Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2014, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    jeszcze miesiąc i będzie szał zakupowy :D
    Taaaaaaak , Ja już doczekać się nie mogę tego latania po sklepach , kupowania prezentów ;-) i przede wszystkim chciałabym , żebym w tym szale zakupowym szukała bucików do testu ciążowego dla mojego misia .;)
    Niedługo ubieranie choinki ;) lubię to

małaMyszka, november123 lubią tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 10 listopada 2014, 07:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, choinka, prezenty, zapachy, szał :D szkoda, że nie mam jeszcze grafiku na grudzień i nie wiem jak pracuję w święta i w Sylwestra... może w tym tygodniu już go zobaczę.

gosiunia lubi tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Lianna Autorytet

Wysłany: 10 listopada 2014, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już planuję wspólne pieczenie pierniczków... i śledź mi się marzy :)
    i wspominane już wcześniej mandarynki... Ach, jest na co czekać :)

małaMyszka lubi tę wiadomość

PWZJp2.png
  • tomania2806 Autorytet

Wysłany: 10 listopada 2014, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz myślimy nad kupnem choinki i gdzie postawimy w mieszkaniu. Ja w grudniu bd testować az dwa razy 01 grudnia i 28 :)

Malina_88, ZakręconaOna, małaMyszka lubią tę wiadomość

Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Franek
    atdcjw4z8ub26pmv.png
    Nasz drugi cud Dorotka
    l22njw4z3m241iss.png
  • Fatim Autorytet

Wysłany: 10 listopada 2014, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zaczynam myśleć jakie dodatkowe danie zrobić na święta do obojga rodziców ;)

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Malina_88 Autorytet

Wysłany: 10 listopada 2014, 19:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja dopiero po owulacji i tak po cichu licze na listopad ale zagladam tutaj do Was :) mam nadzieje ze ten rok 2014 okaze sie dla nas szczesliwy :*

• kama005 Autorytet

Wysłany: 10 listopada 2014, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się witam. i też mam nadzieję, że w grudniu zobaczę II kreseczki :) Szczęścia życzę także wam. :)

beti34, małaMyszka lubią tę wiadomość

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 listopada 2014, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem załamana !
    Mój synek ma już 8 dni gorączkę zły antybiotyk zmiana na zastrzyki badania krwi i crp w normie , ja już nie mam sił nic mnie nie cieszy jak widzę tę buźkę smutną i mętne oczka .
    nocami nie spie co 2 godziny go przebieram , specjalnie kupiłam termometr bezdotykowy i myślę że to zły zakup .Niby dziecka się nie budzi ale pomiary są różne ,martwię się strasznie i nie mam z kim pogadać!
    Nawet straciłam ochotę na staranie się o drugie .Co to za wirusy ?

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 10 listopada 2014, 21:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    beti34 cięzko powiedzieć ale byliście z małym może w szpitalu ? Dziewczyny tak zapach mandarynek w święta mmm ;) My w tym roku samotnie spędzamy święta w domu z narzeczonym bez rodziny bo praca na to nie pozwala :( sylwester tak samo ... eh no cóż odbijemy to sobię . Ja w grudniu bete bede robic koło 12 grudnia sprawdzenie ;) a jutro juz 4 dzien brania tabletek na okres i czekam jeszcze 6 dni i zawita @ ;-) i nowy cykl , starający już . My z narzeczonym również myślimy juz o choince itp ale zmieniamy mieszkanie przed świętami więc okaże się gdzie postawimy choinke , udekoruje na bank okna w sypialni , w salonie tez coś fajnego zrobimy ;)

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 10 listopada 2014, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to my chyba jeszcze tak daleko myślami nie wybiegamy :D

Choinkę za to wiemy gdzie postawimy i w tym roku święta będą u nas. Tak więc z mężem musimy się bardziej postarać o jakąś dekorację mieszkania :D
    Przed nami kolejny cykl i nowa nadzieja :) @ przylazła na razie słaba. i jak się skończy to do roboty :D

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 listopada 2014, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę mamy kolejne badania i zdjęcie płuc i wtedy się okaże czy do szpitala pójdziemy .Synuś teraz śpi trochę niespokojnie będę czuwać bo od tego są matki czyż nie?
    Dziś siedziałam z nim w ośrodku i mówi mi do ucha (mamo nie martw się ja wyzdrowieje a zamiast bociana przyleci kruk przecież
    kto mu zabroni )Kochany mój!

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 12 listopada 2014, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupilam ananasy w każdej postaci chyba ... oby to pomogło !!!

beti34, Paulina_2603, gosiunia lubią tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • Mimi89 Znajoma

Wysłany: 12 listopada 2014, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :D zaczęłam nowy cykl z nowymi nadziejami... w pażdzierniku się nie udało, może listopad będzie owocny i zrobię mężowi prezent pod choinke :) a za Was mocno trzymam kciuki :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 listopada 2014, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a mi sie marzą dwie kreski na Mikołaja. A że mam depresję chwilowo - to nadziei brak.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 11:33

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 listopada 2014, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie staranka już w tym roku nie czekają, ale chętnie dołączę z nadzieją, że na początku następnego roku zdarzy się cud :)

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 12 listopada 2014, 11:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli nie uda się na święta, to może zrobię sobie prezent na urodziny w styczniu...
    ehhh nie wiem już czy się śmiać czy płakać ...

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 listopada 2014, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    jeśli nie uda się na święta, to może zrobię sobie prezent na urodziny w styczniu...
    ehhh nie wiem już czy się śmiać czy płakać ...
    Ja mam urodziny w Wigilię.....
    Śmiałam się do męża, że jak nie na święta to na Walentyki, potem są imieniny, dzień dziecka itd. Masakra...

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 listopada 2014, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się myśleć pozytywnie, życie rzuca mi kłody pod nogi, ale ja je przeskoczę! Jak nie uda się mieć swojego skarba adoptuję. Jeśli Bóg nie chce mi dać tego czego chce, to sama to sobie załatwię!

Mona_M, małaMyszka, Buziulka, Natka88, november123 lubią tę wiadomość

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 12 listopada 2014, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey uda się ... musi się udać!
    Mona ja też tak sobie wmawiam, nie na mikołaja to na święta, nie na święta to na urodziny, na walentynki, na dzień kobiet, na wielkanoc, na dzień matki, na dzień dziecka, na dzień ojca i tak ciągle bez sensu

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 listopada 2014, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    Ja staram się myśleć pozytywnie, życie rzuca mi kłody pod nogi, ale ja je przeskoczę! Jak nie uda się mieć swojego skarba adoptuję. Jeśli Bóg nie chce mi dać tego czego chce, to sama to sobie załatwię!
    Super podejście, jak ja bym chciała się nie denerwować brakiem rezultatów...

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego