Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapewne zacznę piersią, a szybko wskocze na mm :) Nie lubiłam karmić piersią, a mój syn tez się męczył. I postanowiłam, że męczyć się nie będziemy :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 15:03

małaMyszka lubi tę wiadomość

• kochaniemu Nowa

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie
    mam pytanie sobota niedziela mialam owulacje a we wtorek mialam jednorazowy rozowy sluz w srode sie to powtorzylo I dzis jest to samo tylko sluz jest teraz taki gesty ale mokry jakby z grudkami co myslicie ?

kochaniemu
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiedzialam mm bo nie chce przezywac tego co przezywalam przy Igorze, jego placz, moj placz. Mam traume.

• Fatim Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piersią chciałabym karmić nie dłużej niż 6ms, 3ms też w sumie by mi pasowały. Boję się obwisłych sflaczałych piersi, bo i tak są małe a takie dętki ze spuszczonym powietrzem to tragedia... A wolałybyście mieć CC czy naturalnie rodzić ? Zastanawiałyście się kiedyś czy lepsze jest blizna czy luz tam na dole ?wiem, najważniejsze jest zdrowie dziecka, ale gdybyście miały wybór to co wybrałybyście ? Ja rozmawiałam na ten temat z facetami i powiem Wam, że prawie jednogłośnie wolą bliznę po CC mojego też starałam się podejść i też wyszło, że wolałby CC ;)

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • MiSia :) Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :-) ja juz po pracy siedzę i odpoczywam... czytając wasze historie aż coś mi się dzieje:-/ ja nie mogę narzekać na swoje dzieciństwo czy na to jak jest teraz. Zawsze rodzice dbali jak najbardziej o nas i do tej pory chcą jak najlepiej dla każdego z nas. I za to im dziękuję :-)
    A tak poza tym to głowa tak mnie boli ze massakra :-/ -

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • bosa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam 10h i udało się naturalnie.Teraz też bym chciała naturalnie ale jak będzie tak bolało jak ostatnio to będę błagała o cc. A biust po ciąży mam wklęsły ale już się z tym pogodziłam.

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała karmić piersią. Chociaż wydaje mi się, że będę miała z tym problem, bo ma dosyć duży biust (miseczka F - atlantic, no name DD), mam co dźwigać. Mimo to marzy mi się karmienie cycuchem. Chciałabym też przeżyć poród siłami natury, bo cc to zawsze zabieg, ingerencja w ciało, nie wiadomo jak się będzie goiło, w jakim będę stanie fizycznie. Nie chciałabym obolała nosić malucha, bo jeszcze mi spadnie i co?!
    Jeśli chodzi o luz na dole to w planie mam ćwiczenia keggla, a robię to często i w sposób, który podoba się mojemu M. (pocałunek singapurski:)), więc myślę, że szybko mi się z wiadra zrobi malutki lejek :D he he he

bosa, MiSia :) lubią tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • MiSia :) Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim moja mama miała cc z moim najmłodszym bratem (wskazanie lekarza) i stwierdziła odrazu , że wolała by rodzic naturalnie...
    Ja sama nie wiem co bym chciała , boje się tego bólu :/ tak naprawdę to nie wiem jak urodze, mam bardzo niski próg bólu... zawsze mówiłam ze zapłacę sobie za cc , ale teraz sama nie wiem.

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • Fatim Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam małą miednicę, wąskie biodra, do tego jestem strasznym panikarzem, ostatnio jak mąż zachamował i pies uderzył dosyć mocno głową o deskę w samochodzie to miałam ochotę zawieźć go do weta, żeby sprawdzić czy wylewu jakiegoś niedostał, krwiaka itp. Powstrzymałam się ,ale zła byłam na męża chociaż niechcący to zrobił :) bez problemu dostałabym skierowanie na CC z tym,że japo porodzie chcę się starać o drugie dziecko a to chyba nie wskazane jest ?

małaMyszka, MiSia :) lubią tę wiadomość

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • bosa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój misiu pow. że po ciąży seksik jest leszy niż przed. Myślę,że to zasługa kegla. Polecam :)

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcialabym znow urodzic sn.
    Ej no ale wiadro rozumiem, po porodzie, ale pozniej wszystko sie zweza. Mnie np pierwszy raz po porodzie troche bolal bo bylam taka "waska". A co do piersi... Zwis kolanowy haha. ;D i dalej sie z tym nie pogodzilam. Chcialabym kiedy operacje. Mam miseczke w zaleznosci od firmy waha sie miedzy G a I. Maz mowo ze kocha moje piersi, tyle ze ja nie.

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie czego ja się najbardziej boję??? Nie bólu, nie krzyku, nie nacięcia... tego że się zesr%#$%#%, jakbym chciała, żeby ominęła mnie lewatywa!!!!!! Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś oglądał moją pupę. Ja ją rzadko oglądam, a co dopiero lekarz, pielęgniarka, położna, obcy ludzie... ale lewatywa podobno jest zawsze robiona! Chyba tego nie przeżyję...

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamyszka, lewatywy sie nie boj. Ja sie balam i przyjelam to jako pikus, tym bardziej ze myslalam juz tylko zeby bylo po wszystkim. Posiedzialam na kibelku, wzialam prysznic i luzik. W sumie, smieszne uczucie.
    Ale tam faktycznie potrafia odrzec czlowieka z godnosci jak lezysz na tym fotelu porodowym rozkraczona a kazdh wchodzi jak do siebie ;)

• bosa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety miałam lewatywę, nie należało to do najprzyjemniejszych sytuacji i też chciałam jej uniknąć ale dzięki temu obeszło się bez zbędnych niespodzianek.

iv09krhm9j559ocl.png

• ewa81 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Myszka nie bój się lewatywy, naprawdę nie jest ona straszna :), bo sama miałam ją robioną. To nic nie boli.

IMSI - szczęśliwy transfer 15.07.2016

tb73px9il7ny3lb9.png
  • ewa81 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Myszka nie bój się lewatywy, naprawdę nie jest ona straszna :), bo sama miałam ją robioną. To nic nie boli.

IMSI - szczęśliwy transfer 15.07.2016

tb73px9il7ny3lb9.png
  • nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bosa wrote:
    Dziewczyny mój misiu pow. że po ciąży seksik jest leszy niż przed. Myślę,że to zasługa kegla. Polecam :)

Dla mnie seks po porodzie tez jest zdecydowanie lepszy, leosze doznania mam jesli moge to tak ujac. :)

małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w grę wchodzi tylko CC :) Ale do tego jeszcze kuuupa czasu.

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie potrafię wyobrazić sobie "posiedzenia" w miejscu publicznym, nawet w pracy... moja dupka to taka cnotka bardziej... oj nie wiem czy to przeżyję... nie chciałabym się zesr %#$ tak przy wszystkich... nieeeee jak pomyślę.... nieeeeeeee ....

MiSia :), estrella lubią tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie rozwalila jedna sytuacja, ale po porodzie jak juz lezalam pare dni. Jest obchod wchodzi 3 lekarzy i chyba z 5 studentow no i oczywiscie trzeba pokazac krocze jak sie goi.. A wszyscy patrza sie jak sroka w gnat. Podejezewam ze tylko do mnie sie zlecieli bo mialam krwiaka po porodzie z podlaczonym drenazem no wiec wiecie jak to jest, jak uczniowie maja okazje zobaczyc taki przypadek to wszystkich zwolali ;/

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego