X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów co z ta temperatura???
Odpowiedz

co z ta temperatura???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M.M.K Koleżanka
    Postów: 43 22

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powiedzcie mi co sie dzieje u mnie??? Ta tempka jakas bardzo niska jak nigdy. Wczesniej mialam powyższej 36.3 i plus a teraz nawet nie ma 36.2 :( mierze o 7 nie jak wczesniej w cyklach o 7:30 .

    amba_2 lubi tę wiadomość

    http://pg22.radom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=61&Itemid=48
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic się nie dzieje im wcześniej mierzysz tym niższa
    wszystko ok

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • M.M.K Koleżanka
    Postów: 43 22

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy to normalne ze kuje mnie brzuch miedzi pepkiem a zebrami. Chyba @ idzie ; (

    http://pg22.radom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=61&Itemid=48
  • mordulka21 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Jestem 4 dni po owulacji. Wczoraj temperatura 37.0 a dziś nagły spadek do 36,6. Co to może oznaczać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam podobnie im szybciej mierzę tym niższa np. o 6 rano jest 36,6 - 7 a już o 7,30 jest 36,9 a potem przez cały dzień waha się od 37,1 do 37,5 - 7 :-( pewnie na okres :-(

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie nie ma sie czym martwic ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ