Odpowiedz

menopur

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Alcea Przyjaciółka

Wysłany: 22 lipca 2016, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    soleil wrote:
    Alcea lekarz z pewnością wie co robi. Nie zamartwiaj się niepotrzebnie. Każdego leczenie przebiega inaczej.
    Menpour z pewnością ma wzmocnić twoją owulację a nie sztucznie ją wywołać.

buziaki i trzymam kciuki

Tylko,że wg lekarza to ma wywołać owu,bo swojej ostatnio nie miałam. Nic nie rosło.I ma plan,żeby były 2-3 pęcherzyki. No nie wiem...
    A marwię się trochę,bo wiadomo,że szkoda każdego cyklu.

Kamcia85 lubi tę wiadomość

Podejście do drugiej ciaży:
    4 IUI nieudane... :-(
  • Kamcia85 Nowa

Wysłany: 26 lipca 2016, 08:13

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 30 lipca 2016, 10:12

Kamcia85
  • gumi_jagoda Nowa

Wysłany: 2 sierpnia 2016, 11:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

jestem nowa i wlasnie podlaczam sie pod watek. tez zaczynam przygode z menopurem. Teraz drugi cykl.
    Przez 3 lata nie bylo zadnej reakcji na clo,lamette itp. pierwszy cykl mialam z menopurem 75 po 1 dawce w 3,5,7,9 dc. w 10 dc pecherzyk 18 mm dostalam pregnyl i po dwoch dniach inseminacja. bez efektu
    teraz kolejny cykl 3,5 dc - 1*75 menopur 7,9 dc 2*75menopur. dzis ide sprawdzic efekty. mam pytanie czy zawsze Was pobolewa brzuch podczas owulacji? bo ostatnio jak mialam pecherzyk to czulam cos w jajniku a tym razem nic. wiec ciekawa jestem jakie byly Wasze obserwacje?

• klaudiaxoxo Przyjaciółka

Wysłany: 21 listopada 2016, 06:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy to wszystko jedno po której stronie brzucha robi się zastrzyk z menopuru? Ja w sumie 3 raz zrobiłam po tej samej stronie i się zastanawiam czy dobrze robię

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 września 2017, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Od dzisiaj zaczelam brac zastrzyki menopur 1200 , mam dwa opakowania i 600 jedno. Biore je codzienie przez 9 dni... mieszkam w Norwegi i tu wszystko dzialamy....Biore tez krople do nosa ... tez bralyscie....? Czy mozecie mi napisac w jakim czasie po skonczeniu brania zastrzykow musi zajsc do inseminacji?

• malgos741 Autorytet

Wysłany: 17 września 2017, 12:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do sprzedania Cetrodite..

01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego