Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • bosa Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 13:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie oglądam ich kolekcje. Ale te modelki maja takie biust,że mam kompleksy. Ja po ciąży ma prawie wklęsły :(
    Ostatnio kupilam w obsessive fajny komplet a mój misiu pow,żebym nie wydawała kasy na bieliznę bo najlepiej wyglądam na golasa :)

goska9789, małaMyszka lubią tę wiadomość

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 13:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 09.07 ,a 13.07 imieniny :) wszystko blisko i jeden prezent :p

małaMyszka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 13:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam niewymiarowe cycki, pod biustem 70 a miseczka waha sie od G do I. Majtki rozm M. Ja musze przymierzyc zanim kupie, tylko te ceny. Za stanik najmniej daje 70zl. Mam jeden sklep w miescie z takimi rozmiarami i tam sie okupuje, ale w grudniu na bank pojade i kupie sobie jakis komplet! Jeden stanik ki sie rozwalil, drugi idealnie nie lezy a wiecej juz nie mam. Musowo musze kupic.

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 13:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosa. Twój Misiek ma takie samo myślenie jak mój.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2014, 13:50

bosa, małaMyszka lubią tę wiadomość

• bosa Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe i misiu też ma urodziny w lipcu :)

goska9789, małaMyszka lubią tę wiadomość

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• Fatim Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi wydaje mi się, że na Alles są takie rozmiary ;) mi się podoba to, że mają seksowną bieliznę dla ciężarnych i karmiących, bo w większości to jakby pieluch tetrowe z ramiączkami na cycki każą zakładać. Bleh...

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam w ciazy seksownej nie musze miec ale wygodna, bo na koncowce to juz w sportowych chodzilam, nim brzuch sie obnizyl to tak mnie te druty cisnely ;/
    Sa na pewno, tylko ja musze przymierzyc niestety, bo jak mowie jestem niewymiarowa ;) nawet jak sie pomierze. Pojde do tego mojego sklepu a jak cos kupie to wam pokaze.
    Wlasnie fatim, pokaz bodyyy ;D

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że imprezki powinny być organizowane co drugi m-c poczynając od stycznia, a później marzec, maj, lipiec ;) a później to już tylko porodówki i tam będziemy imprezować :D

Ja to chyba kupie sobie jakąś fajną bieliznę jak mi cycki urosną :p bo teraz to żal na nie patrzeć :D

małaMyszka, goska9789 lubią tę wiadomość

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 14:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha ha jesteście niemożliwe... człowiek tylko poszedł pokroić czosnek i już ma 1,5 strony do czytania...

M. na 19 lipca.
    Tak. Imprezy co 2 miesiąc są do zaliczenia.
    Bieliznę na swoje cycuchy znalazłam w atlantic`u jeden mam 75 F a drugi 80 G, właśnie sprawdziłam metkę...

A majtasami mam mega problem, bo mam oponkę od siedzenia i niczym nie mogę jej zamaskować... myślałam już nawet o tym, żeby ciążową bieliznę zacząć nosić. Akurat na mój bebech

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zostala skora po pierwszej ciazy. Nosze majtki biodrowki, juz ciul tam bo nikt mi na gacie nie patrzy ale spodnie z wysokim stanem to obowiazek, biodrowek juz w tym zyciu na pewno nie zaloze :D

Moje cycki... Moglabym sie nad nimi uzalac caly dzien ale juz smecic nie bede. Mialam kiedys super cycki, miseczka D, ideolo, zaczelam brac tabsy i zrobilo sie F, potem G, ciaza, porod i jest G-I. :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja całe życie byłam jak deska. Dopiero w II klasie liceum mialam maluśkie B,ale tez ważyłam 50kg. Teraz mam C po 7 latach ,ale i na wadze 5kg więcej. Nie ma ludzi idealnych i w tym tkwi Nasz urok, kazdy inny. Ważne akceptować siebie, a nie patrzeć na kanony piękna w gazetach gdzie L to rozmiar XXL... Świat oszalał.

małaMyszka, estrella lubią tę wiadomość

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi Kochana!!!! Jednym słowem masz niezłe zderzaki ;-) mój to moje tak uwielbia... mówię do niego jak ci się tak podobają, to możesz je sobie wziąć, bo są cholernie ciężkie i kręgosłup wysiada, a on na to, że będzie za mną chodził, trzymał je i udawał, że jest stanikiem ha ha hah

bosa, estrella lubią tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na wadze mam zdecydowanie za dużo.. ale to przecież oczywiste jak siedzę i wpierniczam ha ha ha myślę, że teraz mam ok.67-68, jeśli się nie mylę... zawsze zrzucałam to właśnie na cycki, że to one tyle ważą a nie moje dupsko....

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 14:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella wrote:
    Uuu a ja dopiero z maja :( Z mojego weekendu u mamy niestety nici... bo teraz męża rozłożyło... :/ wymiotował, teraz leży z temperaturą... masakra... widać zaraziłam Go :( kazał mi jechać samej ale raz że nie chcę Go zostawiać, a dwa, że mama ma 9 grudnia operację i nie chcę jej zarazić... co za wstrętne choróbsko :(

Tez jestem z maja :)

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 14:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah myszka, moj podobnie, zawsze mowi cos w stylu ze jak cos z nimi zrobie, operacja czy cos, to on juz ichnie bedzie kochac. Tez mu mowilam zeby uwiesil sobie na sznurkjlu z jednej strony 3kg i z drugiej to samo i zawiesil na szyi, zobaczymy co powie. ;D

Tak, jak widze te chudzielce, patyki doslownie to mi sie slabo robi. Kobieta moze byc szczupla ale zeby to polegalo na ruchu a nie glodowce. Mowie to ja, osoba po zaburzeniach w odzywianiu.

małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 14:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella, niestety jelitowka to cholerstwo nie z tej ziemi. Ja pamietam jak wujek wrocil z Francji, zarazil moja babcie, my u babci bylismy na wakacjach tydzien pozniej i po dwoch dniach oboje z kuzynem siedzielismy na kiblu z miska przy buzi. Poszlo falowo. ;/ mialam wtedy taka goraczke ze mialam haluny.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2014, 14:42

• bosa Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 14:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem akuratna, 54kg i prawie 75B. Misiu mówi,ze jak zajdę w ciążę to wreszcie będę miała dużą Dupkę, którą on tak uwielbia :)

iv09krhm9j559ocl.png

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    te nasze chłopaki... wszystko im się podoba, nic nie pozwalają zmienić... zawsze mu mówię, że muszę schudnąć 6 kg, które zaadoptowałam dwa lata temu jak miałam nogę w gipsie... mało ruchu więcej żarcia, bo wakacje... i tak mi zostało... ale nie przejmuję się ... najważniejsze, że mam wszystko na miejscu takie tak trzeba... jakoś mega otyłości chyba nie mam...

bosa, goska9789 lubią tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 14:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy jelitówki nie miałam, dopiero teraz przekonałam się co to za świństwo :/ trudno, przez weekend się poobijamy, wychorujemy... mam nadzieję, że w pon już w pełni sił będę mogła wrócić do pracy :) chociaż nie powiem chętnie bym ich tam pozarażała :P wiem wredna jestem ale oni też :D Tak mi się spać zachciało, że chyba za chwilę się położę... aż starach pomyśleć ile stron będę miała do nadrobienia ;)

• bosa Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka no co Ty, mój M karze mi przytyć bo on chciałby mieć wypasioną żonę :) A Ty zrzucisz swoje 6kg po ciąży jak będziesz musiała dzidziusia nosić na rekach i bujać. Moja Hania waży 13 kg i dzięki niej mam ładnie umięśnione ramiona :)

iv09krhm9j559ocl.png

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego