X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Cialko krwionośne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 31 marca 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy ktoraś z Was kobietki miala z tym doczynienia? Lekarz mi wczoraj oznajmil że cykl stracony ponieważ ten pecherzyk ktory mial pęknąć nie pękłal i powstalo z niego cialko krwionośne jak dobrze wypowiadam tą nazwę. Moze ktos mi pomoże to zrozumieć dlaczego tak sie stalo skoro dostalam nawet zastrzyk na pekniecie pecherzyka i zawsze pękał po nim ? A byl duzy i ladny :/ teraz cos odczuwam w podbrzuszu lekki kucie

  • Magdzia_ Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 31 marca 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mnie już kilka razy się zdarzyło, choć moja gin mówiła na to "torbiel krwotoczna". Moje jajniki słabiej pracują i czasami pęcherzyk nie pęka 🤷‍♀️ ostatnio zasugerowała mi zastrzyki, ale skoro piszesz, że to właśnie po zastrzyku, to nie wiem. Może akurat w tym cyklu wyrzut hormonów był dla Twojego organizmu za mały.
    Ta torbiel zawsze mi się wchłaniała (szybciej i lepiej dzięki luteinie), więc spokojnie musisz zaczekać.

    Karolcia00 lubi tę wiadomość

  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 31 marca 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia_ wrote:
    Hej, mnie już kilka razy się zdarzyło, choć moja gin mówiła na to "torbiel krwotoczna". Moje jajniki słabiej pracują i czasami pęcherzyk nie pęka 🤷‍♀️ ostatnio zasugerowała mi zastrzyki, ale skoro piszesz, że to właśnie po zastrzyku, to nie wiem. Może akurat w tym cyklu wyrzut hormonów był dla Twojego organizmu za mały.
    Ta torbiel zawsze mi się wchłaniała (szybciej i lepiej dzięki luteinie), więc spokojnie musisz zaczekać.
    A jakiedy bralas luteine moze tez wezmw bo mam w domu. A bolalo Cie to? Ja dziś caly dzien odczuwam bol czasem mnie mocniej za kuje :(
    I mam jeszcze jedno pytanie czy jak to mialas inne pecherzyki po pękały?? :) bo mi powiedział cos takiego o ty mamy to cialko krwionośne czy jakos tak a potem przesunął dalej i powiedział ze tu po pękłal ale cykl jest stracony

  • Magdzia_ Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej mnie bolało, jak chodziłam, np. po schodach lub jak dotykałam brzucha. Jest to jednak dosyć spory przerośnięty pęcherzyk.
    Z tego co pamiętam, to wtedy inne nie pękały.

    Karolcia00 lubi tę wiadomość

  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis sie dowiedziałam ze to jest zespół LUF pierwszy raz tak mialam i mam nadzieję że zbyt czesto nie bedzie mi sie powtarzać. Dziekuje za informację :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ