Adam :) Będzie problem z wyborem! Hehe :D Życzę sobie takiego problemu!! Co do kolorów, to ja będę wybierała raczej neutralne, aby pasowały i dla chłopca i dla dziewczynki, zwłaszcza że nie chciałabym znać płci :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2014, 14:41

17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2014, 14:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś też myślałam żeby nie pytać lekarza o płeć... ale teraz już wiem że nie wytrzymam :-D zbyt ciekawska jestem ;-)

goska9789, małaMyszka lubią tę wiadomość

• cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 24 listopada 2014, 14:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda nam sprzyja :) za oknem zimno więc nic lepiej nie robi na rozgrzanie jak przytulanie! Hm.. nawet mi się zrymowało :) więc do dzieła! A grudzień nastraja bardzo optymistycznie. W końcu każdej z nas musi się udać :)

2nn343r89nwazcjv.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella wrote:
    Ja kiedyś też myślałam żeby nie pytać lekarza o płeć... ale teraz już wiem że nie wytrzymam :-D zbyt ciekawska jestem ;-)
    hahaha ojj Ja też bym nie wytrzymała , zbyt ciekawska tak samo jestem masakra jakaś . :P Może przez pogode , Ja dzisiaj też mam taki do dupy cały dzien , jeszcze zapierdol w robocie eh ..;/ Ja to mówie nie powiem nikomu bo teraz jak sie udało ostatnio to powiedziałam wielu osoba , kolega nawet smoczek kupił i dzien po poroniłam ... mam wrazenie , ze ktoś normalnie zle mi zyczy ..;/

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 24 listopada 2014, 15:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mówią: Ciekawość to pierwszy stopień do wiedzy :) więc skoro można wiedzieć to po co nie wiedzieć? heh Bo to jest tak jak z zakupami. Jak nie kupię sukienki, która mi się podoba to później chodzę tydzień albo i dwa i tylko o niej myślę aż w końcu pójdę i kupię tę sukienkę. Więc po co zadręczać się myślami. Ja tam bym chciała znać płeć dzieciątka :)

estrella, małaMyszka, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

2nn343r89nwazcjv.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2014, 15:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    hahaha ojj Ja też bym nie wytrzymała , zbyt ciekawska tak samo jestem masakra jakaś . :P Może przez pogode , Ja dzisiaj też mam taki do dupy cały dzien , jeszcze zapierdol w robocie eh ..;/ Ja to mówie nie powiem nikomu bo teraz jak sie udało ostatnio to powiedziałam wielu osoba , kolega nawet smoczek kupił i dzien po poroniłam ... mam wrazenie , ze ktoś normalnie zle mi zyczy ..;/
    Ojj ja też mam zapierdziel taki ze nie ogarniam, a najgorsze ze inni siedzą i piją kawę i czytają gazety... Nawet przed chwila musialam sobie sama dwa kartony papieru przyniesc do pokoju bo dupek z mojego działu tylko powiedział ze mam zabrac i nie zaproponowal pomocy... tacy faceci ze mną pracuja... tragedia...

Wlasnie mnie mama często uczulala żeby za szybko nie mówić wszystkim o ważnych sprawach... bo ludzie często są zawistni, zazdroszcza a wtedy się nie wiedzie... dlatego ja o ciąży na początku będę milczala ;-)

małaMyszka, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cherry_lady Kochana jesteś wpisana na listę z prośbą do Św. Mikołaja :D

Paulina_2603 była mała dyskusja, ale to też ważne :D

patrycja87 też myślałam, żeby powiedzieć, jak będzie już bezpiecznie, ale przez tryb pracy niestety obcy ludzie dowiedzą się bardzo szybko :D poza tym gabinet mojej gin jest naprzeciwko biura mojej kierowniczki, więc nici z tajemnicy. Tam to nawet na kontrolę nie można iść, bo już każdy pisze swój scenariusz... eeeee olać ich...

ZakręconaOna Kochanie ja też mam wrażenie, że wszyscy wiedzą szybciej ode mnie i wbijają tą igłę w brzuch laleczki voo doo masakra :-(

estrella Kochanie, nie martw się, będzie dobrze!

Milejdi u mnie na pewno pierwsza dowie się teściowa, bo w niej mam oparcie, moi rodzice prawdopodobnie zostaną poinformowani mms z fotką, wagą i cm malucha po porodzie... niestety taka sytuacja rodzinna...

cherry_lady, estrella lubią tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeśli chodzi o płeć, to jeśli będzie z maluchem wszystko ok. to będę chciała wiedzieć :D poza tym kurcze, no nie wytrzymam...

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2014, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malaMyszka! Mozemy podac sobie rece bo ja mojej mamie ani nawet po porodzie nic nie powiem. Tacie wszysyko mowie, ale moi rodzice sa po rozwodzie i nie maja ze soba kontaktu.

małaMyszka, goska9789 lubią tę wiadomość

• MiSia :) Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 15:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki :-)
    Ja po pracy odpoczywam..
    Wiecie jedna rzecz mnie strasznie denerwuje , a mianowicie chodzi o to ze jestem po ślubie prawie pół roku a każdy w pracy i nie tylko non stop do mnie o dziecku ! Ze pasowało by mi już , że dlaczego jeszcze nie mam i takie tam głupie puste gadanie !! Wrr... no i co mam takim cymbalom jednym odpowiedzieć.. przecież nie wywiesze informacji ze staram się o dziecko tym bardziej ze właśnie nie chce żeby ktokolwiek o tym wiedział ! Czasami ludzie są tak bezmyślni ze aż głowa boli... :-/

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2014, 16:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiSia, to prawda. Ludzie nie mysla. :/ sama niedawno bylam tskim cymbalem.
    Zastanawialam sie dlaczego moja kuzynka, lat 34, jeszcze nie ma dziecka. ale nigdy nie zapytalam ja wprost, i cale szczescie ze nie mam dlugiego ozora bo ostatnio sama mi powiedziala ze nie czuje sie gotowa i cala ciaza i porod ja przeraza.
    Ja mam prawie 2letniego synka a juz zaczynaja sie teksty "czas na rodzenstwo".

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi wrote:
    malaMyszka! Mozemy podac sobie rece bo ja mojej mamie ani nawet po porodzie nic nie powiem. Tacie wszysyko mowie, ale moi rodzice sa po rozwodzie i nie maja ze soba kontaktu.
    ja się od ponad 2 lat nie kontaktuję z rodzicami. Trochę mi przykro i nie powiem, cholernie tęsknie, ale co mam zrobić... nie to nie... jak byłam potrzebna to telefony nie przestawały dzwonić... a jak powiedziałam dosyć! to nagle nie mają córki...

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2014, 16:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie poszlo o zupelnie co innego, szkoda gadac, boli mnie tylko ze nawet nie kontaktuje sie ze mna ze wzgledu na swojego jedynego wnuka, widac jego tez ma w dupie, albo tak sie uniosla honorem ze i wnuka nie zauwaza.. Wlasnie teraz mija rok jak sie z nia nie widze ani nie kontaktuje. Tesciowa lepiej mnie traktuje od mojej wlasnej rodzonej matki, ale tak jak mowisz, nie to nie.

• cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 24 listopada 2014, 16:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    cherry_lady Kochana jesteś wpisana na listę z prośbą do Św. Mikołaja :D
    dziękuję bardzo! :*

2nn343r89nwazcjv.png
  • MiSia :) Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 16:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi ja mam na codzień takie teksty , aż mi się nie chce odpowiadać! Czasami człowiek może nie pomyśleć bo nie ma ludzi nieomylnych.. ale w kolko od tych samych osób to samo to porażka !
    Przykro mi dziewczyny , że tak wam się w życiu poukładalo , ale nie wszystko jest zależne od nas samych !
    Mama mojego taty nie odzywa się do niego już sama nie wiem ile lat , z 15 chyba będzie.. to już taki typ człowieka , bo ona z wieloma osobami żyję w kłótni ! W ogóle śmiejemy się ze nasza rodzina to patolog sklad ! Hah... jeśli ten nie rozmawia z tym to już tamten nie może się odzywać do tego i tak to właśnie właśnie wygląda ! Dlatego moi rodzice nigdy nie tolerowali jakichś kłótni czy sporów , a między rodzeństwem to różnie bywa :-D

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 24 listopada 2014, 17:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiSia :) wrote:
    Wiecie jedna rzecz mnie strasznie denerwuje , a mianowicie chodzi o to ze jestem po ślubie prawie pół roku a każdy w pracy i nie tylko non stop do mnie o dziecku ! Ze pasowało by mi już , że dlaczego jeszcze nie mam i takie tam głupie puste gadanie !! Wrr... no i co mam takim cymbalom jednym odpowiedzieć.. przecież nie wywiesze informacji ze staram się o dziecko tym bardziej ze właśnie nie chce żeby ktokolwiek o tym wiedział ! Czasami ludzie są tak bezmyślni ze aż głowa boli... :-/
    Ja w takich sytuacjach odpowiadam, że jak będzie to zobaczysz. Na szczęście miałam niewiele takich sytuacji. Najgorsze że rodzice tak bardzo czekają na wnuczka/wnuczkę... póki co o nic nie pytają ale przy każdej okazji - urodziny, imieniny, święta itd.. składając nam życzenia życzą sobie wnuka.... aż mi się łezka wtedy kręci w oku. A nie mam ochoty o tym z nikim (oczywiście oprócz mężusia) w rodzinie rozmawiać... a co do pozoztałych...

2nn343r89nwazcjv.png
  • cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 24 listopada 2014, 17:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do pozostałych to niech się bujają! nie ich sprawa...

2nn343r89nwazcjv.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego