Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy z mojego wykresu mozna wyczytac ile trwal cykl?
Odpowiedz

Czy z mojego wykresu mozna wyczytac ile trwal cykl?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • belldandy Autorytet

Wysłany: 15 maja 2016, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nietypowe pytanie... czy z mojego wykresu mozna wyczytac ile tak naprawde trwal moj cykl? Mam tutaj na mysli czas od powrotu plodnosci po porodzie, a nie dni liczone od sztucznego plamienia po duphastonie.
    Czy poczatek cyklu to normujace sie temperatury, wiec trwal on okolo 34dni?
    Jak liczyc?
    I czy miesiacKa nie wystapila za wczesnie? Bylo to 11dzien po owulacji.

Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    atdciei3xm9exlt9.png

Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    f2wliei3ic2cc3hn.png

w4sq3e3kyqcdcto6.png
    30.07 -9dpo betaHCG 🧪 6,26mlU/ml
    1.08 - 11dpo betaHCG 🧪 58,77mlU/ml prog. 37,90 ng/ml
    3.08 - 13dpo betaHCG 🧪 181mlU/ml prog. 45,99 ng/ml
    5.08 - 15dpo betaHCG 🧪 540,60mlU/ml
    7.08 - 17dpo betaHCG 🧪1427 mlU/ml
    10.08- 4+4 tc Mamy pęcherzyk ciążowy🔮= 0,87 cm
    Pęcherzyk żółtkowy YS= 0,15 cm
    15.08- 5+2tc - echo zarodka 🙂
    19.08- 5+6tc - dzidziuś i serduszko <3

Aniołki: 19.04.14, 29.06.16
  • StyczniowaNadzieja Autorytet

Wysłany: 15 maja 2016, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako tako nie mozesz wyliczyć sobie teraz "długości" cyklu. Tak jak pisałam Ci wcześniej normujące się temperatury są oznakiem powracającej płodności ale takie obliczenia były by błędem. Zwykle ostatnia faza cyklu (ta po owulacji) w pierwszych cyklach po porodzie jest skrócona. Zdarza się ze trwa nawet tylko 4 dni. U Ciebie to 11 powiedziałabym ze to nawet sporo.

caur359.png
    3ro1ov5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego