Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 22:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bosa wyobraziłam sobie wesołą porodówkę... ja z McFlurry w garści, ha ha ha ha Natka chowająca przede mną wszelkie pożywienie i 5 kg żelek, goska na piskach podjedzie pod szpital z muzą na fulla, wszystkie będziemy zajadały maliny moczone w mlecznej i białej czekoladzie ... hahahahahahah estrella ze zrolowanymi gaciami w garści, bo szykowała pranie i wody jej odeszły i tak już z nimi została, milejdi jeszcze z kawusią cieplutką hhahaahhaahahahah jak sobie to wyobrażę.... padam...

Natka88, bosa, estrella lubią tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Natka88 Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    bosa wyobraziłam sobie wesołą porodówkę... ja z McFlurry w garści, ha ha ha ha Natka chowająca przede mną wszelkie pożywienie i 5 kg żelek, goska na piskach podjedzie pod szpital z muzą na fulla, wszystkie będziemy zajadały maliny moczone w mlecznej i białej czekoladzie ... hahahahahahah estrella ze zrolowanymi gaciami w garści, bo szykowała pranie i wody jej odeszły i tak już z nimi została, milejdi jeszcze z kawusią cieplutką hhahaahhaahahahah jak sobie to wyobrażę.... padam...

Kocham Cie!!! Nie bede taka i zelkami sie podziele;) Ale gazu, to ja bym sie juz Tobie bala dawac:D

Taki maly off topic a propo szpitali. Bylam kiedys na zimowisku i dziewczyna z mojej grupy zlamala reke. Jedziemy do lekarza, przeswietlenie, gipsowanie- standard. Lekarza do dziewczecia w pewnym momencie "A teraz cie umyje" (chodzilo o domycie z palcow "gipsu"), a ona na to "ALE CALA?!" :D Nie wiedzialam kto bardziej dusil sie ze smiechu, ja czy lekarz:) Po chwili opanowania lekarz rzucil "Nie wiem co bierzesz, ale jest to dobre"!

małaMyszka, bosa, estrella lubią tę wiadomość

Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 23:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i Fatim w swoim zajebistym body... ciążowym oczywiście ... posikałybyśmy się ze śmiechu :D dzień po porodzie każda z nas już by narzekała, że ją tu boli, i tu ją boli, tam też coś strzyka, tam coś uwiera, a to w nocy 10 razy wstawała do malucha bo płakał, a to karmić musiała 6 razy w nocy, a że niewyspana, zmęczona buhahahahahhahahahahaha a po miesiącu byśmy mówiły tyle starań nie poszło na marne, w końcu jesteśmy szczęśliwe i spełnione... no i po 9-10 miesiącach znowu zakładamy post - "wariatki starają się o drugie bejbe" - Spotkania klubu szalonych (nie)dziewic odbywają się w każdy ostatni weekend miesiąca, w ustalonym wcześniej McD na ... McFlurry oczywiści hahahahaahahahha

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 10:17

bosa, Natka88, estrella, Fatim lubią tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • bosa Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 23:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:

Myszka świetna wizja ale zapomniałaś o Fatim w nowym body heheh :)
    Natka masz rację z tym gazem - Myszka może podczas Twojego porodu za bardzo sie zaciągnęłaś i tak Ci juz zostało na całe życie we krwi ;)

a moim lekarzem prowadzącym będzie armin hehe

Kończę bo mi palma odbija :)

do jutra krejzolki :*

małaMyszka lubi tę wiadomość

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• bosa Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 23:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    no i Fatim z swoim zajebistym body... ciążowym oczywiście ... posikałybyśmy się ze śmiechu :D dzień po porodzie każda z nas już by narzekała, że ją tu boli, i tu ją boli, tam też coś strzyka, tam coś uwiera, a to w nocy 10 razy wstawała do malucha bo płakał, a to karmić musiała 6 razy w nocy, a że niewyspana, zmęczona buhahahahahhahahahahaha a po miesiącu byśmy mówiły tyle starań nie poszło na marne, w końcu jesteśmy szczęśliwe i spełnione... no i po 9-10 miesiącach znowu zakładamy post - "wariatki starają się o drugie bejbe" - Spotkania klubu szalonych (nie)dziewic odbywają się w każdy ostatni weekend miesiąca, w ustalonym wcześniej McD na ... McFlurry oczywiści hahahahaahahahha

No to ładne wróżby nam wyszły ;) Oby sie spełniły ;) buźki

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 23:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja wezmę na prowadzącego Tiesto i nasi "lekarze" pozabijają się na porodówce!!!!! hahahahaahhaahhaha
    a my sobie same poradzimy... same będziemy dozować gazik :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2014, 23:23

bosa lubi tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 23:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zimno mi ... wrzucam się pod kołderkę... od rana jestem z Wami :D
    Kolorowych snów
    Dobranoc :D

bosa lubi tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • Natka88 Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2014, 00:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie, w ramach walki z bezsennoscia, wyrobilam ciasto na chleb i jutro bede miala pyszny, goracy i pachnący chlebek z zurawina i siemieniem:) A ta chrupiaca skorka, ach juz nie moge sie doczekac!

Dobranoc Wariatki:*

bosa, małaMyszka, estrella lubią tę wiadomość

Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • vercia Ekspertka

Wysłany: 30 listopada 2014, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo ja też czasami pieke chlebek :) Wczoraj coś było z tą bezsennością, ja nie mogłam zasnać do 2:00, mąż chyb do 3:00 oglądał filmy, masakra ;)

Jakie plany na mroźną niedzielę?

956e52ce1dd7b2f827e42fa35d940250.png
  • bosa Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2014, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta :)
    Natka mmmm ale mi pachnie twoim chlebkiem mniam mniam :)
    Ja dziś wracam z dzieciątkiem do domu ( przez ten tydzień byłam u rodziców na wsi)więc mam nadzieję,że mężu mnie godnie przywita. Co prawda nie mam body ale myślę,że po tak długiej rozłące to nawet i lepiej ;)

małaMyszka, estrella, Natka88 lubią tę wiadomość

iv09krhm9j559ocl.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 listopada 2014, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:

hahahahaha no nie mogę... już to widzę oczami wyobraźni :D dzięki Tobie od rana mam dobry humor :D :D :D

• Sylwusia100 Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2014, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane. Kurcze u mnie jest -7, wlasnie zjedlismy sniadanko ale sobie dzisiaj pospalismy :-) idziemy na obiadek do tesciow a pozniej na imieninowa kawe jedziemy. Milej niedzieli zycze :-)

Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 listopada 2014, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laseczki :) u mnie dziś też mroźno ale słoneczko świeci więc chce się żyć ;) my dziś planujemy wybrać się na zakupy, a później mąż do pracy, a ja będę sama siedziała całe popołudnie i wieczór :/ Pewnie poprasuje bo mi się uzbierało... i tak jakoś minie ostatni dzień lenistwa... a od jutra znów do pracy :/ i zaczynamy Gruuudzień! magiczny czas! :D Dzięki Wam jestem mega pozytywnie nastawiona :* A mężowi śniło się dziś w nocy, że urodziłam córeczkę ;) ojj ile bym dała żeby sen okazał się proroczy :P

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2014, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella jak u Ciebie!!!! Pinda przyszła czy odeszła na dłuższy czas???

Nataka daj przepis na chleb :D głodna się zrobiłam :D

Bosa no jak Go wypościłaś przez tydzień, to od progu pewnie się rzuci hahahahahahah

Wstałam zmierzyłam temperaturę, pospałam jeszcze do 10 :D zrobiłam test, wyszedł bardzo negatywny :D wiem, wiem, za szybko, że się nakręcam i zniechęcam... ale tak jakoś zrobiłam i jestem zadowolona! Przynajmniej wiem, że test nie jest wadliwy, bo kontrolna wyszła gruba i czerwona :D :D :D :D jeszcze 3 dni będzie wszystko wiadomo ha ha ha ha
    Co ja bym bez Was zrobiła?! Z Wami nawet negatywny test daje mi powód do radości. Wcześniej bym się załamała, a teraz chodzę uśmiechnięta i szczęśliwa, bo wiem, że jak Wam napiszę, że jest negatywny to zrobimy sobie z tego jakąś bekę i zamienimy wszystko w kolejne ciekawe wydarzenie, tak jak wesoła porodówka hahahahah :D :D :D :D :D

goska9789 lubi tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 listopada 2014, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie przyszła :/ poza tym zabarwionym śluzem wczoraj na razie nic więcej nie ma... tyle, że rano zmierzyłam tempkę i jest mega niska więc się nawet nie nakręcam :/

Na testowanie faktycznie za szybko więc Mała Myszko czekaj cierpliwie do 3-ego ;) a wtedy... kto wie :D trzymam kciuki!

Właśnie Natka dawaj przepis, może dziś coś upiekę ;)

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2014, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może nie przyjdzie a tempka odbije w górę...

estrella lubi tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2014, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj na OF
    Porada dnia
    Sprawdzaj szyjkę macicy codziennie, mniej więcej o tej samej porze (na przykład rano lub wieczorem po wzięciu prysznica), gdyż szyjka może zmieniać pozycję w ciągu dnia. Często szyjka jest wyżej rano, a niżej wieczorem. Rozpocznij sprawdzanie szyjki macicy dzień po zakończeniu miesiączki.

U mnie jest odwrotnie wczoraj rano była tak nisko, że myślałam, że wypada, a po 22 poszła do góry.

Ja sprawdzam szyjkę mówię do M. jaka jest i jaki śluz, ostatnio mówi:"dzień bez palcówki, to dzień stracony" padłam ze śmiechu!!!! No, ale taka prawda :D :D :D :D

kama005, estrella, MiSia :), tomania2806 lubią tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2014, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że twój to ma poczucie humoru :D

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 listopada 2014, 12:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane. Streści mi ktoś szybko co się działo jak mnie nie było :)?

Nie wiem dlaczego, ale zaczynam myśleć, że się nie udało. Chwila zwątpienia się pojawiła, może mi się jeszcze odmieni i zacznę znów myśleć pozytywnie. Dziś Kuzynka rodzi przez CC, właśnie jest na stole operacyjnym. Czekamy na Franka :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 listopada 2014, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski. My od rana u tesciowej na wsi, mrozno bardzo ;//

Za to maz zrobil niespodzianke i zamiast jutro popoludniu bedzie jutro o 4 rano i juz mi zapowiedzial ze mam byc przygotowana na <3 bo on nie bedzie czekac na wieczor. :)

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego