Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • dancerina Ekspertka

Wysłany: 28 listopada 2014, 23:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam tą bluzke bardzo fajna ...ja postanowiłam że zabiorę mojego do restauracji i wręczę mu smoczek

małaMyszka lubi tę wiadomość

2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka

Wysłany: 28 listopada 2014, 23:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta z brzuszkiem ...na telefonie moim strona ta inaczej jest pokazywana

2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Fatim Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 00:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzwa, skasowalo mi dlugi post :/ z <3 nici maz jak zawsze zmeczony. Szkoda, ze nie docenia jak sie staram. W dupie z nim.

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 listopada 2014, 01:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Was nie da się nadrobić,to jak cud nad wisłą... :P W końcu w domu... Boli mega podbrzusze, coś jakby wzdęcie ,poziom hard i krew z nosa... Drugi dzień. Trochę mnie to martwi... ;/ Ale pojedziłam autem, poszalałam i jestem szczęśliwa :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2014, 01:08

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 listopada 2014, 01:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A chrześniaki... Rzuciły się na szyję,wycałowały, wyprzytulały... Jestem w niebie dzięki Nim :) Prawie, bo K znowu działa mi na nerwy... Udusić go tej nocy czy może poczekać i znaleźć mniej oczywistą opcję? Na przykład wyrzucić go z auta lub coś mu wstrzyknąć?

małaMyszka, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

• tomania2806 Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 07:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj stwierdził ze dlaczego nie ma współżycia w południe...ovu jest nie prorodzinne bo ogranicza go do sexu rano i wieczorem.

U nas tak trochę śnieg spadł zimno jak w czołgu ruskim.
    Dlatego życzę wam cieplej soboty
    MalaMyszka ja też właśnie sie zbieram. zbieram do szkoły:(

Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Franek
    atdcjw4z8ub26pmv.png
    Nasz drugi cud Dorotka
    l22njw4z3m241iss.png
  • Sylwusia100 Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 08:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mini śniegu nie ma ale zimno jest -5. Ja właśnie wybieram się do pracy. Oby do 14 :-) później leniuchowania z mężem :-)

Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 08:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , witam i o zdrowie pytam .
    Dzień dobry dziewczyny , Ja na stanowisku pracy już od 7 rano do 15 dziś eh ... jakie plany na Andrzejki ? :) Mężulo zabiera mnie dziś na zakupy , w końcu muszę sobie coś kupić , jakiś prezencik po tak cięzkim tygodniu pracy haha ... miałam isc wczoraj , przedwczoraj i czasu na wszystko mi brakło jedynie spożywke jakąś kupiłam . Dziś idziemy do kina a przed kinem bedziemy sobie wróżyć z wosku , jak Jaaaa to lubie ;) albo po kinie , zalezy jak seans ...
    Jajcor lewy czuje , ze mnie boli ... we wtorek owulacja więc ma prawo ;) w tym cyklu sprawdzam kiedy dokładnie bedzie owulka testami owulacyjnymi ;)
    goska9789 z auta wyrzuć z auta tak lepiej hehe ;pp
    U mnie też śniegu nie ma ale mróz jak cholera aż odechciewa się wychodzić z domu i wstawać wcześnie bo i w domu zimno wtedy haha

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2014, 08:29

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 listopada 2014, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej. Juz weekendzik :)
    U nas przymrozek bez sniegu, ale wczoraj to myslalam ze mi rece odpadna a tylko -1 bylo.
    Dopiero co obudzilismy sie z mlodym. Czas wstac, zjesc sniadanie i do roboty. Musze zmienic posciel, wstawic pranie, odkurzyc (tak, odkurzam codziennie, jak tego nie zrobie to koty sie walaja jakbym z miesiac nie sprzatala). Natomiast jutro na caly dzien jedziemy do tesciowej. Tam moge troche odpoczac :)

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim!!!! A body ubrałaś? Jak to na niego nie podziałało to już koniec świata jest dla facetów! Mój jak zobaczył fotkę, to od razu zaczął szperać i wybierać z FB, bo stronka im wczoraj nie działała.

gośka z auta go w czasie jazdy, z auta...

tomania mój to się dziwi, dlaczego nie można 3 <3 i nie wiem jak zaznaczać popołudnie, więc robię <3 jakby było wieczorem. Nie ma innej opcji...

U mnie na razie -5 bez śniegu, ale cholernie zimno. Nie wiem czy odpalę auto... Lipa straszna...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2014, 08:48

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • lauda. Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Pilyscie len mielony?

Werni, ja piję codziennie. Najchętniej z letnią wodą lub mlekiem. Na pół do 3/4 szkl. wsypuję 3 łyżeczki mielonego lnu, mieszam i piję.
    Im cieplejszy płyn, tym zrobi Ci się gęstsza ciapa.
    Dobrze działa nie tylko na śluz, ale również na cały układ trawienny.

A tak poza tym cześć dziewczyny w zimną sobotę. U mnie słońca brak, za to wypiździejewko jak nie wiem co... -5' i wiatr, że łeb urywa.

Życzę Wam wspaniałego i ciepłego weekendu. A tym którym przypada owu, żeby w noc andrzejkową spełniła się zielona kropka :)

estrella, małaMyszka, werni lubią tę wiadomość

atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 listopada 2014, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ale z Was ranne ptaszki :-) ja jeszcze w łóżku leze ;-) dziś w planach jedynie odkurzanie, ugotowanie rosolku, szybkie zakupy i nic więcej :-) może wieczorem powrozymy sobie z mężem... zobaczymy co wyjdzie :-) Natka a szefowie porownywalni z pierwsza częścią bo planujemy się wybrac ale nie wiem czy warto :-)

małaMyszka, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba muszę wziąć ze sobą lapka, bo po 22 już Was nie ogarnę :D

basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 listopada 2014, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja wam zazdroszcze... :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 listopada 2014, 10:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja od 7 w pracy ale tylko kilka godzinek ;) mysle ze kolo 11 juz do domu pujde takze szybko ;)

ja juz chce skonczyc te tabletki bo to jest jakas masakra ostatnio to co sie ze mna dzieje :O
    -mdlosci,
    -bol piersi-w nocy budze sie nawet z bolu,
    -bol jajnikow,
    -zgaga

Niech sie skoncza te objawy bo to jakas masakra jest !
    Najlepsze jest to,ze znajomi w kolko sie mnie pytaja czy czasem w ciazy nie jestem??? hahahah moze cos wykrakaja :D no co z tabletkami tez jest to mozliwe ;)

My dzisiaj z moim na andrzejki idziemy do kolezanki na urodzinki ;)
    Milej zabawy i milego weekendu Wam zycze kochane :* <3

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 listopada 2014, 10:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka, jakie bierzesz tabletki?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2014, 10:31

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 listopada 2014, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dupeczki. Miłego dnia ;)!

• tomania2806 Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my andrzejki spędzimy w domku,może cos sobie ogladniemy polecacie jakieś filmy typu Nagi Instynkt?? Albo jakąś komedię zeby nie byla głupia jak głupi i glupszy ale zeby byla śmieszna.

Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Franek
    atdcjw4z8ub26pmv.png
    Nasz drugi cud Dorotka
    l22njw4z3m241iss.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 10:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Werni, ja piję codziennie. Najchętniej z letnią wodą lub mlekiem. Na pół do 3/4 szkl. wsypuję 3 łyżeczki mielonego lnu, mieszam i piję.
    Im cieplejszy płyn, tym zrobi Ci się gęstsza ciapa.
    Dobrze działa nie tylko na śluz, ale również na cały układ trawienny.

A tak poza tym cześć dziewczyny w zimną sobotę. U mnie słońca brak, za to wypiździejewko jak nie wiem co... -5' i wiatr, że łeb urywa.

Życzę Wam wspaniałego i ciepłego weekendu. A tym którym przypada owu, żeby w noc andrzejkową spełniła się zielona kropka :)

Właśnie mam zamiar od dziś go pić i jestem ciekawa waszych opinii :) dzięki za odpowiedz lauda :) i za instrukcje jak go pic, czytalam wczoraj w necie o nim.

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej , witam i o zdrowie pytam .
    Dzień dobry dziewczyny , Ja na stanowisku pracy już od 7 rano do 15 dziś eh ... jakie plany na Andrzejki ? :) Mężulo zabiera mnie dziś na zakupy , w końcu muszę sobie coś kupić , jakiś prezencik po tak cięzkim tygodniu pracy haha ... miałam isc wczoraj , przedwczoraj i czasu na wszystko mi brakło jedynie spożywke jakąś kupiłam . Dziś idziemy do kina a przed kinem bedziemy sobie wróżyć z wosku , jak Jaaaa to lubie ;) albo po kinie , zalezy jak seans ...
    Jajcor lewy czuje , ze mnie boli ... we wtorek owulacja więc ma prawo ;) w tym cyklu sprawdzam kiedy dokładnie bedzie owulka testami owulacyjnymi ;)
    goska9789 z auta wyrzuć z auta tak lepiej hehe ;pp
    U mnie też śniegu nie ma ale mróz jak cholera aż odechciewa się wychodzić z domu i wstawać wcześnie bo i w domu zimno wtedy haha

Kochana mój tez zabiera mnie na zakupy a wieczorem się zobaczy.

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego