Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapewne zacznę piersią, a szybko wskocze na mm :) Nie lubiłam karmić piersią, a mój syn tez się męczył. I postanowiłam, że męczyć się nie będziemy :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 15:03

małaMyszka lubi tę wiadomość

• kochaniemu Nowa

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie
    mam pytanie sobota niedziela mialam owulacje a we wtorek mialam jednorazowy rozowy sluz w srode sie to powtorzylo I dzis jest to samo tylko sluz jest teraz taki gesty ale mokry jakby z grudkami co myslicie ?

kochaniemu
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiedzialam mm bo nie chce przezywac tego co przezywalam przy Igorze, jego placz, moj placz. Mam traume.

• Fatim Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piersią chciałabym karmić nie dłużej niż 6ms, 3ms też w sumie by mi pasowały. Boję się obwisłych sflaczałych piersi, bo i tak są małe a takie dętki ze spuszczonym powietrzem to tragedia... A wolałybyście mieć CC czy naturalnie rodzić ? Zastanawiałyście się kiedyś czy lepsze jest blizna czy luz tam na dole ?wiem, najważniejsze jest zdrowie dziecka, ale gdybyście miały wybór to co wybrałybyście ? Ja rozmawiałam na ten temat z facetami i powiem Wam, że prawie jednogłośnie wolą bliznę po CC mojego też starałam się podejść i też wyszło, że wolałby CC ;)

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • MiSia :) Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :-) ja juz po pracy siedzę i odpoczywam... czytając wasze historie aż coś mi się dzieje:-/ ja nie mogę narzekać na swoje dzieciństwo czy na to jak jest teraz. Zawsze rodzice dbali jak najbardziej o nas i do tej pory chcą jak najlepiej dla każdego z nas. I za to im dziękuję :-)
    A tak poza tym to głowa tak mnie boli ze massakra :-/ -

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • bosa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam 10h i udało się naturalnie.Teraz też bym chciała naturalnie ale jak będzie tak bolało jak ostatnio to będę błagała o cc. A biust po ciąży mam wklęsły ale już się z tym pogodziłam.

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała karmić piersią. Chociaż wydaje mi się, że będę miała z tym problem, bo ma dosyć duży biust (miseczka F - atlantic, no name DD), mam co dźwigać. Mimo to marzy mi się karmienie cycuchem. Chciałabym też przeżyć poród siłami natury, bo cc to zawsze zabieg, ingerencja w ciało, nie wiadomo jak się będzie goiło, w jakim będę stanie fizycznie. Nie chciałabym obolała nosić malucha, bo jeszcze mi spadnie i co?!
    Jeśli chodzi o luz na dole to w planie mam ćwiczenia keggla, a robię to często i w sposób, który podoba się mojemu M. (pocałunek singapurski:)), więc myślę, że szybko mi się z wiadra zrobi malutki lejek :D he he he

bosa, MiSia :) lubią tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • MiSia :) Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim moja mama miała cc z moim najmłodszym bratem (wskazanie lekarza) i stwierdziła odrazu , że wolała by rodzic naturalnie...
    Ja sama nie wiem co bym chciała , boje się tego bólu :/ tak naprawdę to nie wiem jak urodze, mam bardzo niski próg bólu... zawsze mówiłam ze zapłacę sobie za cc , ale teraz sama nie wiem.

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • Fatim Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam małą miednicę, wąskie biodra, do tego jestem strasznym panikarzem, ostatnio jak mąż zachamował i pies uderzył dosyć mocno głową o deskę w samochodzie to miałam ochotę zawieźć go do weta, żeby sprawdzić czy wylewu jakiegoś niedostał, krwiaka itp. Powstrzymałam się ,ale zła byłam na męża chociaż niechcący to zrobił :) bez problemu dostałabym skierowanie na CC z tym,że japo porodzie chcę się starać o drugie dziecko a to chyba nie wskazane jest ?

małaMyszka, MiSia :) lubią tę wiadomość

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • bosa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój misiu pow. że po ciąży seksik jest leszy niż przed. Myślę,że to zasługa kegla. Polecam :)

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcialabym znow urodzic sn.
    Ej no ale wiadro rozumiem, po porodzie, ale pozniej wszystko sie zweza. Mnie np pierwszy raz po porodzie troche bolal bo bylam taka "waska". A co do piersi... Zwis kolanowy haha. ;D i dalej sie z tym nie pogodzilam. Chcialabym kiedy operacje. Mam miseczke w zaleznosci od firmy waha sie miedzy G a I. Maz mowo ze kocha moje piersi, tyle ze ja nie.

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie czego ja się najbardziej boję??? Nie bólu, nie krzyku, nie nacięcia... tego że się zesr%#$%#%, jakbym chciała, żeby ominęła mnie lewatywa!!!!!! Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś oglądał moją pupę. Ja ją rzadko oglądam, a co dopiero lekarz, pielęgniarka, położna, obcy ludzie... ale lewatywa podobno jest zawsze robiona! Chyba tego nie przeżyję...

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamyszka, lewatywy sie nie boj. Ja sie balam i przyjelam to jako pikus, tym bardziej ze myslalam juz tylko zeby bylo po wszystkim. Posiedzialam na kibelku, wzialam prysznic i luzik. W sumie, smieszne uczucie.
    Ale tam faktycznie potrafia odrzec czlowieka z godnosci jak lezysz na tym fotelu porodowym rozkraczona a kazdh wchodzi jak do siebie ;)

• bosa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety miałam lewatywę, nie należało to do najprzyjemniejszych sytuacji i też chciałam jej uniknąć ale dzięki temu obeszło się bez zbędnych niespodzianek.

iv09krhm9j559ocl.png

• ewa81 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Myszka nie bój się lewatywy, naprawdę nie jest ona straszna :), bo sama miałam ją robioną. To nic nie boli.

IMSI - szczęśliwy transfer 15.07.2016

tb73px9il7ny3lb9.png
  • ewa81 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Myszka nie bój się lewatywy, naprawdę nie jest ona straszna :), bo sama miałam ją robioną. To nic nie boli.

IMSI - szczęśliwy transfer 15.07.2016

tb73px9il7ny3lb9.png
  • nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bosa wrote:
    Dziewczyny mój misiu pow. że po ciąży seksik jest leszy niż przed. Myślę,że to zasługa kegla. Polecam :)

Dla mnie seks po porodzie tez jest zdecydowanie lepszy, leosze doznania mam jesli moge to tak ujac. :)

małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w grę wchodzi tylko CC :) Ale do tego jeszcze kuuupa czasu.

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie potrafię wyobrazić sobie "posiedzenia" w miejscu publicznym, nawet w pracy... moja dupka to taka cnotka bardziej... oj nie wiem czy to przeżyję... nie chciałabym się zesr %#$ tak przy wszystkich... nieeeee jak pomyślę.... nieeeeeeee ....

MiSia :), estrella lubią tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie rozwalila jedna sytuacja, ale po porodzie jak juz lezalam pare dni. Jest obchod wchodzi 3 lekarzy i chyba z 5 studentow no i oczywiscie trzeba pokazac krocze jak sie goi.. A wszyscy patrza sie jak sroka w gnat. Podejezewam ze tylko do mnie sie zlecieli bo mialam krwiaka po porodzie z podlaczonym drenazem no wiec wiecie jak to jest, jak uczniowie maja okazje zobaczyc taki przypadek to wszystkich zwolali ;/

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego