Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwusia100 wrote:
    Oj tak za testuje prze pójściem na wigilię do teściowej :)
    Zawsze trzeba sobie jakoś humor poprawić, no nie?;D

małaMyszka lubi tę wiadomość

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa nie opuszczaj nas. Przecież sama widzisz, że my nie tylko o staraniach rozmawiamy, ale o gaciach, o autach, marzeniach, bieliźnie itp. same próbujemy się odciąć od myślenia tylko o jednym. Uda się to się uda, nie - to będzie chwilowy dół, łzy, a potem McFlurry, mega pączas na pocieszenie i jedziemy dalej z tematem!

goska9789 lubi tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    ;) mi sie nic mi chce odpuscilam te starania wykresy i wszystko... I chyba sie z wami pozegnam.... Z calym ovu...
    Też miałam takie myśli w weekend i do dziś mnie trzymają, bo chciałabym jak najszybciej się wyprowadzić, ale jednak chęć posiadania dzieci jest silniejsza - mimo, że nie wychodzi i co miesiąc wyję. Ale kiedyś wyjdzie, a my będziemy najszczęśliwszymi mamami na świecie. Wszystkie!

goska9789, małaMyszka, cherry_lady lubią tę wiadomość

• Sylwusia100 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy swoje mieszkanko kupione i mieszkamy sami u siebie :) na szczęście :) ale z teściową miałam zatargi na początku bo ona nie mogła sobie uświadomić, że ktoś jej może zabrać jej jedyne dziecko :) ale mój mąż jej to stanowczo na początku jak kupliśmy mieszkanie wytłumaczył (ja nie mogłam bo nie byliśmy jeszcze małżeństwem więc nie chciałam się kłócić) i teraz jest super :) Mieszkamy na jednym osiedlu ale jak chce wpaść na kawkę to wczesniej dzwoni pyta się czy może, ale czesto nie przychodzi. Dwa razy na miesiąc przyjdzie. My jak jesteśmy w weekend w domu to pojdziemy do teściów na obiad i wystarczy. Z moimi rodzicami widujemy się częściej chociaż oni mieszkają 120 km od nas :)

Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie problemem, z którym walczyłam 5 lat było to, że codziennie kilka razy był telefon czy jesteśmy w domu, czy gdzieś idziemy, jeśli tak to mamy dać znać jak wrócimy, żeby teściowa i szwagierka się nie martwiły, na imprezę nie, bo różni ludzie chodzą, gdzieś dalej jechać nie bo piraci na drogach, no i co godzinę sms lub tel. gdzie już jesteśmy o której będziemy na miejscu, że mamy dać znać. Najgorsze było to, że jak jechaliśmy kiedyś na zlecenia, to one wchodziły na docelu, czy maps google, wyliczały ile czasu potrzebujemy, żeby się przemieścić z punktu A do B i nie daj Boże jak nie daliśmy znać po na 1,5 h tak jak było wyliczone! Telefon był aż gorący, więc siusiu na trasie niewskazane, bo w czasie się nie zmieścimy. To był koszmar! Zaraz po ślubie, my tu na podłodze ten teges, blacie kuchennym, przy drzwiach, na korytarzu, w pokoju, aż tu nagle w samym punkcie czerwoności telefon... i weź nie odbierz to co minute będzie połączenie, a nie odpisz na esa czy wszystko w porządku, to masz masakrę z dupy zrobioną. Jedzie karetka - telefon, jedzie policja - telefon, jedzie straż pożarna - telefon, czy przez przypadek coś się nam nie stało i weź nie odbierz!!!!!

Sylwusia100, aneta91, bosa lubią tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem nie do życia... Co za padaka... Pierwszy taki emocjonalny cykl. Mycha jeśli @ nie przyjdzie jutro walnę tesciora w środę rano. Chociaż sama bo K już w pracy będzie. Trochę lipa. Ty testuj jutro i dawaj znać:)

małaMyszka, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

• Sylwusia100 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    u mnie problemem, z którym walczyłam 5 lat było to, że codziennie kilka razy był telefon czy jesteśmy w domu, czy gdzieś idziemy, jeśli tak to mamy dać znać jak wrócimy, żeby teściowa i szwagierka się nie martwiły, na imprezę nie, bo różni ludzie chodzą, gdzieś dalej jechać nie bo piraci na drogach, no i co godzinę sms lub tel. gdzie już jesteśmy o której będziemy na miejscu, że mamy dać znać. Najgorsze było to, że jak jechaliśmy kiedyś na zlecenia, to one wchodziły na docelu, czy maps google, wyliczały ile czasu potrzebujemy, żeby się przemieścić z punktu A do B i nie daj Boże jak nie daliśmy znać po na 1,5 h tak jak było wyliczone! Telefon był aż gorący, więc siusiu na trasie niewskazane, bo w czasie się nie zmieścimy. To był koszmar! Zaraz po ślubie, my tu na podłodze ten teges, blacie kuchennym, przy drzwiach, na korytarzu, w pokoju, aż tu nagle w samym punkcie czerwoności telefon... i weź nie odbierz to co minute będzie połączenie, a nie odpisz na esa czy wszystko w porządku, to masz masakrę z dupy zrobioną. Jedzie karetka - telefon, jedzie policja - telefon, jedzie straż pożarna - telefon, czy przez przypadek coś się nam nie stało i weź nie odbierz!!!!!
    To faktycznie nie masz za dobrze :)
    My jak jedziemy do moich rodziców to napiszemy tylko sms, że dojechaliśmy i jest ok :)

bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie za to mój mąż dzisiaj wkurzył i jestem na niego zła. Czasami straszny egoizm z niego wychodzi. Niech się cieszy że jestem w pracy!

małaMyszka, tomania2806 lubią tę wiadomość

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęscie z teściami nie mieszkam i nie zamieszkam. Mój tato dogaduje sie z K elegancko i jest fajnie :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż jak wróci z pracy i siedzi ze mną na górze to go wołają na dół, pytają czemu nie schodzi i niby żartują, że ja mu nie pozwalam...żałosne:)
    Albo czemu nie zejdzie na śniadanie. Już tacie powiedział, że on śniadanie z żoną je. Najlepiej, jakbym ja siedziała sama, a on z nimi.

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska9789 wrote:
    Ja też jestem nie do życia... Co za padaka... Pierwszy taki emocjonalny cykl. Mycha jeśli @ nie przyjdzie jutro walnę tesciora w środę rano. Chociaż sama bo K już w pracy będzie. Trochę lipa. Ty testuj jutro i dawaj znać:)
    walne z rańca sik, potem kupię zapas testów i będę posikiwać codziennie hahahahaahahah

goska9789, aneta91, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeeeekaaaam! Obym zasnęła z emocji :)

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może ja siknę z Wami, skoro jutro spodziewam się @?;D Tylko obawiam się, że siknąć nie zdążę, bo sucz wlezie mi dziś do łóżka!

Sylwusia100, goska9789, małaMyszka lubią tę wiadomość

• Sylwusia100 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    walne z rańca sik, potem kupię zapas testów i będę posikiwać codziennie hahahahaahahah
    Kochana kup na allegro tam sprzedaja hurtowo po 50 sztuk, kiedys widzialam :-)

bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie jutro skocze po zapas testów :)

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • Sylwusia100 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneta91 wrote:
    To może ja siknę z Wami, skoro jutro spodziewam się @?;D Tylko obawiam się, że siknąć nie zdążę, bo sucz wlezie mi dziś do łóżka!
    to jej nie wpuszczaj do lozka :-) po co ci ona potrzebna w lozku :-)

goska9789, małaMyszka lubią tę wiadomość

bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyslij faceta do apteki. Mial kupić ciążowy, kupił owulacyjne... Aptekarz się pomylił,a on nie sprawdził. I tlumaczenie 'one są takie podobne z tymi małymi uśmiechniętymi mordkami ,że nie zwróciłem uwagi '...

Boże daj mi cierpliwości bo jak dasz mi silę to zrobię mu krzywdę :)

małaMyszka, cherry_lady, ewa81, Sylwusia100, bosa lubią tę wiadomość

• małaMyszka Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwusia100 kiedyś szwagierce powiedziałam, nie wywołuj wilka z lasu, bo naprawdę coś się kiedyś stanie jak będzie krakać. Poza tym powiedziałam jej, że jeśli coś się wydarzy to JA dowiem się pierwsza, a te złe wieści rozchodzą się szybciej niż myśli. M. też nigdy nie widział problemu, zawsze mówił daj syg. że dojechaliśmy, a ja specjalnie tego nie robiłam, żeby ich odzwyczaić. Ile kłótni o to było, to nie zliczę. A teraz nie uważam, że muszę się ze wszystkiego tłumaczyć. Raz M. był na pępkowym to potrafiły w nocy do mnie dzwonić na chama czy on już wrócił

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneta91 wrote:
    no pewnie !!!! niech to będzie SIK ZBIOROWY!!!!!!!!!!

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpierniczamy tonę mandarynek

Sylwusia100, Natka88 lubią tę wiadomość

Alexander
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    967b64d0e6.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego