X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 5 dni po owulacji czy to możliwe?!
Odpowiedz

5 dni po owulacji czy to możliwe?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 3 lutego 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to możliwe że jest po 5 dniach po owulacji na teście druga jasna kreska, ale widoczna ?? Zrobiłam test bo dwa dni kiepsko się czuję, ale czy to możliwe że tak szybko wyszła?? 🙄🙄

  • Staraczka1989 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 4 lutego 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia00 wrote:
    Czy to możliwe że jest po 5 dniach po owulacji na teście druga jasna kreska, ale widoczna ?? Zrobiłam test bo dwa dni kiepsko się czuję, ale czy to możliwe że tak szybko wyszła?? 🙄🙄
    Może owulacja była wcześniej ? Ja robiłam 8 dni po w tym cyklu niestety biało...

  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 4 lutego 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pewnie przez zastrzyk który miałam na pęknięcie pęcherzyka czytałam wlansie ze tak może być

  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 4 lutego 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zastrzyki z ovitrelle mogą ponoć coś takiego spowodować.

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ