X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy to cykl bezowulacyjny?
Odpowiedz

Czy to cykl bezowulacyjny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karla24 Znajoma
    Postów: 19 49

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym zapytać czy owulacja mogła wystąpić mimo negatywnych testów owulacyjnych, obecnie jestem w 17dc od 12dc śluz płodny. Dzisiaj śluz jest bardzo rozciągliwy natomiast testy owulacyjne od 12 dc nie ciemnieją. Jestem pierwszy raz stymulowana Lametta 3-7dc (2x1)
    Bardzo proszę was o zdanie ze względu na to co się dzieje ale również ze względu na przeziębienie nie byłam w stanie iść na monitoring ani mierzyć temperatury ponieważ jest zawyżona od pewnego czasu. Testy są z Allegro takie zwykle. Miałyście może sytuacje ze testy negatywne a owulacja mimo to była ? Bardzo proszę o odpowiedz i dziękuje :)

  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3221 2182

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może owulacja będzie później.
    Testy mogą być wadliwe.
    Testy owulacyjne są mało wiarygodne już lepiej mierzyć temperaturę.
    Robiłaś testy codziennie o tej samej porze? Nie piłaś dużo i nie sikałaś 2-3h przed zrobieniem testu?

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙
    Mamy ❄️❄️

    age.png
  • Karla24 Znajoma
    Postów: 19 49

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykonywałam je sumiennie rano i wieczorem mniej więcej w tych samych godzinach. Dziękuje za odpowiedz. Zobaczę w najbliższych dniach, może nie powinnam im tak ufać :)

  • Emkaxd Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 25 kwietnia 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mój wykres wskazuje na cykl owulacyjny? Od wczoraj mam brązowe plamienie A do okresu jeszcze z 9 dni.6b2e8cc480ef3ed051178d470fe54b6c.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2020, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karla24 wrote:
    Chciałabym zapytać czy owulacja mogła wystąpić mimo negatywnych testów owulacyjnych, obecnie jestem w 17dc od 12dc śluz płodny. Dzisiaj śluz jest bardzo rozciągliwy natomiast testy owulacyjne od 12 dc nie ciemnieją. Jestem pierwszy raz stymulowana Lametta 3-7dc (2x1)
    Bardzo proszę was o zdanie ze względu na to co się dzieje ale również ze względu na przeziębienie nie byłam w stanie iść na monitoring ani mierzyć temperatury ponieważ jest zawyżona od pewnego czasu. Testy są z Allegro takie zwykle. Miałyście może sytuacje ze testy negatywne a owulacja mimo to była ? Bardzo proszę o odpowiedz i dziękuje :)


    Cześć 😊 Podobnie jak Ty zamówiłam kiedyś te testy owu z Allegro i przez dwa cykle nie wyszły pozytywne, a śluz i temp wskazywały na owulacje. Wiele negatywnych opinii słyszałam że się dziewczyny tylko stresują jak je robią.

  • Karla24 Znajoma
    Postów: 19 49

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test wyszedł pozytywny dopiero w 18dc, owulacja trochę się przesunęła:) widocznie przeziębienie tak wpłynęło na ten cykl

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,czy myślicie,że mam cykl bezowulacyjny?
    Tempke mam jak zawsze w fazie lutealnej,ale brak konkretnego skoku😐Testy owu negatywne.Sama już nie wiem🤔
    681d408a624e868f7aeb54a64b385d78.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2020, 18:28

  • Klaska Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm ciężko stwierdzić, ale są jakieś skoki. Tylko widze ze o innych porach temp mierzona?

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaska wrote:
    Hm ciężko stwierdzić, ale są jakieś skoki. Tylko widze ze o innych porach temp mierzona?

    Zazwyczaj mierze o 6.30,ale ostatnio budze sie godzine wcześniej(tak jak przed zmianą czasu).Gdybym skorygowała to byłaby wyższa w tych dniach o 0,1 stopnia.No nic zobacze,ale wkurza mnie to że nie wiem kiedy@przylezie bo nie ma fazy lutealnej😐Dzisiaj spadła,zobaczymy jak dalej bedzie,pierwszy raz taki wykres dziwny

  • nickt Znajoma
    Postów: 29 35

    Wysłany: 3 maja 2020, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie koleżanki, ja z tym samym zapytaniem. To drugi miesiąc mierzenia tempki. Pierwszy ładnie, spadki temp, wzniesienia - owulacja zaznaczona przez apke. W tym... Lecimy cały czas ta sama temperatura, już po połowie cyklu i nic... Czy to może być cykl bezowulacyjny? Czy jest jeszcze szansa?

    9e844794303899e6015378b49db17067.png

  • Laura95 Znajoma
    Postów: 17 12

    Wysłany: 11 maja 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy jakie testy kupujesz. Te z allegro za 30 zł 50 szt dla mnie są o kant tyłka rozbić.
    Lepiej kupić droższe w aptece - przynajmniej u mnie się sprawdziły :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ