Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • Natka88 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj malz pracuje w eksporcie firmy budowlanej. Niemcy, Dania, Holandia, Belgia, Luksemburg i inne kraje niemieckojezyczne. Czasami jeżdżę z nim. Zawsze przesyła mi grafik spotkan. Teraz jak nie pracuje, czesto jezdze z nim, teraz tez mialam, ale mialam isc na uczelnie, a profesor odwolal dyzur dzien wcześniej i nie pojehalam:(

Milejdi, wiem jak ciezko jest komus zaufać po czyms takim. Moj ojciec jest alkoholikiem. Dopiero jak stracil prawo jazdy, prace, rodzine (mama i brat sie wyprowdzili) i prawie mieszkanie, dotarlo do niego co nam i sobie robi. Dobrze czasami sie wygadac, po to tu jestesmy:) Ja bardzo dlugo wstydzilam sie ojca, dopiero niedawno przyznalam sie przyjaciółce co przezywalam...

małaMyszka lubi tę wiadomość

Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Fatim Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję milejdi, na zaufanie będzie trzeba trochę poczekać, ja ze swoim walczę bo notorycznie mnie okłamuje żebym dała mu spokój :/ no szlak człowieka trafia, nie odpuszczam aż w końcu się przyznaje, ale też ciężko ufać takiemu człowiekowi później.

malaMyszko pochwal sie co sobie zazyczylas ?

goska9789, małaMyszka lubią tę wiadomość

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję Wam bardzo:* ale siłę macie ,ot co!

• bosa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 12:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi podziwiam Cię. Musisz być bardzo mądrą, wyrozumiałą i cierpliwą osobą. Mój ojciec też jest alkoholikiem ale nie przyznaje się do tego. Jak byłam mała to nas zostawił a mama bała się,że nie da sobie rady z 2 małych dzieci i jakoś go przekonała,żeby do nas wrócił.Zawsze miałam wszystko co chciałam ale co z tego jak przychodził weekend i były krzyki, płacz i awantury.Mimo,że jestem po 30-tce nadal nie mogę się z tym pogodzić,że przez niego miałam straszne dzieciństwo. Ja się wyprowadziłam a moja mama nadal toleruje jego awantury ehh
    Szkoda,że wtedy do siebie wrócili...

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 12:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie, i bezczelnie w twarz mi sie smial jak wracal pijany, nawet jak przysiagl na mnie i Igora ze juz nigdy wiecej. Ostatnio byl u tego kolegi z ktorym ladowal i chcial z nim wypic, mowie ok, ale masz wrocic normalny. Ja po niego podjezdzam, wsiada do auta, juz widze ze normalny nie jest a jak sie odezwal to juz myslalam z mnie szlag trafi i krew nagla zaleje! No nie moge mu ufac, nie moge..
    Szczerze, gdyby nie bylo Igora nie bylibysmy juz razem, w koncu ile razy mozna dawac szanse? A jak jest on to walcze dla niego o normalna rodzine.

Fatim, a jesli chodzi o klamstwa to mam na nie alergie! Nienawidze klamcow.. To trzeba tepic!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 12:51

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja was tez podziwiam, warto zatem walczyc aby nasze dzieci mialy normalne dziecinstwo.

I wiem co to ciagle awantury bo u mnie w domu, jak i u meza bylo to samo. Nie raz mowilam do swojego: na serio? Chcesz aby Igor mial takie dziecinstwo jak ty?
    Meza ojciec pil, bil jego mame i jego tez (jako najstarszego z 3 synow). Wytrzymala to dla dzieci. Bo... Czego sie dla dzieci nie robi.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 12:54

estrella, małaMyszka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to mojego chyba rozszarpie za to jakim jest bałaganiarzem! Dziewczyny tragedia! Wzięłam się za porządki i o mało mnie szlag nie trafił :/ w pokoju, który jest aktualnie małym składzikiem, suszarnią itd. itp. a kiedyś będzie pokojem fasolki jest taki bałagan jakby tornado przeleciało, przyjdzie z pracy, porozkłada wszystko i zadowolony z życia :/ w łazience w szufladzie jakaś maść rozwalona, cieknie z niej i wszystko upaćkane, piecyk zasyfiały bo sobie zapiekanki robił i coś mu na szybę zleciało... o matko!!! dwa dni w łóżku przeleżałam a w mieszkaniu masakra... może ja czasem jestem przewrażliwiona i za bardzo chce mieć czysto (mam to po mamie) ale kurde, jak można po sobie czegoś nie przetrzeć, rozwaloną maść władować do szuflady...wrrr jestem tak zła, że niech się cieszy że jest w pracy bo byłoby ossstrrroooo :D ufff... trochę mi ulżyło :P dobry z niego mąż prawie ideał gdyby nie ten bałagan, który wokół roki... ale jak mamusia tak nauczyła to teraz mam :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój K ma jeden najważniejszy problem. Zaczyna coś i nie kończy,a jeśli kończy to zostawia wszystko rozwalone,a ja chodzę za nim i sprzątam... Chociaż ostatnio stwierdziłam ,ze mam to gdzieś. Niech się w końcu ogarnie :) Dodatkowo niekiedy kilka razy muszę go o coś prosić,a wtedy dostaje białej gorączki i w końcu wybucham ,a on to robi. Okazuje się,że jak nie prośbą to groźbą :) powiedzmy sobie szczerze trzeba ich trochę wychować, bez tego ani rusz.

małaMyszka, estrella lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goska, swieta racja. Kobieta w zyciu wychowuje dzieci i meza!
    A co do proszenia sie o cos.... Ooo jak ja to dobrze znam! Prosze cie pozmywaj.. Zaraz.. I 2godziny brudne naczynia leza.

Normalnie mamy dzien wyzalania sie na mezow! Mysle ze jakbysmy wszystkie usiadly to tydzien by sie starczyl na wygadanie sie. ;D oczywiscie nie na sucho hi hi.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 13:25

małaMyszka, goska9789, estrella lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe mój ma to samo... proszę kilka razy żeby coś zrobił, a on oczywiście mówi, że za chwilę i ta chwila trwa, aż ja się wkurzę i wykrzyczę :P czasem sobie popłaczę i to najbardziej na niego działa, na jakiś czas się zmieni... tyle, że później znów jest to samo... ten bałagan to też powstaje przez to, że On niby ma zamiar coś zrobić np. zetrzeć coś po sobie, sprzątnąć ale biedak nie ma czasu :P później zapomni... i tak to leży wszystko... już wiele razy groziłam, że przestanę mu sprzątać ale to nic nie daje bo wie, że nie wytrzymam i w końcu posprzątam :P a tak zmieniając temat to cieszę się, że z moim żołądkiem już chyba wszystko dobrze :D jeść mi się chce jak zwykle przed @ i mam ochotę na mega niezdrowe rzeczy... ale chyba wstrzymam się do jutra... żeby mi znów nie zaszkodziło, dziś jeszcze dietka :)

• Maniuś Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) Czy mozna dolaczyc? Choc mieszkam w Austrii to moze i do mnie zawita ten nasz Mikolaj z prezencikiem...moze w tym roku grudzien bedzie szczesliwszy niz w ostatnim...

Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki :)

goska9789, estrella, Natka88, MiSia :) lubią tę wiadomość

ex2bwn152ecz6g0v.png
    f2wlqtkfvb5sjbkq.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 14:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś - czekamy na wieści:)

Maniuś lubi tę wiadomość

• kama005 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 14:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko mój mąż to samo. Coś gdzieś robi, coś gdzieś położy, i tak to później leży i on o tym zapomni a ja to sprzątnę co mnie wnerwia... Bałaganiarz jeden :D

Ja wam powiem jakoś się w tym miesiącu nie nakręcam ale w głębi duszy mam cichą nadzieję że grudzień będzie dla nas szczęśliwy :)

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam zaległe posty... oj ale się rozpisałyście...
    Kochane moje, co ja bym bez Was zrobiła?!

estrella nie nakręcasz mnie, ja sam się nakręcam... śnieg oj tak!!!! Mój M. też potrafi zostawić wszystko w cholerę. Wyciąga coś z szafki czy z szuflady i zostawia otwartą... raz nie zamykałam jego szuflady ze skarpetami dwa dni... albo potrafi wyjąć płaszcz z szafy powiesić go i nie odwiesza... i tak wisi dwa pięć dni...

Milejdi masz nas i to już się nie zmieni. Ja miałam problem ze swoim M. - przesiadywanie na czatach, rwanie dup, spotykanie się z nimi jak byłam w pracy, kontrolowałam jego telefon, maile, wszystko. Do tego moja zazdrość jeszcze bardziej mnie podburzała. Eh te ostatnia lata to istny koszmar. Bezpodstawne wzajemne oskarżanie się. Ja mam o tyle gorzej, że pracuję z wieloma facetami, a M. od razu myślał, że sypiam z każdym z osobna i wszystkimi razem. Na szczęści nie mam problemów z alko/ wręcz namawiam go na wyjście gdzieś z kolegami. Ostatnio pytałam, z kim pójdzie na pępkowe... powiedział, że nie potrzebuje się nawalić, żeby uczcić narodziny dziecka...

Natka88 Kochana telefonik dostanę jak będę grzeczna ;-) o.O ja też mam wrażenie, że całe życie z wariatami spędzam.

vercia ja na szczęście tylko 8 godzin z wariatami, choć na razie jest pięknie i spokojnie... tfu tfuuuu

estrella lubi tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś - teraz to już tylko napisz list do Świętego ...jesteś dopisana :D

Maniuś lubi tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 14:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak sobie myślę, chciałybyście karmić piersią czy butlą?

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manius, witamy! Spojrz na nasze suwaczki slubne. ;D

Malamyszka, ja sobie mowie ze kazdy niesie swoj krzyz. ( mimo ze pobozna nie jestem)
    Ja na pewno bede karmic mm.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 14:36

małaMyszka, Maniuś lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 14:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cycem :) jeśli butlą to ściągać pokarm,ale na pewno nie w ciągu pierwszych dwóch,trzech miesięcy.

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 14:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehhe faktycznie wasze suwaczki są prawie idealne!!!!Tydzień różnicy :D :D :D

Maniuś lubi tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • bosa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zarzekałam,że będę karmić cycem do 2 r.ż. a po kilku tyg od ur Hani lekarze sami kazali dokarmiać mm bo byla za mała waga. Potem Hania chciała tylko z butli ja miałam coraz mniej pokarmu( to co udało mi się ściągnąć przez cały dzień H. wypiła na raz)i tak od 4 miesiąca Hania przeszła tylko na mm.
    Przy drugim dziecku tak łatwo się nie poddam.

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego