Forum Starając się - ogólne Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę
Odpowiedz

Grudzień - wspaniały prezent pod choinkę

Oceń ten wątek:
  • cherry_lady Ekspertka

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    u mnie problemem, z którym walczyłam 5 lat było to, że codziennie kilka razy był telefon czy jesteśmy w domu, czy gdzieś idziemy, jeśli tak to mamy dać znać jak wrócimy, żeby teściowa i szwagierka się nie martwiły, na imprezę nie, bo różni ludzie chodzą, gdzieś dalej jechać nie bo piraci na drogach, no i co godzinę sms lub tel. gdzie już jesteśmy o której będziemy na miejscu, że mamy dać znać. Najgorsze było to, że jak jechaliśmy kiedyś na zlecenia, to one wchodziły na docelu, czy maps google, wyliczały ile czasu potrzebujemy, żeby się przemieścić z punktu A do B i nie daj Boże jak nie daliśmy znać po na 1,5 h tak jak było wyliczone! Telefon był aż gorący, więc siusiu na trasie niewskazane, bo w czasie się nie zmieścimy. To był koszmar! Zaraz po ślubie, my tu na podłodze ten teges, blacie kuchennym, przy drzwiach, na korytarzu, w pokoju, aż tu nagle w samym punkcie czerwoności telefon... i weź nie odbierz to co minute będzie połączenie, a nie odpisz na esa czy wszystko w porządku, to masz masakrę z dupy zrobioną. Jedzie karetka - telefon, jedzie policja - telefon, jedzie straż pożarna - telefon, czy przez przypadek coś się nam nie stało i weź nie odbierz!!!!!
    nie lubię tego :(

2nn343r89nwazcjv.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAAAA MANDARYNKI!!!!!Jutro kupię!:) Aj nie wiem czy sikać, zawsze mam potem zje*any humor...hehe

małaMyszka lubi tę wiadomość

• ewa81 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rzeczywiście masakra Myszka z tym telefonem i meldowaniem..

IMSI - szczęśliwy transfer 15.07.2016

tb73px9il7ny3lb9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezusie nazarenski, nadrobilam was. ;D

Co do mieszkania z rodzicami/tesciami to przezywalam obie sytuacje. Z tesciowa jak mieszkalismy to bylo fajnie, zawsze posprzatane, nic nie robilam, NIE WTRACALA SIE i cud miod. Zima byla kicha bo piec jeszcze nie automatyczny a ja palic nie umialam i czasem marznelismy jak wszyscy wyjechali do pracy no i jednak czasem lubie cos sama zrobic np chcialam mlodemu zaczac gotowac zupy ale nie lubilam jej grzebac po garnkach wiec lekka kicha.
    Mieszkanie z moja mama inna bajka, ugotowala, posprzatala, tez sie nie czepiala o nic ALE wtracala sie. Kiedys nawet stwierdzila ze powinnismy sie rozwiesc poki dziecko male :O szkoda gadac.
    Obecnie mam wlasne mieszkanie ktore dostalam w darowiznie od moich dziadkow, sa naprawde nieocenieni, do konca zycia bede im dziekowac za to ile mi w zyciu pomogli i dalej pomagaja.l

Gocha, ja ci mowie, jeszcze nic straconego!

Mojemu zachcialo sie ruskich z cebulka i tak nasmrodzil ta cebula ze se zaraz chyba rzygne. A tak to mam ochote na milke oreooo...

Ide do wanny i do meza. Buziaki dziewczyny :*
    (Caly czasm mysle o moim snie, masakra, maz mowi ze mi sie w glowie poprzestwwialo z tego wszystkiego, ale facet nie zrozumie)

goska9789, małaMyszka lubią tę wiadomość

• ewa81 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po kąpieli i po przyjemności ;)siedzę sobie w łóżku przy laptopie, mąż przy swoim laptopie i ogląda film.

goska9789, małaMyszka lubią tę wiadomość

tb73px9il7ny3lb9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jak jesteśmy same baby w domu to ja muszę rozpalić, bo teściowa woli się kocami przykryć. A szwagierka jak wróci (starsza ode mnie) to mówi: mamo, rozpaliłabyś bo zimno. A rusz dupę stara krowo i sama rozpal!!!

goska9789, małaMyszka, Marutka, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, lece pod kocyk pochlipać chwile,a potem myk pod kołdrę. Okazało się,że muszę iść wcześniej do pracy więc wyspać się trzeba. Great. Marzy mi się weekendowe lenistwo ;)! Uciekam Dziewczynki. Kolorowych i proroczych snów:*

Sylwusia100, małaMyszka lubią tę wiadomość

• Sylwusia100 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po kapieli zaraz mezus wyjdzie z wanny i dzialamy :-) do jutra kochane, szalone, cudowne kobietki :-)

małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość

Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • ewa81 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to miłego <3 Sylwuś :), miłego wieczorku i do jutra

tb73px9il7ny3lb9.png
  • nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    spadam i ja, jutro pobudka przed 5...Kręgosłup mnie boli na @...ech...
    Buziaki:*

małaMyszka, goska9789 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór Kochane ;) przeszło pół godziny Was nadrabiałam... nie było łatwo ale się udało :) W końcu mogłam sobie odpocząć po całym dniu niezłego zapierdolu w pracy :/ Boże jak oni mnie tam wykorzystują, jestem ich prywatnym murzynem :/ a jak powiem, że nie zdążę czegoś zrobić bo mam zbyt wiele innych obowiązków to pokiwają głowami i powiedzą "dasz radę" i na tym się kończy :/ kiedyś ich wszystkich zabiję :P

później musiałam do teściów jechać, a od nich zbyt szybko nie można wyjść bo nie wypada... po powrocie zmywanie, składanie prania, kolejne pranie... i tu zostałam zaskoczona przez męża bo w koszu nie było ani jednych zrolowanych gaci :D nie zidentyfikowałam również żadnych innych cudów... ;)

Teścik na wiek zrobiłam i wyszło mi, że mam 18 lat ;) nie sądziłam, że tak dobrze się trzymam... bo prawdziwe 18 świętowałam już 9 lat temu :P

Co do świąt to nie będę się produkowała powiem tylko, że w mojej rodzinie wyglądają prawie tak samo jak u Laudy czyli bardzo tradycyjnie, u męża jest mniej tradycyjnie i również przeżyłam szok będąc pierwszy raz u niego na świętach...

Myszko doskonale rozumiem jakie męczące musiało być zachowanie szwagierki i teściowej... u mnie teściowa jeszcze jest do zniesienia, za to szwagierka... totalna masakra... dzwoni kilkanaście razy dziennie, z pierdołami dosłownie, wszystkiego się boi... o nas też... ciągle trzeba dać znać czy się wróciło do domu, czy nic się nie stało... dopytuje się o naszych znajomych, których nawet nie zna... np. jak mają w mieszkaniach :P MASAKRA... a teraz przed świętami dostaje zakupowego szału... ciągle biega po galeriach, kupuje prezenty, ciągle o tym gada, już po 1 listopada zaczęła kupować... i ciągle pyta co chcemy dostać... zwariować idzie... dla niej w święta liczną się jedynie prezenty, nic więcej... Na szczęście my mamy własne mieszkanie więc żadna z mam się nie wtrąca :p gdyby tylko ta szwagierka mniej się wtrącała to byłoby super :/

małaMyszka, lauda., bosa, Marutka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym to głowa mnie boli, @ dalej nie ma... i już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć :) do środy poczekam... jak dalej nie będzie to zatestuję...

Myszko a wstęp na pierwszej stronie cudowny! niech każdy wie na co się piszę wstępując w te progi ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 21:38

• tomania2806 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkałam przez dwa tygodnie z moimi teściami i cudem uniknęłam psychiatryka...

Mnie czeka długo noc bo muszę jeszcze dyplom zrobić do pracy...ech

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 21:49

Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Franek
    atdcjw4z8ub26pmv.png
    Nasz drugi cud Dorotka
    l22njw4z3m241iss.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój M wg testu ma 47 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hahahahahaahh ja 54

bosa lubi tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    filmik na wieczór: Krocząc wśród cieni....

Od rana będę z Wami. Nie wiem czy jeszcze dzisiaj coś napiszę, bo głowa mi pęka :(

bosa lubi tę wiadomość

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • ewa81 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka, to do łóżka i męża :), ja już też uciekam do spania, dobrej nocki :)

bosa, małaMyszka lubią tę wiadomość

tb73px9il7ny3lb9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również uciekam do męża i do łóżka ;) dobranoc i zielonej jarzębiny wszystkim ;)

bosa, małaMyszka lubią tę wiadomość

• bosa Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czuję się jak wagarowicz, nie było mnie kilka godzin a tu takie zaległości do nadrobienia :) Jakbym nie daj Boże nie przeczytała tych 5 stron to chyba nie mogłabym usnąć a tak wiem,że organizujecie zbiorowe sikanie hehe :)i to by mnie ominęło ehh...co prawda ja testuje dopiero 21.12 ale jak tylko padnie hasło sikamy to ja też się piszę...a co, w końcu solidarność jajników musi być :)

goska9789, Natka88, małaMyszka lubią tę wiadomość

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• kama005 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 23:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi uciekł mój autobus do metra i wracam trochę na około. Jak wysiądę to jeszcze mały kawałek drogi do domciu. Potem spacer z psem i czekam na męża.
    Ja mandarynki dzisiaj jadłam. Mmmm pycha. Na światłach szybko je obierałam a potem w jednej ręce mandarynka w drugiej kierownica i delektujemy się mandarynką podczas jazdy :D

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • Marutka Przyjaciółka

Wysłany: 1 grudnia 2014, 23:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba ok. godziny zajęło mi nadrobienie zaległości ... ale nie żałuję :) :) :) MałyMyszka jest dobry duchem tej grupy !!!!

- Co do Świąt - to mam taką samą sytuację jak Lauda i estrella - u mnie tradycyjnie, a u męża ... jakoś tak dziwnie i mimo, że spędziliśmy ze sobą już kilka Świąt, to i tak cały czas nie mogę się przyzwyczaić:)

- Lat mam 47 hihihihi

- Moja szwagierka niedawno urodziła ślicznego chłopczyka :) i od ponad roku nie mówi o niczym innym ... codziennie + wysyłka min. 1 zdjęcia mailem + tel. :( Nie pamiętam, żebym z nią rozmawiała na inny temat.

To tak w skrócie :P

małaMyszka, estrella lubią tę wiadomość

oar8d5qpxxpit6u1.png
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego