Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • D. Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 17:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety ludzie nie mają wyczucia, czasami nawet nie zastanawiają się na tym co mówią, dla nich pytanie "a kiedy Wy pomyślicie o potomku" zupełnie nic nie znaczy, nie wpadną na to, że możemy starać się już od dłuższego czasu, albo co gorsze, że jedną poronioną ciążę mamy już za sobą....

małaMyszka lubi tę wiadomość

[*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • vercia Ekspertka

Wysłany: 24 listopada 2014, 17:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    co drugi teraz jest bez wyobraźni, mnie już dawno zaczęła przerażać głupota ludzi :/ przykre

tomania2806, małaMyszka lubią tę wiadomość

956e52ce1dd7b2f827e42fa35d940250.png
  • mon!ta^ Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 17:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 11:16

Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • julita Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    łeeee! mam 7dp i wracam z badań progesteronu = 3,52 :/
    dupa z mikołajkowego prezentu, może na sylwestra się uda :)

tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2014, 17:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita! Uda sie, zobaczysz. :)

Dziewczyny, to mozliwe zeby mnie po inofolicu i tych wszystkich specyfikach co biore przeczyszczalo? No co zjem to ide do wc na posiadowe. Na dodatek kreci mnie w jelitach.

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 17:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella wrote:
    Ojj ja też mam zapierdziel taki ze nie ogarniam, a najgorsze ze inni siedzą i piją kawę i czytają gazety... Nawet przed chwila musialam sobie sama dwa kartony papieru przyniesc do pokoju bo dupek z mojego działu tylko powiedział ze mam zabrac i nie zaproponowal pomocy... tacy faceci ze mną pracuja... tragedia...

Wlasnie mnie mama często uczulala żeby za szybko nie mówić wszystkim o ważnych sprawach... bo ludzie często są zawistni, zazdroszcza a wtedy się nie wiedzie... dlatego ja o ciąży na początku będę milczala ;-)
    Twoja Mama absolutną racje ma , są cholernie zazdrośni ludzie i zawistni ...

małaMyszka, estrella lubią tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2014, 18:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi rodzice też po rozwodzie. Długa historia. 4 lata z nią nie gadałam, teraz staram się czasami do niej pojechać bo nie chcę kiedyś żałować ,że nic nie zrobiłam. Jest lepiej, jakoś się układa. Za to z Tatą, cóż, córeczka tatusia więc dogadujemy się bez słów :)

• MiSia :) Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cherry_lady wrote:
    Ja w takich sytuacjach odpowiadam, że jak będzie to zobaczysz. Na szczęście miałam niewiele takich sytuacji. Najgorsze że rodzice tak bardzo czekają na wnuczka/wnuczkę... póki co o nic nie pytają ale przy każdej okazji - urodziny, imieniny, święta itd.. składając nam życzenia życzą sobie wnuka.... aż mi się łezka wtedy kręci w oku. A nie mam ochoty o tym z nikim (oczywiście oprócz mężusia) w rodzinie rozmawiać... a co do pozoztałych...

Dobry pomysł , teraz za każdym razem będę tak odpowiadać :-) w tym cyklu @ spóźnila mi się 13 dni , przyznałam się mamie ze mi się spóźnia a później jak jej powiedziałam ze przyszła to się troszkę rozczarowała bo powiedziała ze juz myślała ze bedzie babcia... Teściowie tez ciągle pytają.. To dopiero mój 3cs a już mnie to dobija ehh..
    Juz sobie wyobrażam wyobrażam jak bym to było jakbym na święta była w ciąży i jak to powiem rodzince :-)

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • lauda. Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 18:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Byłam dzisiaj u gina, który prowadził moją ciążę. Trochę się rozkleiłam podając mu wypis ze szpitala, ale ludzki z niego chłop, pochlipał ze mną, pocieszył i powiedział, że 6 miesięcy embargo. Zapisał tabsy anty (novynette).
    Recepty nie wykupiłam. Olewam. Za dwa tygodnie mam kontrolne USG. Jak wszystko się wygoiło, a @ przyjdzie na początku grudnia, to na święta będziemy się starać. Może sylwester przyniesie nam radość a 2015 rok tupot małych stópeczek.

atdc20mmxp7m5026.png
  • MiSia :) Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura życzę Ci tego :-) i samej sobie też :-)

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 18:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem serio dlaczego ludzie tacy są , Ja mam taką babke , która wiecznie w kłótni z ludzmi żyje , dobra jest tylko wtedy kiedy ktoś coś dla niej robi , przynosi , robi za nia i najlepiej pazera to kase zbiera i kłamie o to moja babcia , przykro mi bo mocno ją kocham ale co mam zrobić , nie odzywam się z nią w ogóle już półtora roku i nawet na ślub nie zaprosze jej bo zrobiła mi okropną w życiu krzywde a tym bardziej nawet nie poinformuje ją o prawnuczce lub prawnuku ... zrobią to na pewno osoby trzecie nie Ja !

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 18:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Cześć dziewczyny. Byłam dzisiaj u gina, który prowadził moją ciążę. Trochę się rozkleiłam podając mu wypis ze szpitala, ale ludzki z niego chłop, pochlipał ze mną, pocieszył i powiedział, że 6 miesięcy embargo. Zapisał tabsy anty (novynette).
    Recepty nie wykupiłam. Olewam. Za dwa tygodnie mam kontrolne USG. Jak wszystko się wygoiło, a @ przyjdzie na początku grudnia, to na święta będziemy się starać. Może sylwester przyniesie nam radość a 2015 rok tupot małych stópeczek.
    nie boisz się ? O jezu Novynette brałam kiedyś 6 miesięcy , zeby podregulować okres i na jajniki wpłynąć troche , Ja myslalam , ze po tych tabletkach rozpierdole za przeproszeniem wszystkich , pol roku moj meczył sie ze mna taka nieznośna , przytyła sporo masakra jakas po prostu najgorsze tabletki na swiecie bynajmniej dla mnie

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • lauda. Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 18:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona, wszystko uzależniam od kontroli USG. W między czasie milion badań pewnie wykonam, a najbardziej czekam na wyniki histopat. Jeśli na USG okaże się, że nie ma ran, a endometrium jest odpowiednio grube, to nie będę czekała. Z różnych powodów. Poza tym, nie mam przecież pewności, że uda nam się w grudniu. Może uda sie za pół roku... Póki co zajadam kwas foliowy, męża pasę witaminami i czekamy.
    Co do novynette, to nie znam, nie stosowałam nigdy. I teraz też nie zamierzam. Kiedyś używałam cillest, ale po tym, jak uznałam, że jestem gotowa na macierzyństwo, odstawiłam i przez dwa lata "odtruwałam" organizm nie stosując żadnych tabsów hormonalnych.
    I widzisz... odtrułam organizm. Dwa miesiące przed poczęciem jadłam kwas foliowy. Nigdy nie paliłam, piję okazjonalnie. Jestem honorowym dawcą krwi, więc wyniki krwi na bieżąco i zawsze rewelacyjne... Okaz zdrowia, na oko krzepka dziołcha do rodzenia dzieci... Ciąża od pierwszych tygodni super, samopoczucie doskonałe. 12 tc - wyrok, serduszko nie bije. Aż do końca nic mnie nie bolało, nie krwawiłam, nie plamiłam...

Wychodzę z założenia, że co komu przeznaczone, to na drodze rozkraczone. Oddaję się w opiekę Świętej Ricie i ufam, że wszystko się uda. A co do strachu... Myślę, że pozbędę się go dopiero trzymając w objęciach moje zdrowe i krzyczące maleństwo.

atdc20mmxp7m5026.png
  • julita Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny no i jakby tu zajść w ciąże? ;)

tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Kochane?! Jak zajść????

julita lubi tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • julita Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 19:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno najpierw "nogi szeroko" a później "nogi wysoko" i powinno zaskoczyć ;)
    tylko, że na mnie to nie działa

pamiętam jak w kwietniu zaczęliśmy starania i byłam pewna, że do końca wakacji na bank się uda.
    ba! no bo niby dlaczego miałoby się nie udać? teraz pomalutku oddalam się od nadziei, że do końca roku się uda.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2014, 19:36

tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg wskazań robiłam, ale bardzo wątpię, żeby coś wyszło, ale i tak będę się obserwować i <3 ;-)

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    podobno najpierw "nogi szeroko" a później "nogi wysoko" i powinno zaskoczyć ;)
    tylko, że na mnie to nie działa

pamiętam jak w kwietniu zaczęliśmy starania i byłam pewna, że do końca wakacji na bank się uda.
    ba! no bo niby dlaczego miałoby się nie udać? teraz pomalutku oddalam się od nadziei, że do końca roku się uda.
    hohoho Ja tak samo , zaczeliśmy w maju sie starać i w czerwcu juz robiłam test i mowie na bank w ciazy jestem , okres sie spozniał wiele czasu chyba ze 2 tygodnie a tu bach okazało sie w sierpniu ze mam mega problemy ze zdrowiem .

julita, małaMyszka lubią tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Zakrecona, wszystko uzależniam od kontroli USG. W między czasie milion badań pewnie wykonam, a najbardziej czekam na wyniki histopat. Jeśli na USG okaże się, że nie ma ran, a endometrium jest odpowiednio grube, to nie będę czekała. Z różnych powodów. Poza tym, nie mam przecież pewności, że uda nam się w grudniu. Może uda sie za pół roku... Póki co zajadam kwas foliowy, męża pasę witaminami i czekamy.
    Co do novynette, to nie znam, nie stosowałam nigdy. I teraz też nie zamierzam. Kiedyś używałam cillest, ale po tym, jak uznałam, że jestem gotowa na macierzyństwo, odstawiłam i przez dwa lata "odtruwałam" organizm nie stosując żadnych tabsów hormonalnych.
    I widzisz... odtrułam organizm. Dwa miesiące przed poczęciem jadłam kwas foliowy. Nigdy nie paliłam, piję okazjonalnie. Jestem honorowym dawcą krwi, więc wyniki krwi na bieżąco i zawsze rewelacyjne... Okaz zdrowia, na oko krzepka dziołcha do rodzenia dzieci... Ciąża od pierwszych tygodni super, samopoczucie doskonałe. 12 tc - wyrok, serduszko nie bije. Aż do końca nic mnie nie bolało, nie krwawiłam, nie plamiłam...

Wychodzę z założenia, że co komu przeznaczone, to na drodze rozkraczone. Oddaję się w opiekę Świętej Ricie i ufam, że wszystko się uda. A co do strachu... Myślę, że pozbędę się go dopiero trzymając w objęciach moje zdrowe i krzyczące maleństwo.
    rozumiem Cie doskonale eh ...

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • julita Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, z twoją ilością <3 to wszystko jest możliwe :D

kurcze! jednak z miesiąca na miesiąc w głowie jest coraz gorzej i coraz głośniej nasuwa się pytanie NO KIEDY?!
    do tego praca mnie wkur£$¥% i najchętniej zrobiłabym sobie przerwę 9 + 12 m-cy ;)

tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego