Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 07:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My pierwszą wigilię spędzamy sami, rok temu zaprosiliśmy rodziców i rodzeństwo, a tym roku cisza i spokój we dwoje :) Plany były na święta we 3, ale to może za rok się spełni :)
    My postanowiliśmy wymienić sobie część sprzętu zimowego jako prezent, mąż dostanie nowe buty narciarskie, a ja butki i wiązania do deski. Do tego jakieś pierdołki, żeby była jakaś niespodzianka.

Co przygotowujecie na święta?
    Bo szukam inspiracji, wigilię spędzamy tylko we 2, ale kolejne dni mi się będzie zjeżdżać non stop jakaś część rodzinki, więc trochę będę musiała przygotować...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2014, 07:42

małaMyszka lubi tę wiadomość

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2014, 16:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!!
    Chciałabym Wam powiedzieć, że jesteście moim światełkiem w cholernie ciemnym i długim tunelu!

Nie wiem jak mogłam funkcjonować bez waszych porad, przepisów kulinarnych, relacji z każdego dnia, z każdej minuty w pracy, domu, szkole...

Właśnie poczułam, że moje jajeczko próbuje się wydostać z jajnika. Wiem, że ten cykl będzie też stracony, nie nastawiam się ani psychicznie, ani fizycznie.

Postanowiłam, że nie pojadę jutro na zajęcia. Spędzę cały weekend z M. i bestyjką. Mam w nosie jutrzejsze zajęcia. Czuję, że muszę być teraz z tymi których kocham najbardziej na świecie!

Polubiłam mierzenie tempki, sprawdzanie śluzu, szyjki i zaznaczania objawów na wykresie! Nie będę już bez tego funkcjonować. Z każdym nowym cyklem chcę siebie poznawać i odkrywać to czego nigdy nie obserwowałam.

Nadzieja zawsze będzie.
    Pragnienie pozostanie.
    Miłość jest wieczna.
    Każda z nas zasługuje na szczęście.

Jeśli nie jest nam pisane być mamą i uczynić z naszych mężów najwspanialszych tatuśków, to nie załamujmy się, tylko dajmy im jeszcze więcej miłości, seksu, więcej jedzenia i czasu spędzonego razem... nawet jeśli ma to być czas przed TV, na filmie, który nas zupełnie nie interesuje albo na meczu, gdzie i tak za nic nie połapiemy się co to jest spalony do jasnej cholery!

Uwielbiam Was.
    Dziękuję, że jesteście.
    Dziękuję, że zawsze jak wejdę na forum, mam pewność, że mogę z Wami pogadać!

Toxey, Lianna, Ewa99, ZakręconaOna, Marutka, werni, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My święta spędzamy u rodziców z nadzieją, że to nie będą ostatnie święta z mamą :(

Z potraw u nas ryby, ryby i jeszcze raz ryby, w każdej postaci, w zeszłym roku mieliśmy kupione 15kg na święta (rodzice, siostra z mężem i my). W tym roku stwierdziliśmy, że koło 12kg wystarczy :D

• Lianna Autorytet

Wysłany: 15 listopada 2014, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas święta też z rodzicami. Z potraw - trochę ryb (nie przepadamy), sałatki, słodkości... oj, uwielbiam świąteczne wypieki :)
    Coraz mniej wierzę, że będzie radosna nowina do ogłaszania.
    Ale podobnie jak małaMyszka nie zrezygnuję z obserwacji. Z jednej strony przez to codziennie jestem na emocjonalnej huśtawce, bo nie spełniają się moje oczekiwania, z drugiej... może uda się rozpoznać jakiś wzór, prawidłowość...?

PWZJp2.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 16 listopada 2014, 08:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , ostatnio nie pisałam bo okropnie dużo na głowie było i nawet nie miałam kiedy wejść . U mnie co do Świąt to spędzamy tak jak napisałam sami w domku w Anglii bo misiek mój wolnego nie ma i w 2 dzień Świąt pracuje , sylwestra bardzo lubię i sylwestrowe imprezy ale wszystko w tym roku bedzie jedną wielką klapą i najprawdopodobniej bede sama w domu bo mojego czeka nocka w pracy ;-/ bede siedziała płakała bo nie nawidzę takich okazji jak człowiek sam siedzi chociż bede siedziała sama 1 raz w zyciu tak ale okaze sie jeszcze ... co do wypieków to ostatnio zrobiłam sernik czekoladowy ;) Ja nie jadłam bo na tej diecie bezglutenowej jestem ale mój królewicz i koleżanka zjedli prawie całego ;-p pierwszy raz robiłam taki sernik co się piecze bo nigdy nie zagłębiałam się w robienie ciast itp ale podoba mi się to i bede robić , na święta nic nie pojem Ja bo na diecie haha najwyzej to rybke moge sobie usmażyć bez panierek i o to bede jadła ;) mojemu na wigilie i swieta zrobie pierogów itp jakieś ciacho i bedziemy siedzieć ...co do prezentów to mój powiedział tylko tyle jak pytałam ze ma dla mnie drogi prezent więc laptopa nowego kupi mi na urodziny hahaa 10 dni pozniej ;-p bo na gwiazdke juz cos wybrał bo mowiłam mu ze chce nowego laptopa a on sobie zażyczył zegarek ale jest mega drogi bo on tylko takie zegarki kupuje , jak kupował tansze to rozpieprzały się po chwili i musze zapierniczac teraz zeby mu na taki zegarek dac hehe

małaMyszka, werni lubią tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 16 listopada 2014, 08:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w ogóle muszę Wam powiedzieć , że jutro lub max we wtorek zaczynam nowy cykl ... ten starający się juz ;-)

małaMyszka, Lianna, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 16 listopada 2014, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona to super, że już możecie... Powodzenia :D

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 16 listopada 2014, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Która napisała już list do Świętego???!!!

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • Natka88 Autorytet

Wysłany: 16 listopada 2014, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaOna, z calego serca zycze Tobie jak najszybciej pozytywnego testu:)

Ja nie napisalam, ale zostawilam na wierzchu katalog Pandory z pozaznaczanymi koralikami, ktore mnie interesuja ;) Mam pomyslowego faceta- na imieniny dostalam bransoletke i kilka koralikow, a teraz ma z glowy wymyslanie prezentow, bo wie, ze kazda zawieszka mnie ucieszy!Kazda okazja zalatwiona normalnie.

A my ze swietami nie wiem co robimy. W zeszlym roku Wigilia byla u nas, w tym roku pewnie u tesciowej. Nie przepadam za nia, ale nie dlatego ze jej nie lubie, tylko dlatego, ze ona mowi co jej slina na jezyk przyniesie nic nie przemyslajac. W ten sposob wiem, ze nie mam przyszlosci po humanistycznych studiach (liczy sie tylko inzynieria), bede nikim, nie mam takiego koloru wlosow jak jej sie podoba (!!!) i ogolnie jestem ZLA.

Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • mon!ta^ Autorytet

Wysłany: 16 listopada 2014, 13:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 11:15

Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    2nn3skjosn6hx9xo.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Lianna Autorytet

Wysłany: 16 listopada 2014, 13:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, super :) Powodzenia, oczywiście :)
    Z listem jeszcze poczekam, szukam inspiracji.

PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 listopada 2014, 16:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj list juz napisany. Ja chce tylko jeden prezent pid choinke: malenstwo w brzuszku :)

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 16 listopada 2014, 16:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny mam nadzieje , że będzie tak jak mówicie .;)
    Pisałam Wam wcześniej , że czekam na nowy cykl , że na dniach powinna przyjść @ a poszłam spać między godzinami wolnymi w pracy , idę do kibelka a tu co ? Przyszła miesiączka , skąpa narazie więc rozkręci się dziś na noc lub rano jutro ;-) Jestem taka podekscytowana ;P
    Co do listu do Mikołaja to właśnie wczoraj myślałam o tym , że muszę napisać hehe i wiadomo o co poprosze ;)

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • tomania2806 Autorytet

Wysłany: 16 listopada 2014, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na stole świątecznym mamy: barszcz z uszkami, grzybową, potem karpia i karpia po żydowsku, pierogi z kapustą i grzybami (wszyscy się o nie zabijają :P ) kompot z suszonych owoców, kapustę z grochem, makaron z makiem,

jee dobrze że przypomniałyście muszę list napisać do Mikołaja-Tomka :)
    a co kupujecie waszym połówką?

Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Franek
    atdcjw4z8ub26pmv.png
    Nasz drugi cud Dorotka
    l22njw4z3m241iss.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 16 listopada 2014, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu skarbowi kupuje zegarek bo sobie zażyczył ;) bardzo chciał taki jeden bo on jest maniakiem zegarków markowych , dobrych takich wiecie i dlatego siedze w pracy codziennie zapitalam , żeby wydołać na ten zegarek haha .;)

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 listopada 2014, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę,że nie tylko ja marzę o szczególnym gwiazdkowym prezencie ;) Chociaż po cichu liczę na to ,że św. Mikołaj wpadnie z dobrymi wieściami wcześniej :) Nie wiem tylko czy byłam dość grzeczna w tym roku :P Trzymam kciuki Mamuśki :)!

ZakręconaOna, Edycja lubią tę wiadomość

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 16 listopada 2014, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłaś byłaś goska 9789 ;) tak samo jak każda z Nas , Ja też pocichu liczę na dobre wcześniejsze wieści ;-p

Lianna, goska9789, Marutka lubią tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Lianna Autorytet

Wysłany: 16 listopada 2014, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie nowy cykl już zmierza wielkimi krokami...
    A w następnym naprawdę mam szansę się dowiedzieć radosnej nowiny tuż przed Świętami :)
    Ale na wszelki wypadek zadbam też o jakiś inny fajny prezent dla siebie, a co :)
    Nie wyobrażam sobie na Boże Narodzenie takiej doliny i takich wahań nastrojów jak teraz...

PWZJp2.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 16 listopada 2014, 22:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zapytałam mojego M. co chciałyby dostać pod choinkę... bez namysłu powiedział, że chciałby buciki :D

Natka88, werni lubią tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • Magda_lena88 Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2014, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wpadam Wam życzyć udanego tygodnia :)
    zostawiam wiruski <3 <3 1412200fw84qyte6m.gif
    I życzę Wam spełnienia tego cudownego marzenia !! - uda się zobaczycie <3

małaMyszka, ZakręconaOna, Marutka, werni lubią tę wiadomość

relghdgecegtmzr9.png

P6dtp2.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego