Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • MiSia :) Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi koleżanka opowiadała jak przed porodem zrobiono jej i 2 innym dziewczynom w tym samym czasie praktycznie , a jedna toaleta na piętrze piętrze była i mało się nie pozabijaly o wc... porażka! Bezmyślni idioci.

małaMyszka lubi tę wiadomość

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • bosa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przegięcie. Już mogli sobie darować tych studentów.

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A słyszałyście o tym, że po porodzie masakrycznie spada libido i ciężko jest wrócić do dawnego serduszkowania... ja nie wyobrażam sobie, że po porodzie - oczywiście nie od razu, ale jak już wszystko będzie ok, że nie będzie <3 ...

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMyszka jesteś prze hehe :-D

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
  • nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiSia :) wrote:
    Mi koleżanka opowiadała jak przed porodem zrobiono jej i 2 innym dziewczynom w tym samym czasie praktycznie , a jedna toaleta na piętrze piętrze była i mało się nie pozabijaly o wc... porażka! Bezmyślni idioci.

No to idiocia. U nas kazda sala porodowa miala osobna lazienke z prysznicem.

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się ciągle zastanawiam co bym wolała i już sama nie wiem :P przeraża mnie i cesarka i poród naturalny :D tyle się od koleżanek nasłuchałam o naturalnym, że w pewnym momencie postanowiłam sobie, że zrobię wszystko, żeby mieć cesarkę :) ale teraz myślę, że może to nie jest najlepsze wyjście bo to zabieg... a poród naturalny to naturalny chyba szybciej dojdę do siebie ;) ale wciąż nie mogę zdecydować :)

Natomiast jeśli chodzi o karmienie to chciałabym cycem karmić ok. pół roku... a później przejść na butlę... chociaż wiadomo, że planować coś mogę a wyjdzie w praniu :)

• bosa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    A słyszałyście o tym, że po porodzie masakrycznie spada libido i ciężko jest wrócić do dawnego serduszkowania... ja nie wyobrażam sobie, że po porodzie - oczywiście nie od razu, ale jak już wszystko będzie ok, że nie będzie <3 ...

No wiadomo,ze na początku ledwo żyjesz i nie masz siły na nic ale z czasem wszystko wraca do normy :)

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bosa wrote:
    Przegięcie. Już mogli sobie darować tych studentów.

No niestety... Nawet jak przychodzili lekarzr to do pielegniarki ktora pomagala "a to ta z krwiakiem" no ivtak zostalo. Bylam "ta pani z krwiakiem". Najfajniejsze to tam byly panie sprzatajace, z nimi szlo pogadac i sie posmiac.

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U pierwszy seks po porodzie byl 6tyg po, po wizycie kontrolnej u gina jak powiedzial ze wszystko ok jest.

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ło matko ale wspomnienia :P takie opowieści to mogą robić za najlepszy środek antykoncepcyjny :D ile to kobieta musi przeżyć, żeby dać nowe życie... masakra :)

• Natka88 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciala rodzic sn, ALE z zzo. Kiedys myslalam o porodzie sn, ale stwierdzilam, ze skoro mam umierac przez kilka godzin, a moga mi ulzyc w bolu, to wybieram "spokojny" porod. Kolezanka rodzila w lutym i wykalkulowala sobie, ze skoro jest w danej fazie porodu, to jeszcze gora godzina i mlody bedzie na swiecie- podziekowala na zzo. Do dzis zaluje;) Wiem, ze to sprawa indywidualna, mysle ze ostatecznie bede decydowac na sali.
    Nie wiem tez czy u mnie w gre nie bedzie wchodzilo tylko CC, bo mam przepukline na kregoslupie:/

Karmic chcialabym piersia. I tez sie boje "przykrych" niespodzianek podczas parcia...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 15:46

Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nieźle :-D
    A chcecie rodzic w jakiejś prywatnej klinice czy poprostu w szpitalu ?

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
  • Fatim Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pier... Milejdi rozbiłaś mnie :D ja bym się nie zgodziła, jak chodziłam do internisty to u niej zawsze był jakiś stażysta i pytała się czy wyrażam zgodę. Co do porodów to słyszałam o grupach studentów jak na wycieczkach, no ale chyba można się nie zgodzić prawda ? Przecież nie jest się jakimś królikiem doświadczalnym, a poród w szpitalu to nie jest jakiś przywilej a prawo...muszę zgłębić ten temat, ale już widzę jaką wielką awanturę zrobiłby mój mąż :D on pięknie walczy ze służbą zdrowia, zawsze im przypomina, że pracują na stanowisku państwowym i nie za darmo a za jego pieniądze i w razie potrzeb prosi o podanie imienia i nazwiska itd. Od razu zmieniają podejście hieny

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz wiecej nie strasze! :)
    Tylko pamietajcie, najgorsze jest wywolywanie porodu na chama, bo np wasz lekarz prowadzacy akurat ma dyzur. Lepiej poczekac az samo cos sie ruszy. A wywolywanie to ostatecznosc.

• Natka88 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:

Mi sie wydaje, ze to tez sie kwestia zmeczenia. Pojawia sie nowy czlonek rodziny i nowe obowiazki. Poza tym mamy jakies 6 tygodni pologu na "odpoczynek" od seksu ;D
    Slyszalam tez, ze po porodzie jestesmy bardziej ukrwione i czule, wiec jest nam przyjemniej:)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 15:42

74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w szpitalu, ale nie wiem czy u mnie w mieście czy w innym. Mąż wolałby żeby tutaj ale ja chyba wolałabym u lekarki, do której teraz chodzę prywatnie, a ona przyjmuje w szpitalu w innym mieście. Jest to ciocia koleżanki, przyjmowała jej poród w sierpniu i koleżanka miała wspaniałe warunki... o wiele lepsze niż miałaby tu u nas ;) więc ja trochę po znajomości chciałabym tak samo u niej rodzić :D

• Natka88 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiSia :) wrote:
    No nieźle :-D
    A chcecie rodzic w jakiejś prywatnej klinice czy poprostu w szpitalu ?

Moj mazl chcialby prywatnie, bo beda niby lepiej sie mna/nami opiekowac. Ja mam upatrzony szpital panstwowy.

A co do studentow, to niektore szpitale maja zaznaczone, ze podczas porodu obecni sa studenci. W tym szpitalu, ktory wstepnie wybralam, tak jest. A z tego co mi wiadomo nie trzeba zgadzac sie na ich obecnosc na sali. Szkoda, ze swiezo upieczeni stazysci moga sie gapic nam w krocze, no ale gdzies sie musza nauczyc.

MiSia :), małaMyszka lubią tę wiadomość

74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Ja pier... Milejdi rozbiłaś mnie :D ja bym się nie zgodziła, jak chodziłam do internisty to u niej zawsze był jakiś stażysta i pytała się czy wyrażam zgodę. Co do porodów to słyszałam o grupach studentów jak na wycieczkach, no ale chyba można się nie zgodzić prawda ? Przecież nie jest się jakimś królikiem doświadczalnym, a poród w szpitalu to nie jest jakiś przywilej a prawo...muszę zgłębić ten temat, ale już widzę jaką wielką awanturę zrobiłby mój mąż :D on pięknie walczy ze służbą zdrowia, zawsze im przypomina, że pracują na stanowisku państwowym i nie za darmo a za jego pieniądze i w razie potrzeb prosi o podanie imienia i nazwiska itd. Od razu zmieniają podejście hieny

Ja to slyszalam ze przed porodem podpisuje sie jakies papiery ze zgoda na znieczuleniec leki itd a u nas nic takiego nie dostalam. Przy porodzie byla moja mama... I cale szczecscie ale nie powiem bo powiedzialam ze nie bede straszyc! Ale warto isc z kim kto bedzie myslal trzezwo, bo my w stanie bolu tak nie myslimy niestety. Przy drugim porodzie chcialabym zeby maz byl ale nie wiem czy sie zgodzi bo on to slaby jest w takich sytuacjach.

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dobrze bo od mojego miejsca zamieszkania jakieś 35 km jest fajna klinika profamilia , na NFZ i najlepiej chodzić tam do lekarza to pewne jest ze dla Ciebie miejsce się znajdzie. Każda kobieta ma tam swój pokój z własną łazienką i w szafce wszystkie potrzebne rzeczy. Także z tego co się dowiadywalam jest dobrze. U mnie w szpitalu nie chciala bym nigdy rodzic , chyba ze zostane do tego zmuszona z innych przyczyn ale oby nie :-)

hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w szpitalu. Dwie ulice dalej mam porodowke ;)

MiSia :), małaMyszka lubią tę wiadomość

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego