X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Była owu czy nie? Problem z wykresem
Odpowiedz

Była owu czy nie? Problem z wykresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4608 3073

    Wysłany: 7 lipca 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim ! :)
    Mam pytanko , bo pierwszy raz prowadze wykres tzn mierze tempke. I co sadzicie o nim do tej pory ????
    https://ovufriend.pl/graph/ef4a6fbc9043569286ccb89946773af4
    Edit: nie wiem cemu pokazuje mi dzisiaj 10 lipca, jakies przesuniecie na wykresie...

    Inna apka wyznaczyła mi owu na wczoraj, owulak pozytywny i kłucie jajnika niby by potwierdzało ale po tej temperaturze jakoś nie widzę.... oglądam inne wykresy i zazwyczaj jest spadek ... a u mnie stała temperatura....

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 8 lipca 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Hej wszystkim ! :)
    Mam pytanko , bo pierwszy raz prowadze wykres tzn mierze tempke. I co sadzicie o nim do tej pory ????
    https://ovufriend.pl/graph/ef4a6fbc9043569286ccb89946773af4
    Edit: nie wiem cemu pokazuje mi dzisiaj 10 lipca, jakies przesuniecie na wykresie...

    Inna apka wyznaczyła mi owu na wczoraj, owulak pozytywny i kłucie jajnika niby by potwierdzało ale po tej temperaturze jakoś nie widzę.... oglądam inne wykresy i zazwyczaj jest spadek ... a u mnie stała temperatura....

    Najważniejsze, żeby temperatura urosła. Wydaje mi się, że niekoniecznie musi być spadek przed owulacją, ale też na 100% tego nie wiem. Kobiety mają naprawdę rożne wykresy. Ja się stresowałam tym, że nie mam skoku po owulacji, a potem wyczytałam, że jedne mają skok, innym temp. rośnie w tzw. zęby a jeszcze innym (w tym mi) temp. rośnie powoli. Musimy pamiętać, że na temp. mają wpływa rożne czynniki, także nie możemy tego czytać dosłownie. Myślę, że jest dobrze u Ciebie, ovu ci samo wyznaczy owulację jak temp. podrośnie:)

    Mama8latka lubi tę wiadomość

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4608 3073

    Wysłany: 8 lipca 2020, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Najważniejsze, żeby temperatura urosła. Wydaje mi się, że niekoniecznie musi być spadek przed owulacją, ale też na 100% tego nie wiem. Kobiety mają naprawdę rożne wykresy. Ja się stresowałam tym, że nie mam skoku po owulacji, a potem wyczytałam, że jedne mają skok, innym temp. rośnie w tzw. zęby a jeszcze innym (w tym mi) temp. rośnie powoli. Musimy pamiętać, że na temp. mają wpływa rożne czynniki, także nie możemy tego czytać dosłownie. Myślę, że jest dobrze u Ciebie, ovu ci samo wyznaczy owulację jak temp. podrośnie:)
    Dzięki za odp 🙂 ja nie mam Premium, to nie wiem czy Ovu mi samo wyznaczy?? ... muszę zakupić innu termometr taki z dwoma cyframi po przecinku bo dziewczyny mi pisały że mógł być skok o np 0,02 stopnia A mój termometr tego nie wylapal.... dziś już wzrosła temp do 36,7 takze zobaczymy 🙂

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 8 lipca 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Dzięki za odp 🙂 ja nie mam Premium, to nie wiem czy Ovu mi samo wyznaczy?? ... muszę zakupić innu termometr taki z dwoma cyframi po przecinku bo dziewczyny mi pisały że mógł być skok o np 0,02 stopnia A mój termometr tego nie wylapal.... dziś już wzrosła temp do 36,7 takze zobaczymy 🙂

    Ja też nie mam wersji premium i mi wyznaczyło:) ale myślę, że to tylko na miesiąc, a potem już chyba nie da się uzupełniać danych, ale nie jestem pewna. Ooo to super, że wzrasta, na pewno lada dzień obu wyznaczy owulacje😊 też mierzę szklanym, miałam kupić elektroniczny, ale już się przyzwyczaiłam:)

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4608 3073

    Wysłany: 9 lipca 2020, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Ja też nie mam wersji premium i mi wyznaczyło:) ale myślę, że to tylko na miesiąc, a potem już chyba nie da się uzupełniać danych, ale nie jestem pewna. Ooo to super, że wzrasta, na pewno lada dzień obu wyznaczy owulacje😊 też mierzę szklanym, miałam kupić elektroniczny, ale już się przyzwyczaiłam:)
    Hej Hannah na szczęście po dzisiejszej temperaturze Ovu wyznaczylo na poniedziałek 🙂 zobaczymy czy ten cykl będzie owocny bo ❤ byly tylko od piatku do poniedziałku... mój wyjechal już do pracy. Ehh pozostalo czekanie.
    Wykupila bym to premium jakby dali możliwość płatności zwyklej lub blikiem A tak to nie ogarniam tego dodawania karty.

    P.s jak dodajesz wykres że wyświetla się pod komentarzem? Ja próbuje wkleic tam link ale mi nie zapisuje, nie wiem czy to przez to że mam trochę już napisane czy jak....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 08:00

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 9 lipca 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Hej Hannah na szczęście po dzisiejszej temperaturze Ovu wyznaczylo na poniedziałek 🙂 zobaczymy czy ten cykl będzie owocny bo ❤ byly tylko od piatku do poniedziałku... mój wyjechal już do pracy. Ehh pozostalo czekanie.
    Wykupila bym to premium jakby dali możliwość płatności zwyklej lub blikiem A tak to nie ogarniam tego dodawania karty.

    P.s jak dodajesz wykres że wyświetla się pod komentarzem? Ja próbuje wkleic tam link ale mi nie zapisuje, nie wiem czy to przez to że mam trochę już napisane czy jak....

    Ooo super, że ci wyznaczyło ovu!:)) oby miesiąc starań był udany♥
    Jeśli chodzi o wklejanie wykresu to jak wyświetlisz swój wykres to musisz nacisnąć udostępnij wykres, a następnie na link, tam skopiować link do forum i wkleić go w ustawieniach. Wchodzisz na ustawienia, potem na społeczność i wklejasz ten link w miejscu 'Twój podpis na forum'. Spróbuj!:))

    Mama8latka lubi tę wiadomość

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • Emkaxd Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 9 lipca 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukuje pomocy w interpretacji wykresu. Pierwszy raz mam tak niskie temperatury. b2d6be4cd374287d15d8cc3e2cff129b.png

  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4608 3073

    Wysłany: 9 lipca 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannah dzieki za instrukcje :D UDało sie, musiałam troszke opis skrócić, chyba za dużo juz było heheh

    Ty juz dostałas @ ?? bo widze że tempka poszła w dół .. :(

    hannah_92 lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4608 3073

    Wysłany: 9 lipca 2020, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emkaxd wrote:
    Poszukuje pomocy w interpretacji wykresu. Pierwszy raz mam tak niskie temperatury. b2d6be4cd374287d15d8cc3e2cff129b.png
    Emka wydaje mi sie ze juz szans na ten cykl nie ma bo ciagle idzie w dól... nie znam sie jeszcze na wykresach ale przegladajac zafasolkowane to tylko w góre w drugiej połowie szło.

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • Emkaxd Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 9 lipca 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Emka wydaje mi sie ze juz szans na ten cykl nie ma bo ciagle idzie w dól... nie znam sie jeszcze na wykresach ale przegladajac zafasolkowane to tylko w góre w drugiej połowie szło.
    Właśnie też tak myślę, no nic trudno, czekam teraz na @ i zaczynamy kolejny cykl starań

  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 9 lipca 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Ooo super, że ci wyznaczyło ovu!:)) oby miesiąc starań był udany♥
    Jeśli chodzi o wklejanie wykresu to jak wyświetlisz swój wykres to musisz nacisnąć udostępnij wykres, a następnie na link, tam skopiować link do forum i wkleić go w ustawieniach. Wchodzisz na ustawienia, potem na społeczność i wklejasz ten link w miejscu 'Twój podpis na forum'. Spróbuj!:))

    Super, że się udało:) Ojj niestety przyszła @ wczoraj, czułam to. Pierwsza miesiączka, gdzie nie płakałam. Jest progres:D

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • Clausix Autorytet
    Postów: 5232 3148

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy u Was też się źle wyświetlają cudze wykresy? Odpalam z Waszych opisów i jest totalnie rozjechane...

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4608 3073

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Czy u Was też się źle wyświetlają cudze wykresy? Odpalam z Waszych opisów i jest totalnie rozjechane...
    Czasem mi się też rozjezdzaja, lub daty do przodu mi przesuwa ale to nie zawsze. Wkurzam mnie tylko że nie widzę który to dzien cyklu

    Hannah Ja Ci powiem że plakac nie płacze z powodu @ ... Ale ten 1dc jest taki ze wszyscy wokol widza mój brak humoru...chodze zazwyczaj sprzatam generalne porzadki w ciszy i złości na cały swiat wyrzywam się na szmacie hehwhe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 21:35

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 10 lipca 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Czasem mi się też rozjezdzaja, lub daty do przodu mi przesuwa ale to nie zawsze. Wkurzam mnie tylko że nie widzę który to dzien cyklu

    Hannah Ja Ci powiem że plakac nie płacze z powodu @ ... Ale ten 1dc jest taki ze wszyscy wokol widza mój brak humoru...chodze zazwyczaj sprzatam generalne porzadki w ciszy i złości na cały swiat wyrzywam się na szmacie hehwhe

    Ja zawsze płakałam, byłam tak zła, że też potrafiłam się nie odzywać prawie do nikogo. Mąż mnie tylko tulił i uspokajał. Teraz staram się walczyć ze złymi emocjami, ale uważam że każdej z nas potrzebne jest takie wyrzucenie swoich emocji. Ja po tym zawsze się lepiej czuje i mam siłę walczyć dalej. Myślę, że są to normalne reakcje i nie powinniśmy się tego wstydzić:)
    Mi też się często rozjeżdżają wykresy i nie wiem dlaczego...

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ