Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2014, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka to jako kto Ty pracujesz , że mówisz , ze bedzie masówka ludzi ? ;) jęsli moge wiedzieć oczywiście.
    No Ja to święta i sylwester wziełam wolny normalnie ale możliwe , że w wigilie od rana sobie usiąde na dyżur i w któryś dzień świąt wieczorem jak mój miś pójdzie do pracy bo niestety ale chyba nocka go czeka w drugi dzien świąt albo pierwszy ...w sylwestra chyba też pracuje więc i ja od rana a noc prześpię , chujowo troche tak zakończyć nowy rok ale co zrobić ... mam nadzieje , że bedzie już fasolinka pod serduszkiem to spędzimy razem sylwestra i z naszym psiakiem ;)

małaMyszka lubi tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2014, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proponuję wziąć dłuuuuugie L4 :P Ja jak zobaczę kolejny rok święta i sylwestra pracujące to pójdę i chyba pozabijam tych którzy robią grafiki :D

ZakręconaOna, MiSia :), małaMyszka lubią tę wiadomość

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 listopada 2014, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny ;) ja podobnie jak Małamyszka mam zamiar cały dzień spędzić w łóżku... szkoda, że bez męża który jest w pracy :P ale i tak lepiej w łóżku niż w pracy :D Dziś po całej nocy przespanej czuję się o niebo lepiej :D nawet humor lepszy... już się tymi lekami nie stresuje... musi być dobrze... najgorsze, że prawie apetytu nie mam... mam jedynie ochotę na banany, sucharki i herbatniki... reszta mnie odrzuca :/

Ja mam święta i Sylwestra wolne, mąż podobno święta też ale w Sylwestra pracuje... ale to już wiedziałam od poprzedniego roku więc i tak nic nie planowałam ;) będę sobie siedziała w domu... oby z fasolką ;) chociaż powiem Wam tak szczerze, że chyba nic z tego... zero objawów... nawet na @ poza bólem kręgosłupa... nawet piersi mnie nie bolą... może ten wirus mi coś poprzestawiał :/

• cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 26 listopada 2014, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mon!ta^ wrote:
    u mnie miałam pracwac w wigilię a sylwek wolny bo wyjeżdzamy do karpacza :)

Zazdroszczę! :) mi już od dawna marzy się wyjazd na sylwestra... szczególnie na narty ♥... póki co, żadnych planów jeszcze nie mam i pewnie jak zwykle w ostatniej chwili wylądujemy na jakiejś wiejskiej potańcówce... ehhh. Dobrze przynajmniej że wczorajsza chandra mi mija i już nie mam ochoty wszystkich wystrzelać ;P

2nn343r89nwazcjv.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2014, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wigilię i Sylwester spedze u rodziny mojego tak jak w tamtym roku. Te święta trochę inne będą niż poprzednio, bo z moim razem pierwszy raz ubierzemy choinki, porobimy inne rzeczy razem :) nie mogęssię doczekać :)

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 26 listopada 2014, 10:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choinka... ♥ ... też już mi się marzy... w tym roku drugi raz ubieramy z mężusiem nasze drzewko.... i marzy mi się pod nim prezent.... fasolka.....♥♥♥
    ahhhhh jak tu się nie nakręcać... dziewczynki poradźcie coś proszę....

2nn343r89nwazcjv.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 listopada 2014, 10:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba nic nie poradzę bo cały czas się nakręcam :P ciągle myślę czy jestem w ciąży czy nie... :/ Raz myślę, że się udało, a już po chwili dół, że znów nic z tego... a do testowania jeszcze tydzień... masakra!

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 listopada 2014, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A świąt też już się nie mogę doczekać... uwielbiam tę atmosferę ;) my spędzimy święta u mojej mamy ale w domu też sobie choinkę ubierzemy :D co roku mamy żywą bo uwielbiam ten zapach :) dziewczyny na kolejne święta każda będzie miała małego brzdąca przy sobie! zobaczycie... Mikołaj prędzej czy później spełni nasze marzenia! :)

goska9789, ZakręconaOna, Natka88, małaMyszka, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 listopada 2014, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zostało 6 dni ,wydaje się,że to cała wieczność. Od piątku będzie z górki bo będę zabiegana więc pozostaje czekać i liczyć na pozytywny wynik :) Za Was oczywiscie trzymam kciuki najmocniej jak mogę. Ktoś testuje 1.12 lub 2.12 jak ja? :)

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2014, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska9789 1/2 to Ja mam owulacje hehe ;-p
    Mnie też marzy się wyjazd gdzies w góry na sylwestra , nie koniecznie na narty bo nigdy nie jeździłam i przy pierwszej jezdzie bym połamała się hehe. My niestety tak jak mówiłam sami będziemy w świeta w Anglii bo do PL na Boże Narodzenie w tym roku nie jedziemy ;( nie ma mój miś wolnego w pracy a na jeden dzień nie opłaca się jechać bo nawet lotów codziennie nie ma ... Jaaaaaa bym mogła iść na pare miesięcy na L4 z powodu wielkiego brzucha hehe ;-p a potem bede pracować 24h/7 ;) jako sprzątaczka , mleczarnia itp ;) na takie coś się pisze ;) Też uwielbiam święta , ubieranie choinki itp eh ;) ale mimo , że świąt nie spędzamy w pl nie beda to takie święta jakie powinny być to i tak choinke ubierzemy ;) ozdobimy sobie okienka jakos i mieszkanko w ogole ;) a na następne święta pojedziemy już do Polski z kropeczkiem małym ;) narodzonym już mam nadzieje hehe

estrella, małaMyszka lubią tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 listopada 2014, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie połamałabyś się. Mój tata w wieku 45 lat się nauczyl. Dodam ,ze ma 57 i jezdzi super :) odmłodniał też,pomimo brody jak mikolaj mlodo wygląda. Sport to zdrowie. Nie tylko narty :)

• cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 26 listopada 2014, 11:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella wrote:
    Ja chyba nic nie poradzę bo cały czas się nakręcam :P ciągle myślę czy jestem w ciąży czy nie... :/ Raz myślę, że się udało, a już po chwili dół, że znów nic z tego... a do testowania jeszcze tydzień... masakra!
    To całe ciągłe myślenie nam w niczym nie pomaga :( wręcz przeciwnie... tylko jak się go pozbyć... już wymyślam sobie różne zajęcia ale niewiele to daje...już w poprzednim miesiącu byłam mocno przekonana że się udało, miałam dość wyraźne objawy, tempka skoczyła aż tu nagle bach.... nagle pojawiła się wredna @ i to o 4-5 dni wcześniej... ale był ryk... mojemu aż mowę odebrało tak się przejął moim załamaniem. Następnego dnia wysłał mnie na zakupy na poprawę humoru ale nic nie pomogło... boję się co miesiąc przeżywać to samo...dlatego w tym staram się nie nastawiać...

2nn343r89nwazcjv.png
  • MiSia :) Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2014, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze w grudniu nam się uda , jak dobrze pójdzie to będę testować 21 albo 22 i jak wyjdzie to o czym marze to już mnie w pracy od tego momentu nie zobaczą !!
    Ehh pomarzyć zawsze można :-(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 11:30

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 26 listopada 2014, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A narcioszki to super sprawa! ja tam wyczynowo nie jeżdżę ale już zaraziłam mojego M. i mojego brata. I już się pytają kiedy jedziemy :D. A i do tego sporo kalorii można stracić i człowiek nie namęczy się jak przy bieganiu i świeżego powietrza nawdycha :) ah rozmarzyłam się :)

goska9789, małaMyszka lubią tę wiadomość

2nn343r89nwazcjv.png

Wysłany: 26 listopada 2014, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o nakręcanie się to ja też tak mam ze raz jestem pewna że to ciąża a za chwilę przychodzi myśl : nie napędowy nie...
    To jest takie trudne :-(

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3

Wysłany: 26 listopada 2014, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry lady każdej z nas by się takie oderwanie od rzeczywistości przydało :-)

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
  • cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 26 listopada 2014, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiSia :) wrote:
    Mam nadzieje ze w grudniu nam się uda , jak dobrze pójdzie to będę testować 21 albo 22 i jak wyjdzie roku o czym marze to już mnie w pracy od tego momentu nie zobaczą !!
    Ehh pomarzyć zawsze można :-(
    A ja bym chciała pracować przynajmniej do połowy ciąży... pracuję w urzędzie więc mogłabym sobie pozwolić. Zawsze to kontakt z koleżankami, można pogadać pośmiać się i nie wypadam z rytmu procedur na zbyt długi czas :)
    P.S. A moja mama idzie od nowego roku na wcześniejszą emeryturę więc przydałoby się załatwić jej jakieś zajęcie ;)

2nn343r89nwazcjv.png
  • kar Nowa

Wysłany: 26 listopada 2014, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z oczekiwaniem słabo, bo do okresu jeszcze długo... Więc skupiam się na prezentach świątecznych. Najgorzej będzie z partnerem, bo za nic nie wiem co mu kupić. A przejrzałam już wszystkie potencjalne miejsca, sklepy z elektroniką, księgarnie i nawet takie aplikacje z promocjami... Tragedia. Dla reszty rodziny mam już pomysły, ale z nim zawsze problem.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2015, 12:37

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 listopada 2014, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_lady ja też w urzędzie pracuję ale siedzę sama w pokoju... a jak tylko pójdę gdzieś do koleżanki pogadać to kierowniczka i inni co z nią siedzą zaraz to komentują :/ dlatego nie lubię mojej pracy... sami nic nie robią a nikt nawet nie chce mi pomóc kiedy mam mega dużo pracy... teraz jak mam jelitówkę to też miałam wrażenie, że mi nie uwierzyła... pewnie myślą, że nie chciało mi się pracować to coś wkręciłam bo w pon nic po mnie widać nie było... i już mi zapowiedzieli, że w pon mam być w pracy... porażka... jak będę w ciąży to idę na zwolnienie i niech sobie radzą. I tak po macierzyńskim zamierzam szukać innej pracy więc wisi mi to :P

MiSia :), małaMyszka lubią tę wiadomość

Wysłany: 26 listopada 2014, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet tu z reklamami wciskają nos... ja pracuje w supermarkecie na stanowisku mięsnym także jest ciężko zwłaszcza ze są tam pieczone mięsa i taka taca np z 4 schabami waży ok 10 kilo i więcej , a takich tac podczas zmiany trochę się dźwiga... także dlatego odpadla bym odrazu , a teraz przed światami zwłaszcza ! U mnie w firmie jedna juz na macierzyńskim a druga na L4 ( początek ciąży )... każdy zrobił by na moim miejscu to samo..

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego