Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Eve Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2020, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wracam na ovu po bardzooooo długiej przerwie. Postanowiliśmy się postarać o trzeciego dzieciaczka. Mamy już 2 synów, jeden 10 drugi 6 lat, a mnie się marzy jeszcze numer trzy🙂

Snowflake, futuremama, Annamaria, Marzycielka lubią tę wiadomość

👩‍❤️‍💋‍👨 24 kwietnia 2010
    👨25 sierpnia 2010 Szymon
    👦7 listopada 2014 Aleksander
    17 maja 2021 ⏸️ 7 czerwca 2021 ❤️
    kClLp2.png
  • Snowflake Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2020, 07:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 12:39

Eve lubi tę wiadomość

BaEUp1.png

oIFmp1.png

IsHfp2.png
  • cindarrlla Znajoma

Wysłany: 1 grudnia 2020, 08:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 🌹 na jakiś czas zniknelam. Jakoś nie miałam sił i czasu zaglądać, budowa mnie wykańcza. Już sam koniec a najwięcej problemów...
    Gratuluję wszystkim którym udało się zafasolkowac 😘
    Ja się tym cyklu w końcu mam szybciej owu, bo była w 22dc, a tak to po ciazy miałam ostatnio w 35 🥺 i to 3 takie długie cykle były po 50 dni... Niepokalanek chyba zaczął działać 👍 teraz jestem 2dpo. Najgorsze to czekanie...

• Annamaria Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2020, 09:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wrote:

Ja już planuję w ten albo następny weekend lepić pierogi, uszka do barszczu i kapustę wigilijną ugotować. Zawsze robię to wcześniej i mrożę ☺

Marzycielka, uszka mogłabym w sumie zrobić!!! Dzięki za inspirację :)

Co do prezentów, czy wy praktykujecie pisanie listów do św Mikołaja przez dzieci?
    Muszę usiąść z zeszytem/kalendarzem i sobie poplanować te prezenty.. :)

snowflake, gratulacje! Który to tydzień ciaży u ciebie?

2007 synek
    2008 (* 9 tc)
    2010 synek
    2015 synek
    2018 synek
    2020 (* 11tc i *13tc)

MTHFR_677C T i PAI-1 4G hetero

:) wegemama :)

dev238pr___.png
  • cindarrlla Znajoma

Wysłany: 1 grudnia 2020, 09:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annamaria tak, my juz mamy napisane. Co więcej syn się uparł i mysielismy iść na pocztę go wysłać. Sam chciał kupić znaczek 🤪🤪

• futuremama Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2020, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annamaria wrote:
    Marzycielka, uszka mogłabym w sumie zrobić!!! Dzięki za inspirację :)

Co do prezentów, czy wy praktykujecie pisanie listów do św Mikołaja przez dzieci?
    Muszę usiąść z zeszytem/kalendarzem i sobie poplanować te prezenty.. :)

snowflake, gratulacje! Który to tydzień ciaży u ciebie?
    U nas syn w tamtym roku malował bo pisanie jeszcze u nas leży. W tym roku odpuściliśmy ale zamówiliśmy im film z Elfi :)

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015 👧12.2018
    💔12.2020, 01.2021
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2020, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cindarrlla wrote:
    Hej 🌹 na jakiś czas zniknelam. Jakoś nie miałam sił i czasu zaglądać, budowa mnie wykańcza. Już sam koniec a najwięcej problemów...
    Gratuluję wszystkim którym udało się zafasolkowac 😘
    Ja się tym cyklu w końcu mam szybciej owu, bo była w 22dc, a tak to po ciazy miałam ostatnio w 35 🥺 i to 3 takie długie cykle były po 50 dni... Niepokalanek chyba zaczął działać 👍 teraz jestem 2dpo. Najgorsze to czekanie...
    Czekanie jest okropne. Ja bym chciała po prostu już wiedzieć czy jest czy nie ma, czekanie mnie denerwuje :D

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015 👧12.2018
    💔12.2020, 01.2021
  • Snowflake Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2020, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 12:39

BaEUp1.png

oIFmp1.png

IsHfp2.png
  • Eve Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2020, 11:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też już mamy napisane listy do Mikołaja,a jako odpowiedź będzie filmik z elfi na który chłopaki czekają jak co roku. Prezenty już kupione czekają. Czas się zabrać za sprzątanie i pierniczki.

👨25 sierpnia 2010 Szymon
    kClLp2.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2020, 14:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam Mikołaj był? Dzieciom prezenty zostawił, a może i coś dla dorosłych?
    U nas mała w ogóle nie ogarnęła o co chodzi, mlody podjarany latał po mieszkaniu że prezenty są. Na ten film tylko kątem oka patrzył ale auto nie takie dostał bo on chce ciężarówkę z psiego patrolu...🙈 a ja tak bardzo jej nie chcę bo wg mnie to badziew nie wart tych pieniędzy. No ale przecież to Mikołaj ma dać...😂

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015 👧12.2018
    💔12.2020, 01.2021
  • Eve Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2020, 14:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Mikołaj był ale tak symbolicznie , chłopaki dostali po planszowe i pluszaki do tego koszulki świąteczne i skarpety bo lubią. Zadowoleni. A w święta będzie bogatszy Mikołaj z marzeniami z listów. A dorosłym dał możliwość wyjazdu na parę dni do Trójmiasta ale z dziećmi oczywiście 😉

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2020, 14:48

👨25 sierpnia 2010 Szymon
    kClLp2.png
  • Marzycielka Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2020, 12:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny muszę się Wam wyżalić 😕
    Wkurzyła mnie dzisiaj Pani w szkole, która odprowadza dzieci z szatni do sali 😑
    Babcia odprowadzała swojego wnuczka i do mnie zagadała, że fajnie tak z 3 dzieci, że ona też ma 3, żeby kochać i przytulać, bo dzieci szybko rosną i takie tam.
    Ja do niej, że bardzo kocham dzieci i że marzę o 4... akurat Pani z szatni to usłyszała i tekst rzuciła do mnie, że Pani to już chyba dzieci wystarczy i to z taką miną powiedziała, że szok... kurdę poczułam się dziwnie, ale słuchajcie jak tak można komuś powiedzieć... co ją obchodzi ile ja chcę mieć dzieci 😤

👧 PEREŁKA.. 6 lat
    👦 ŁOBUZIAK 4 lata
    👦 SŁODZIAK 2 latka
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 11 grudnia 2020, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka co ją obchodzi cokolwiek w Twoim życiu... Ale niestety niektórzy już tak mają że uwielbiają się wtrącać w cudze życie. Ostatnio byli u nas znajomi, kolega męża z pracy z dziewczyną i pojawił się temat dzieci. Była ogromnie oburzona bo ktoś tam z rodziny jest wegetarianem, mają dziecko i na którychś świętach oburzenie że dlaczego to dziecko nie może mięsa skoro inne może. I dałam jej przykład jakichś ich przekonan i czy mieli być tego rezygnować na takich spotkaniach bo ktoś ma inne. Oczywiście że nie, mają się trzymać swoich przekonań no ale dlaczego tamto dziecko nie mogło...
    Chcesz być oceniana i krytykowana na każdym kroku? No nie.
    Ale ocenianie i krytykowanie innych przychodzi z nadzwyczajna łatwością.
    Niech Ci się dziecko na ziemię rzuci wśród innych ludzi, jak ulegniesz to jesteś złą matką bo Ci na głowę wejdzie, nie ulegniesz też źle bo jak to tak nie reagujesz a w ogóle przecież to też Twoja wina bo tak wychowałaś, "moje dzieci nigdy tak nie robiły".
    Dzieci mnie na każdym kroku uczą żeby się nie przejmować takimi ludźmi i też nie oceniać zbyt pochopnie:)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2020, 11:43

Marzycielka lubi tę wiadomość

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015 👧12.2018
    💔12.2020, 01.2021
  • Marzycielka Autorytet

Wysłany: 11 grudnia 2020, 12:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama zgadzam się z Tobą w 100% 😊
    Dzięki za podbudowanie ☺
    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek, mam wrażenie że jesteś moją bratnią duszą na ovu.
    Zawsze odpiszesz. Jesteś super 😉
    Kochana, a Ty dostałaś @?
    W ogóle przepraszam, że znowu trochę tu nie zaglądałam 😕 muszę to zmienić, bo bardzo lubię ovu.

Zastanawiam się czy nie założyć nowego podobnego wątku, bo założycielka już tu dawno nie zagląda... a można by poprowadzić fajnie pierwszą stronę i nasze staraczki wpisywać...
    Co myślicie? Warto? ☺

👧 PEREŁKA.. 6 lat
    👦 ŁOBUZIAK 4 lata
    👦 SŁODZIAK 2 latka
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 11 grudnia 2020, 14:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjęłam :) Nie wiem czy jest sens z nowym wątkiem bo mało dziewczyn się odzywa a my oczywiście już zaraz będziemy w ciąży 😁
    Tak, u mnie @ przyszła i zaraz zaczynamy na nowo. Za dużo presji było także tym razem z zupełnie niczym podejściem:) Poza tym za dużo się dzieje i nie mam tyle czasu na myślenie 😂
    Z prezentów kupiliśmy małej juchnie drewnianą z Lidla i starszak też się bawi także polecamy :)

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015 👧12.2018
    💔12.2020, 01.2021
  • Marzycielka Autorytet

Wysłany: 11 grudnia 2020, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może świeży wątek zachęci dziewczyny 😉
    Ja np nie mogę się odnaleźć na wątkach, gdzie dziewczyny starają się po kilka lat o 1 dziecko 😕 a ja tu wyskakuje z 4...
    Zapraszam Cię na wątek Rodzinka.pl ☺
    Ty na pewno zaraz będziesz w ciąży, ja zaczynam starania w wakacje jak synek skończy 2 latka. Tylko nie wiem jak wytrzymam do tego czasu 😂
    Kuchnia super sprawa. Mamy już dwa lata drewnianą. W tej chwili najmłodszy ma ją w pokoju, ale starszaki też się bawią 😉
    W takim razie nowy cykl, nowa nadzieja 😁
    I jak z urodzinami córeczki zrobiliście?
    A jakie imiona Ci się podobają dla 3? 😆

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2020, 18:50

👧 PEREŁKA.. 6 lat
    👦 ŁOBUZIAK 4 lata
    👦 SŁODZIAK 2 latka
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 11 grudnia 2020, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu na 3 dni się rozłożyło ale jutro oficjalnie z tortem. Także dziś walczyłam, teraz dzieci kładziemy a ja z zegarkiem w ręce bo ciasto jeszcze w piekarniku😂 Tort chyba będę rano wykańczać ale jak na złość mąż jutro pracuje.
    U nas przy trzecim też już zupełnie inaczej niż przy pierwszym ale nie powiem ostatnie pół roku chyba też tak czekałam jak Ty na przyszłe wakacje 😂 Zwłaszcza że jak początkowo mąż nie chciał, to potem ja miałam dylemat a on się nakręcił i mi co chwilę gadał albo filmiki z maluchami pokazywał😂
    Imię to będzie największe wyzwanie bo ciężko nam się w tej kwestii dogadać🙈

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015 👧12.2018
    💔12.2020, 01.2021
  • aga85j Przyjaciółka

Wysłany: 11 grudnia 2020, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wrote:
    Hej dziewczyny muszę się Wam wyżalić 😕
    Wkurzyła mnie dzisiaj Pani w szkole, która odprowadza dzieci z szatni do sali 😑
    Babcia odprowadzała swojego wnuczka i do mnie zagadała, że fajnie tak z 3 dzieci, że ona też ma 3, żeby kochać i przytulać, bo dzieci szybko rosną i takie tam.
    Ja do niej, że bardzo kocham dzieci i że marzę o 4... akurat Pani z szatni to usłyszała i tekst rzuciła do mnie, że Pani to już chyba dzieci wystarczy i to z taką miną powiedziała, że szok... kurdę poczułam się dziwnie, ale słuchajcie jak tak można komuś powiedzieć... co ją obchodzi ile ja chcę mieć dzieci 😤
    A trzeba było powiedzieć, że to nie jest chyba pani sprawa ile będę miała dzieci. Bezczelna

dj6akov.png
  • aga85j Przyjaciółka

Wysłany: 11 grudnia 2020, 20:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Wracam tutaj po dłuższej przerwie, w domu dwóch chłopaków 10 i 5 lat i tak nas naszło na 3 dzieciątko, ale jakoś nam nie idzie 😜

dj6akov.png
  • Marzycielka Autorytet

Wysłany: 11 grudnia 2020, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga85j
    Witaj ☺
    Prawda, że bezczelna?
    Super, że wracasz tutaj.
    Założyłam świeży wątek Rodzinka.pl, więc zapraszam tam 😉

👧 PEREŁKA.. 6 lat
    👦 ŁOBUZIAK 4 lata
    👦 SŁODZIAK 2 latka
‹‹ 515 516 517 518 519
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego