Forum Starając się - ogólne Kobiety z wadą serca
Odpowiedz

Kobiety z wadą serca

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lorinka9191 Ekspertka

Wysłany: 24 lipca, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowiłam założyć taki wątek, ponieważ we wrześniu 2018 straciłam synka w 31 tc w wyniku całkowicie odklejonego łożyska. Niestety nie znaleziono żadnej przyczyny dlaczego tak się stało. Mieliśmy właśnie rozpocząć starania o dziecko, ale kilka dni temu niespodziewanie dowiedziałam się, że posiadam właśnie wadę serca ASD II - ubytek przegrody międzyprzedsionkowej. Lekarze uważają, że mogło to się przyczynić do śmierci mojego syna, ale wcale nie musiało. I dlatego właśnie chciałam zapytać, czy może któraś z Was również ma stwierdzoną podobną wadę i mogłaby powiedzieć coś więcej w tym temacie? Mi lekarze niby zalecają zamknięcie tego ubytku, ale ja nie jestem co do tego przekonana, bo nie znalazłam nigdzie żadnych jednoznacznych informacji, że rzeczywiście to mógł być powód straty dziecka. Poza tym z tego co wyczytałam, to ta wada jest bardzo "pospolita" (lekarze też tak mi mówili), nie daje żadnych objawów i kobiety normalnie zachodzą w ciążę i rodzą dzieci. Nie wiem sama co robić, czy starać się o kolejne dziecko, czy zrobić ten zabieg?! Podzielcie się swoimi doświadczeniami w tym temacie?

Wiadomość wyedytowana przez autora 24 lipca, 17:16

Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)