Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 19:02

małaMyszka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się wyłamałam z datą :) ale potraktuję to jako dobry omen i wróżbę dla Was na środę. Mycha, niechciana? No cóż. Bywa i tak choć nie rozumiem tego...

• małaMyszka Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz już wiem na pewno, że @ przyjdzie...

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha,skąd wiesz?

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta - zawody? Co za głupi pomysł ta szwagierka miala...

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio właśnie odnoszę wrażenie, że im bardziej człowiek nastawiony pozytywnie, myśli optymistycznie, tym bardziej wszystko dzieje się na odwrót... może zacznę myśleć pesymistycznie?

2nn343r89nwazcjv.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta - moze kobieta jest niedowartościowana i cale życie musi komus cos udowadniać? Sobie,rodzinie,znajomym? Wtedy czuje się wazna poziom pewnosci siebie wzrasta :)

małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość

• kama005 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tego nie rozumiem. Dlaczego jak ktoś nie chce to ma "wpadkę" a jak ktoś chce to nie może. Może rzeczywiście jest to kwestia psychiki.

A co do rywalizacji to niestety niektórzy tak mają. Ja mam takie koleżanki które są siostrami i już jest między nimi rywalizacja chociażby w ślubach a szczególnie ta starsza to się boję pomyśleć co będzie jak jedna zajdzie w ciążę.

Mycha nie myśl negatywnie. Będzie dobrze :) Ja trzymam mocno kciuki by Ci się udało !!!!!

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

basiulkaa_89, cherry_lady, małaMyszka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wariatki ;-) późno się witam ale od samego rana zapieprz w pracy nieziemski... Nie wiem jak oni sobie beze mnie poradza :-P @ dalej nie ma tylko co jakiś czas ten sluz a czasem zupełnie sucho... Już bym chciala wiedzieć czy będzie bejbe czy nie bo ta niepewność tak meczy :-( myszka wcale nie wiesz czy @ bedzie... jak jej nie ma to jest nadzieja! ;-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja :D

aneta91 mnie tez powtarzaja,ze za BARDZO CHCE ze to nie jest tak,ze to tak nie dziala jak isc do sklepu i kupic cukier !!!
    Widocznie Bog ma dla nas inne plany ;) Ale w końcu pujdzie po naszej mysli :D

małaMyszka, Marutka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosa, rozumiem. Mojego w mieszkaniu tez roznosi a u tesciow w wielkim domu chociaz ma gdzie polatac, sa kuzynki ktore go zabawiaja, wujkowie i ciocie wiec i ja troche odpoczywam wtedy :)

• kama005 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem jeśli ktoś już nie chce dziecka to nie powinien pomyśleć o jakimś zabezpieczeniu.... :/?

1usapiqvhk164civ.png
  • cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneta91 wrote:
    Tak, całe życie rywalizuje nie wiadomo o co..A teściowie to po prostu nic poza nią nie widzą. Pokłóciłam się przez nią z mężem, pojechał o 2 w nocy w trasę i zobaczę go w następny weekend. Dołuje mnie już to wszystko. Ryczę z byle powodu - objaw @, która niebawem się pojawi i to kolejny powód do ogromnego doła.
    Kochana nie łam się! Jeśli Ci to pomaga to rycz, masz do tego prawo, w końcu jesteś kobietą :). Wybierz się na basen jeśli masz możliwość. Mi to bardzo pomaga. Przyjemne zmęczenie i stres uchodzi :) Polecam!

goska9789, małaMyszka lubią tę wiadomość

2nn343r89nwazcjv.png
  • cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 1 grudnia 2014, 11:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetko91 nie da się o tym nie myśleć... staram się bardzo ale niestety nie da rady. Może na chwilę zapomnę jak zajmę się pracą ale pod koniec dnia myśli wracają. Szczególnie przed samą @... przyjdzie nie przyjdzie oto jest pytanie...

2nn343r89nwazcjv.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta91 nie poddawaj się. Stres nie jest zalecany. Wiem że jest Ci ciężko ale jakaś terapia odprężająca dobrze Ci zrobi. Muzyka, relaks, basen. Zrób coś dla siebie :)
    Płacz jeśli chcesz, możesz, wyrzucisz po części całą złość, będzie Ci trochę lżej :) Przynajmniej mi płacz zawsze pomaga. :D

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta musisz mieć silę na walkę z tym wszystkim. Sprobuj się odciąć od tego co zle ,powiedz sobie 'pierdol* to'

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego