X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro- start listopad
Odpowiedz

In vitro- start listopad

Oceń ten wątek:
  • IGA Autorytet
    Postów: 3128 2699

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest juz watek grudniowy. Tam zapraszamy

    karolkowa, Toonney lubią tę wiadomość

    b79b4656f3.png

    Luty 2018-laparoskopia, usuniety 6cm potworniak z czescia jajnika
    30.05.18 I 29.06.18- 😥, 28.08.18-3 UIU Odwolana za slabe nasienie
    13.09.18 - odwołany start z IMSI - torbiel
    I IMSI 08.10.18
    transer 8B I 7B )😢
    crio 26.11 - 2BB - cb
    II IMSI krotkie- 0 zarodkow
    III IMSI z KD luty 2019
    04.03.19- FET KD (9A I 9B) -.cb
    14.05.19- FET 2 bla(AZ)-😢
    Wrzesien 2019- FET KD 4 A 😢
    12.11.19- Fet AZ4 BB cb
    16.12.19- AZ 6.1.1 (:
    5dpt-10,1 8dpt- 51,1, 11 dpt- 154,1, 14 dpt- 649,1,17 dpt-2290 pecherzyk 7 mm, 23 dpt-13900, 26 dpt ❤+ krwiak 7 tydzien * 💔
    20.03.20 - AZ 6.1.1 cudzie trwaj :)
    badania nieprawidlowosci:Allo- z partnerem 38 % i z dawcą 15%, Ana 1 I 2i 3 dodatnie,MTHFR 6777C-T układ hetero,PAI- 1 układ homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolkowa wrote:
    No właśnie tego się boję. Ja miałam podawaną 5dniową blastkę. No nic, do poniedziałku trzeba czekać. Ale wydaje mi się że już powinnam mieć 3 cyfrowy wynik a nie 2-cyfrowy.. No ale - grunt że coś załapało. Pierwszy raz.
    Spokojnie przegrzebalam wszystkie fora naprawde dziewczyny mialy rozne bety i mialy 19 i 30 i 180 i bylo wszystko ok. Moj lekarz w ogole twierdzi ze beta nie jest wyznacznikiem a jak mu powiedzialam ze robilam w 7 i 9 dpt to w ogole powiedzial ze to z medycznego punktu w ogole nie ma znaczenia. Ale jak zaczelam krwawic to wtedy musialam zrobic bete. Bedzie dobrze ciesz sie z tego ze jestes w ciazy i czekaj spokojnie na wizyte ;))

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 6 lutego 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Widzę, że dużo z Was podchodzi do IVF w Warszawie... bo ja już głupia myślę co zrobię jak w mojej klinice się nam nie uda... Często w artykułach o in vitro są wypowiedzi lekarzy z Novum... i widzę czesto w stopkach, że pary po nieudanych procedurach przenoszą się właśnie tam....
    Jesteście w stanie coś o tej klinice powiedzieć? Są tam naprawdę tacy dobrzy lekarze???

    mao, hmm.. O tej klinice nic nie powiem.
    Ja z kolei słyszałam, że często dziewczyny zmieniają na Invictę czy na inną, nie pamiętam nazwy...

    P.S. trzymam kciuki za Wasze bety!

‹‹ 176 177 178 179 180
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ