X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy z mojego wykresu mozna wyczytac ile trwal cykl?
Odpowiedz

Czy z mojego wykresu mozna wyczytac ile trwal cykl?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nietypowe pytanie... czy z mojego wykresu mozna wyczytac ile tak naprawde trwal moj cykl? Mam tutaj na mysli czas od powrotu plodnosci po porodzie, a nie dni liczone od sztucznego plamienia po duphastonie.
    Czy poczatek cyklu to normujace sie temperatury, wiec trwal on okolo 34dni?
    Jak liczyc?
    I czy miesiacKa nie wystapila za wczesnie? Bylo to 11dzien po owulacji.

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 15 maja 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako tako nie mozesz wyliczyć sobie teraz "długości" cyklu. Tak jak pisałam Ci wcześniej normujące się temperatury są oznakiem powracającej płodności ale takie obliczenia były by błędem. Zwykle ostatnia faza cyklu (ta po owulacji) w pierwszych cyklach po porodzie jest skrócona. Zdarza się ze trwa nawet tylko 4 dni. U Ciebie to 11 powiedziałabym ze to nawet sporo.

    caur359.png
    3ro1ov5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ