Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakręcona zakupy to dobry sposób na odstresowanie!!!
    Jak zdawałam prawko, to po każdym oblanym egz. wyciągałam M do sklepu, a w pewnym momencie miałam tyle śmiesznych koszulek, że nie miałam miejsca w szafie, bo zamiast wziąć jedną i się cieszyć brałam po kilka!

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajne zabawy, ja będę siedziała na zajęciach w szkole, do 21:10 nie wypuszczą nas szybciej...

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 28 listopada 2014, 08:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    fajne zabawy, ja będę siedziała na zajęciach w szkole, do 21:10 nie wypuszczą nas szybciej...
    To jak możesz to sama zarządź ewakuację albo dzień wolny :)
    Dodam, że zachowanie obrączki w tej zabawie jest dość zaskakujące ;) raz się obraca, przy innym pytaniu z kolei ani drgnie, a najlepsze że wystukała mój wiek. to się troszkę zdziwiłam powiem Wam :)

małaMyszka lubi tę wiadomość

2nn343r89nwazcjv.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 08:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane ;-) ja coś ostatnio spać nie mogę... dlatego już tu jestem w innym przypadku wciąż bym smacznie spała :-) cherry lady znam te zabawe, kiedyś koleżanka mi w ten sposob 2 synow wywrozyla, u niej w rodzinie niby to się sprawdza ale ja potwierdzę jak urodze tych synów ;-) Mala Myszko widzę ze apetyt Cie nie opuszcza :-D w takim razie smacznego :-D jedz na zdrowie na co tylko masz ochotę :-D

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj się wscieklam na mojego wieczorem... Już dawno taka wk...iona nie byłam, czasem wpadam w taką furie ze lepiej uciekac :-P nawet mi dobranoc nie powiedział i dziś bez słowa wyszedł... ehh ciężkie życie z tymi facetami ;-) a dziś jedziemy do mojej mamy na weekend wiec dalej będę się lenic bo mama nic mi robić nie pozwala :-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byle do 16,30. Potem high life :) temp. spadła ,co mnie zastanawia,ale jakoś nie martwi specjalnie :)

• bosa Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    hahahahahaha na sunrise byłaś?

Cześć dziewczynki :)
    Tak byłam na sunrisie. Ponieważ pochodzę z małej wioski, gdzie nikt nie słuchał takiej muzy jak ja, kilka dni przed SF poznałam na portalu randkowym chłopaka i pojechałam z nim i jego znajomymi do Kołobrzegu. Na szczęście nie okazali się mordercami i zboczeńcami ;)Potem jeździłam z nimi na wielkie eventy Wrocław, Poznań,Łódź, Bydgoszcz. To było jakieś 7lat temu. Potem przeprowadziłam się do Wawy i nasze drogi się rozeszły, więc pojechałam sama na kolejny SF. Na szczęście nikt mnie nie zabił i zgwałcił(słowa mojej mamy), poznałam fajnych ludzi i było superrr :)Ehhh to były czasy. Liczyła się tylko muzyka :)

estrella, małaMyszka lubią tę wiadomość

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• bosa Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa no i wczoraj dotknęłam mojej ciężarnej bratowej i czuje się oficjalnie zarażona więc przesyłam Wam wiruski :

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)

estrella, werni, małaMyszka, Katarzyna87, goska9789, Natka88, tomania2806, Martoszka lubią tę wiadomość

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łapię wiruski pełnymi garściami :D

bosa, małaMyszka lubią tę wiadomość

• werni Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosa gratulacje, łapie Wituski. Co do zakupów to jutro ide z moim do galerii, trzeba kupić zimowe buty dla nas, dla niego kurtkę itd. Nie mogę się doczekać :)

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 10:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cherry_lady wrote:
    To jak możesz to sama zarządź ewakuację albo dzień wolny :)
    Dodam, że zachowanie obrączki w tej zabawie jest dość zaskakujące ;) raz się obraca, przy innym pytaniu z kolei ani drgnie, a najlepsze że wystukała mój wiek. to się troszkę zdziwiłam powiem Wam :)
    właśnie działam w tej sprawie... he he he

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bosa wrote:
    Aaaaa no i wczoraj dotknęłam mojej ciężarnej bratowej i czuje się oficjalnie zarażona więc przesyłam Wam wiruski :

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)

część złapałam, ale część niestety zjadłam :D :-P o.O

bosa, estrella, goska9789 lubią tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • bosa Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    część złapałam, ale część niestety zjadłam :D :-P o.O

W myśl zasady przez żołądek do serca? :)

małaMyszka, Natka88 lubią tę wiadomość

iv09krhm9j559ocl.png

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    złapałam nerwa... moja piesa wczoraj dostała wieczorem kolacyjkę, tylko że teściówka nie pokroiła dokładnie porcji i moja bestia pożarła kawał w całości, a od 5 40 latam z nią na dwór, bo ma mega sr&##
    otwieram szufladę w kuchni, a ta haczy o tą niżej... wzięłam śrubokręt i je skręciłam ...
    zrobiłam sobie popcorn... przypaliłam ziarna i wyszło tylko pól garnuszka... no to zrobiłam drugą porcję... spaliłam garnek ... i popcorn... jem to co się uratowało...

M. chyba nie wyjdzie z pracy przed 15 więc dopiero na kolację pojadę do McD :-(

z tej złoci chciałam nasikać na test, ale bez przesady, nie tak szybko... no i teraz mi przeszło...i już mi lepiej...

goska9789 lubi tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • bosa Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj biedna...podziwiam Twoją silną wolę :)ja bym nasikała tzn rano bo teraz chyba bez sensu. A kiedy chcesz zrobić test?

iv09krhm9j559ocl.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lussy wrote:
    Urodzilam sie 24 grudnia moim marzeniem jest spedzic swieta w nowym mieszkanku z dzieciaczkami, ukochanym i tycim bijacym serduszkiem zaraz pod moim.Planowana @ na 2/3grudzien nastepna na 27/28 grudzien :)
    Hi hi ja też z 24 grudnia :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też zaczynam myśleć o testowaniu :P dobrze, że mnie w domu nie będzie... u mamy na bank nie zrobię bo nie chcę żeby wiedziała, że się staramy ;) powiem jak będzie fasolka ;) widzę Mała Myszko, że u Ciebie podobny humorek jak u mnie wczoraj wieczorem... mi też już przeszło, na szczęście bo kilka rzeczy mogłoby z tego cało nie wyjść :P jak wpadam w furię to rzucam tym co mam pod ręką :D
    Najgorsze, że zaczynam się nakręcać tym, że nie czuję zbliżającej się @... zawsze miałam mega apetyt, teraz nie mam na nic ochoty (ale to może przez jelitówkę), zawsze mnie cycki bolały, teraz nie bolą, boli mnie jedynie kręgosłup od długiego długiego czasu, a zawsze zaczynał ok tygodnia przed @... mieszane mam uczucia... żeby się nie nakręcać tłumaczę sobie, że dopiero od kilku cykli są one krótsze tzn. ok 33 dni... wcześniej bywały ok 36 dni... więc może dopiero mi się objawy zaczną bo @ się przesunęła znów... ale chciałabym wiedzieć na czym stojeeeeeeeee!!!!!!!!!!

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bosa wrote:
    Oj biedna...podziwiam Twoją silną wolę :)ja bym nasikała tzn rano bo teraz chyba bez sensu. A kiedy chcesz zrobić test?
    3 grudnia w środę mam dostać @ ...

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • bosa Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeeee to szybko zleci do środy. Piątek południe to już prawie sobota, weekend na pewno szybko zleci, w poniedziałek zawsze jest dużo roboty to też szybko pójdzie, a wtorek to już dzień przed [email protected] i zanim się obejrzysz będzie środa :) a jak lubisz filmy sci-fi to polecam Interstellar i zapomnisz o teście przez 3 godziny:)

iv09krhm9j559ocl.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 11:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy o testowaniu a ja jeszcze przed owu... Teoretycznie w same Mikolajki powinna byc :)
    Ja od wczoraj z moim M sie kloce, czasami wylazi z niego taki wiesniak. Oczywiscie bez obrazy dla tych ktorzy sa ze wsi, bo ja tez jestem ;D chamsko sie zachowuje i tyle.

Lazienke wysprzatalam, pranie powieszone, jeszcze podszykowac obiad, wytrzec kurze, poodkurzac, polozyc na drzemke mlodego i bede mogla sie napic w spokoju kawki ;)

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego