Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • julita Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 19:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    hohoho Ja tak samo , zaczeliśmy w maju sie starać i w czerwcu juz robiłam test i mowie na bank w ciazy jestem , okres sie spozniał wiele czasu chyba ze 2 tygodnie a tu bach okazało sie w sierpniu ze mam mega problemy ze zdrowiem .

ha! w pierwszym miesiącu starań było dla mnie oczywistym, że zobaczę dwie krechy ;)
    Taaaa dwie kreski... to ja mogę sobie pooglądać na testach owulacyjnych

małaMyszka lubi tę wiadomość

tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Malina_88 Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nasza cierpliwość jest wystawiona na próbę... Oj ile ja sie napłakałam widząc testy z I krechą. Teraz już jakoś łatwiej. W sumie nawet nie robię testów od paru miesiący tylko czekam czy będzie czy nie będzie @... Jeżeli do jutra nie dostanę to zatestuję pewnie...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2014, 20:13

goska9789, małaMyszka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2014, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zamulać mi tu! :) Będzie dobrze, każda doczeka się swojego małego smerfa i będziemy żyć długo i szczęśliwie aż do pierwszego buntu dwulatka,a potem nastolatka. I nie raz się zaśmiejemy do łez przez dzieciaki, nie raz wkurzymy niemiłosiernie i nie raz uronimy łzę. Taka Nasza rola. Wierzmy ,że tak będzie ,a z pewnością ułoży się po naszej myśli tak Nam dopomóż pozytywne nastawienie nasze AVE ;):*!

julita, Katarzyna87, małaMyszka, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    Mysza, z twoją ilością <3 to wszystko jest możliwe :D

kurcze! jednak z miesiąca na miesiąc w głowie jest coraz gorzej i coraz głośniej nasuwa się pytanie NO KIEDY?!
    do tego praca mnie wkur£$¥% i najchętniej zrobiłabym sobie przerwę 9 + 12 m-cy ;)

Ja marzę o 9 miesiącach L4 + 12 macierzyński i w 11 miesiącu macierzyńskiego, następne 9 L4 i kolejne 12 a na koniec wezmę wychowawczy. Bo kto mi zabroni. Może w międzyczasie pojawi się trzecie i oszaleję ze szczęścia

julita, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • julita Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    Ja marzę o 9 miesiącach L4 + 12 macierzyński i w 11 miesiącu macierzyńskiego, następne 9 L4 i kolejne 12 a na koniec wezmę wychowawczy. Bo kto mi zabroni. Może w międzyczasie pojawi się trzecie i oszaleję ze szczęścia

haha a wiesz, że się nad tym zastanawiałam :D

tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 24 listopada 2014, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina_88 wrote:
    niestety nasza cierpliwość jest wystawiona na próbę... Oj ile ja sie napłakałam widząc testy z I krechą. Teraz już jakoś łatwiej. W sumie nawet nie robię testów od paru miesiący tylko czekam czy będzie czy nie będzie @... Jeżeli do jutra nie dostanę to zatestuję pewnie...
    Ja juz przestałam regularnie mierzyć temp i testy tez przestaje robić. Przyznam że powoli zaczynałam robić się niewolnikiem tego celu życiowego. Idę 8 grudnia do mojej gin i zobaczę co mi powie...

2nn343r89nwazcjv.png
  • Malina_88 Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja bym też była szczęśliwa :)

• Malina_88 Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj mam ciężki dzień... drażni mnie zapach papierosów w domu nawet już pokój wietrzyłam:/ heh tak już mam jak ktoś zapali to wyczuję od razu wrrr

• Malina_88 Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cherry_lady wrote:
    Ja juz przestałam regularnie mierzyć temp i testy tez przestaje robić. Przyznam że powoli zaczynałam robić się niewolnikiem tego celu życiowego. Idę 8 grudnia do mojej gin i zobaczę co mi powie...

heh ja już też zaprzestałam tego wszystkiego i staram się całego życia nie podporządkowywać tylko staraniom bo zauważyłam, że wbrew pozorom zaczęło to źle wpływać na nasze małżeństwo... A jak skupiamy się bardziej na nas i naszych potrzebach to jakoś jest lepiej

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2014, 20:59

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2014, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierosy to smrod ktory do wszystkiego sie czepia jak zaden inny. Nienawidze. A jak moj zapali czasami to od razu go czuje i mowie ze nie bedzie buzi dopoki zebow nie wyszoruje.

Tez mam slaby dzien. Mojemu sie juz oberwalo. Nienawidze czekania a polowa mojego zycia to czekanie...

• Malina_88 Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh ja czekam do jutra ;) chociaż nawet testu nie kupiłam bo jakoś tak na grudzień jestem nastawiona... i czuję jakoś, że wtedy się uda

• Malina_88 Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a od środy nowy cykl i nowe nadzieje bo pewnie jutro to bedzie humor taki sobie ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2014, 21:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myslalam ze po pracy odpoczne ale po obiedzie pojechalismy pochodzić po sklepach bo stołu i krzeseł szukamy :-) odkad wróciłam to czuję się coraz gorzej :-( żołądek mnie boli czuje się taka pelna... Nie wiem czy nie będę wymiotowala :-( boje się ze to jelitowka bo szwagierka dziś tez dostała... mąż właśnie pojechal do apteki cos kupic...

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2014, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu estrella wspolczuje :(
    Mnie tez ostatnio przeczyszcza ale bez innych wiekszych objawow. To chyba po inofolicu, niby po nim sie chudnie, wiec pewnie dlatego wszystko ze mnie wylatuje.
    Modle sie zeby tylko mlody nic nie zlapal..

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    łeeee! mam 7dp i wracam z badań progesteronu = 3,52 :/
    dupa z mikołajkowego prezentu, może na sylwestra się uda :)
    a jaki jest prawidłowy wynik ? zawsze się go robi w 7 dpo?

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • Malina_88 Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    powinno się robić 7dpo :)

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 21:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    M patrzy na wykres i mówi: Mamy strasznie mało <3 w tym miesiącu :D trzeba nadrobić :D ale nie, nie to dopiero rano :D

tomania2806 lubi tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2014, 21:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malaMyszka, haha, sikam z twojego meza.
    Ja swojemu pokazalam wykres to uslyszalam "nie chce nic wiedziec o co tu chodzi" ;D

goska9789, małaMyszka lubią tę wiadomość

• Malina_88 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz jaki zmotywowany mąż ;)

• Malina_88 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi wrote:
    malaMyszka, haha, sikam z twojego meza.
    Ja swojemu pokazalam wykres to uslyszalam "nie chce nic wiedziec o co tu chodzi" ;D
    dlatego ja nie prowadzę wykresu ;)

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego