X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Coraz dłuższe cykle ?
Odpowiedz

Coraz dłuższe cykle ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BusiaT Ekspertka
    Postów: 229 228

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Wcześniej moje cykle wynosiły od 29 do 33 dni średnio, co uważałam za regularne. Teraz gdy zaczęliśmy się starać wydłużają się one nawet do 37 dni, nigdy nie musiałam tak długo czekać na owulacje.
    Czy któraś się z tym spotkała ?

    f2d7ab81ec.png
  • Olla95 Autorytet
    Postów: 393 526

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 35 dni uważa się że jest ok z cyklami A większość gin twierdzi że jeśli średnio nie przekracza tygodnia od takiej typowej liczby trwania cyklu to nie ma co się martwić:(
    Odkąd staram się regularnie ja np. Miałam sytuacje na początku samym że dopiero po 37 dniach dostałam. Potem były już regularne. Wręcz aż sama się zdziwiłam bo zawsze te 3, 4 dni był przesunięty w jedną bądź w druga stronę.
    Wydaje mi się że jak zaczyna się człowiek też tak starać już umyślnie to w głębi jakoś tak liczy emocjonalnie że się uda ^^ A im silniejsze emocje tym wiadomo. Owulacja może się przesunąć A tym samym miesiączka wystapic później.
    Jeśli nie będzie się to powtarzać co raz dłużej i co raz częściej to nie ma co siemartwic zwłaszcza jeśli wcześniej nie miałaś z tym problemów :) spokojnie i się nie martw 😉😁

    BusiaT lubi tę wiadomość

    💌 czekając na cud 💌
    💌11cs
    23.07 - Beta-hcg: 485.39 mIU/ml, Progesteron: 24.600 ng/ml
    8.08 - 6+2 💓
    18.09 - 12+1 krwawienie - hospitalizacja 😭
    28.09 - 13+4 prenatalne spóźnione (według badania 14+1)- rozwastwienie
    5.10 - 14+4 badanie kontrolne - prawdopodobnie dziewczynka 💗 (krwiak 6x2 cm)
    5.12 - 23+2 - 700 g ( brak krwiaka ❤)
    11.01 - 28+4 - 1800g kruszynki 🤣
    03.02 - 31+6 - 2500g
    22.02 - 34+ - 2900~3060 g
    09.03 - 36+6 - 3500 g
    16.03.21 -37+6 - narodziny córeczki o 10:45 ❤ 55 cm i 3470 gram szczęścia ❤

    iv09df9hck6kpq6k.png
  • Laura95 Znajoma
    Postów: 17 12

    Wysłany: 11 maja 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze miałam 29-31 Max. A teraz potrafi nawet do 34 ... Nie mam pojęcia dlaczego, nie biorę żadnych lekow.

  • Leoncja Koleżanka
    Postów: 53 36

    Wysłany: 17 maja 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też cykl się wydłużył. Zawsze ok 26. A od kiedy się staramy to 26 do 29 dni, a dziś nawet 30 dc, ból brzucha, wzdęcia i gazy, więc pewnie dziś lub jutro się pojawi :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ