Forum Temperatury, wykresy, płodność 5 dni po owulacji czy to możliwe?!
Odpowiedz

5 dni po owulacji czy to możliwe?!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolcia00 Koleżanka

Wysłany: 3 lutego, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to możliwe że jest po 5 dniach po owulacji na teście druga jasna kreska, ale widoczna ?? Zrobiłam test bo dwa dni kiepsko się czuję, ale czy to możliwe że tak szybko wyszła?? 🙄🙄

• Staraczka1989 Debiutantka

Wysłany: 4 lutego, 09:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia00 wrote:
    Czy to możliwe że jest po 5 dniach po owulacji na teście druga jasna kreska, ale widoczna ?? Zrobiłam test bo dwa dni kiepsko się czuję, ale czy to możliwe że tak szybko wyszła?? 🙄🙄
    Może owulacja była wcześniej ? Ja robiłam 8 dni po w tym cyklu niestety biało...

• Karolcia00 Koleżanka

Wysłany: 4 lutego, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pewnie przez zastrzyk który miałam na pęknięcie pęcherzyka czytałam wlansie ze tak może być

• VR Koleżanka

Wysłany: 4 lutego, 14:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zastrzyki z ovitrelle mogą ponoć coś takiego spowodować.

52f668246f.png

[*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.