Forum Starając się - ogólne Sprzedam Orvitrelle
Odpowiedz

Sprzedam Orvitrelle

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Afrodyta Nowa
  Postów: 5 2

  Wysłany: 17 kwietnia, 12:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć Dziewczyny, mam do sprzedania pełne i nie otwierane opakowanie Orvitrelle oraz dodatkowo 4 igiełki. Lek wypisany na receptę i wykupiony 28.03.19 w aptece. Niestety nie będę mogła już wykorzystać leku bo zaszłam w ciąże. Za lek zapłaciłam 95,88 zł. Mogę sprzedać za 80 zł w tej cenie jest koszt wysyłki. Zapraszam do kontaktu.

 • Kaga Autorytet
  Postów: 1095 853

  Wysłany: 17 kwietnia, 12:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny nie dajcie się wrobic.

  Ty sobie zdajesz sprawę z tego, że w każdej aptece istnieje coś takiego jak monitorowanie temperatury? W każdym pomieszczeniu i w każdej lodowce wiszą termometry, żeby kontrolować czy nie przekracza określonych wartości. Leki z lodówki przyjeżdżają z hurtowni w specjalnej chłodni i są od razu przenoszone do lodówki a Ovitrelle do takich nalezy.

  Ostrzegam dziewczyny przed takimi zakupami. Nie wiecie jak leki są przechowywane, gdy "wyjdą" z apteki. A poza lodówka tracą właściwości lecznicze! Jeszcze wysyłka pocztą... Nie wspomnę że w mojej aptece lek kosztuje poznizej 70 zł...

  A na handel lekami w Polsce jest paragraf.

  LaBellePerle, Wesoła_Muminka lubią tę wiadomość

  8 cs : 5.02 II kreski 💕
  9.10 Córeczka 💕
 • Afrodyta Nowa
  Postów: 5 2

  Wysłany: 17 kwietnia, 14:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie wiem dlaczego odbierasz to jako „wrabianie”? Odnośnie tego leku zdaje sprawę o monitorowaniu temperatury, dlatego trzymam to w odpowiednim szczelnym opakowaniu i lek jest trzymany w lodówce. Na temat leku wiem dużo gdyż byłam nim leczona 2,5 lata i sposób przechowywania oraz obchodzenia się z tym lekiem nie jest mi obce i nie jestem laikiem. Ceny w każdym mieście są inne ( mam zachowany paragon ). Jeśli kogoś z Was uraziłam to przepraszam, a lek wyrzucę do utylizacji.

  Klaudiakry lubi tę wiadomość

 • Wesoła_Muminka Autorytet
  Postów: 253 230

  Wysłany: 17 kwietnia, 14:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  U mnie kosztuje 149 zł (o zgrozo).
  Pamiętam, że moja Pani doktor kazała mi pędzić z zastrzykiem do niej , żeby nie minął określony czas od wyjęcia z lodówki. Co prawda było to pół roku temu, ale myślę że nic w tej kwestii się nie zmieniło.
  I nie piszę tutaj przewrotnie o pędzeniu, ponieważ od apteki do gabinetu jest ok 300 metrów, a kazała bardzo się spieszyć.
  Wiem też, że u mojej lekarki była możliwość przechowywania tego leku, pod warunkiem, że się wykupiło receptę i zaraz przyniosło do lodówki. Jeśli ktoś nie wykorzystał, albo zostawiał u lekarki i godził się na utratę kasy, albo lekarka odkupowała lek, a inna pacjentka miała go gratis.

  Wiadomość wyedytowana przez autora 17 kwietnia, 14:47

  Kaga lubi tę wiadomość

  Starania od 2016 roku.
  Niedoczynność tarczycy
  Insulinoodporność
  Mutacja genu MtHfr regulowana Wit. B12 i kwasem foliowym
  6 cykli na clo
  3 cykle na lametta
  03.08.2019 pierwsza IUI- puregon i ovitrelle ❤ Aniołek
  Chwila oddechu i powrót do walki.
 • Kaga Autorytet
  Postów: 1095 853

  Wysłany: 17 kwietnia, 18:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Afrodyta nie twierdzę, że akurat Ty chcesz kogoś wrobic czy naciągnąć, żeby mieć na tym zysk. Ja tylko ostrzegam NIEŚWIADOME osoby.

  Chodzi o fakt że ktoś może o tym nie wiedzieć, bo np. ma zastrzyk pierwszy raz. Taki ktoś, kto go kupi zostanie - moim zdaniem - naciągnięty. Skoro wiesz jak powinien być przechowywany to nie wiem skąd pomysł wysyłania go poczta...

  W cenę leku wierze, bo znam przekrój cen i wiem, że jest kosmiczny. Stwierdzam tylko, że 80 zł to nie jest znów jakaś super cena za niedziałający lek.

  Z tego co wiem regulamin forum zabrania handlu lekami. Wkurza mnie sprzedawanie wszystkich innych leków, bo naprawdę mało kto wie, że producenci zapewniaja trwałość KAŻDEGO leku tylko do 25 st C. Dlatego jeżeli do apteki wpada kontrola a temperatura jest wyższa to cały magazyn leków może iść do utylizacji. Ale jeżeli ktoś chce sobie kupić nawet "nielodowkowe" Clexane, które leżało u kogoś dwa lata w domu (w lecie temp z 35 st) a później się przejechało się poczta polska pół kraju to proszę bardzo. Robi to na swoją odpowiedzialność.

  Niestety na swój sposób jest to chore, w Polsce marnuje się mnóstwo leków, ale na dzień dzisiejszy prawo zabrania wprowadzania leku do ponownego obrotu właśnie ze względu na to, że tylko producent/hurtownia/apteka dokumentuje warunki przechowywania leku. Dlatego tak, właśnie jedyne co możesz zrobić to go zutylizować. Nawet jeżeli to straszne marnowanie kasy i samego leku.

  Wiadomość wyedytowana przez autora 17 kwietnia, 18:20

  8 cs : 5.02 II kreski 💕
  9.10 Córeczka 💕
 • Afrodyta Nowa
  Postów: 5 2

  Wysłany: 17 kwietnia, 21:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś

  Kaga może źle się wyraziłm w poście, nie tak sformułowam - moje niedopatrzenie i błąd.Chodziło mi raczej o zainteresowanie osoby z mojego miejsca zamieszkania. To już i tak nieaktualne bo lek oddałam do utylizacji. Odnośnie regulaminu forum dotyczące sprzedaży leków na forum to są takie ogłoszenie i jest ich tutaj wiele, widziałam i dlatego to skłoniło mnie do napisania postu tutaj. Swoją drogą to jak najbardziej zgadzam się z Tobą że mamy takie chore prawo odnośnie zabraniania ponownego wprowadzenia leku do obrotu przynajmniej częśći
  z nich. Szkoda że poprostu nie ma dofinansowania chociażby do leków ze strony Państwa dla par które borykają się z niepłodności ą. Pozdrawiam.

  Kaga lubi tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)