Forum Starając się z pomocą medyczną Neoparin i Clexane
Odpowiedz

Neoparin i Clexane

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sabina94 Koleżanka

Wysłany: 12 października 2020, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam kilka opakowań leku Neoparin i Clexane w dawkach 0,6 i 0,4 ml w ampułko-strzykawkach. Mój lekarz mi za dużo przepisał i mogę komuś odstąpić. 1 opak. 60zl. W Warszawie mozliwy odbiór osobisty. zapraszam na priw

• Sabina94 Koleżanka

Wysłany: 13 października 2020, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam tez inne leki

• Nel92 Debiutantka

Wysłany: 8 listopada 2020, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    c7c68c7198a7.jpg

Sprzedam 7 opakowań neoparinu 0,4 +2 zastrzyki gratis
    80 tabletek luteiny
    Glukozę o smaku cytrynowym
    5 tabletek Lutinusa
    Całość 300zl.
    [email protected]

• malina84 Nowa

Wysłany: 29 listopada 2020, 23:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Piękne :)
    zostało mi kilka opakowań Neoparin 4000 j.m (40mg)/0,4ml
    jestem po zakończonym leczeniu, uff
    szkoda by się zmarnowały. Sprzedam je promocyjnie, dogadamy się....ja się chcę tego pozbyć.
    ważność 2022
    odbiór osobisty w łodzi, paczkoamt, wysyłka jak Wam wygodniej.
    Poproszę o bezpośredni kontakt na maila [email protected]
    Głowy do góry :**

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego