X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Duphaston, owulacja.
Odpowiedz

Duphaston, owulacja.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kleosia34 Znajoma
    Postów: 21 25

    Wysłany: 8 lipca 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy ktoś miał spadek temperatury zażywając duphaston?

    zosia_🙃 lubi tę wiadomość

    459cc4806749c83a4ba2ce63c5380a9e.png


    28.08.20 - 🍀⏸️ kreseczki
    28.08.20 - Beta hcG 332 mlU/ml
    31.08.20 - Beta HCG 1038 mlU/ml . Progesteron 14,7
    3.09.20 - Pęcherzyk 5-6 mm
    9.09.20 - Beta HCG 15992 mlU/ml . Progesteron 15.2
  • Karola347 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tak miałam w pierwszym cyklu brania duphastonu. W drugim były już książkowe dwie fazy. Oprócz duphastonu biorę mioinozytol codziennie i myślę że u mnie to właśnie to pomogło. Powodzonka! 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2020, 22:32

    4773c4562f755da9ac5c7befadec3402.png

    PCOS
  • Anulka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 lipca 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak samo u mnie 2 miesiące po braniu duphastonu temperatura cały czas utrzymywała się 36,5. góra 36,6 dopiero w 3 cyklu temperatura pięknie i książkowo podniosła się po owulacji i utrzymuje się i to zaowocowało pięknymi dwoma kreskami na teście ciążowym☺Wytrwałość i powodzenia życzę😉

  • Karola347 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 19 lipca 2020, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka gratulacje!

    Anulka lubi tę wiadomość

    4773c4562f755da9ac5c7befadec3402.png

    PCOS
  • Andzia91 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 20 lipca 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka wrote:
    Tak samo u mnie 2 miesiące po braniu duphastonu temperatura cały czas utrzymywała się 36,5. góra 36,6 dopiero w 3 cyklu temperatura pięknie i książkowo podniosła się po owulacji i utrzymuje się i to zaowocowało pięknymi dwoma kreskami na teście ciążowym☺Wytrwałość i powodzenia życzę😉

    Dajesz mi nadzieję bo ja od przyszłego cyklu będę zaczynać to brać i mam nadzieję że mi też pomoże 🙂

    Anulka lubi tę wiadomość

    21.03 dwie kreski na teście
    06.04 jest ❤
  • Anulka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 lipca 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia91 wrote:
    Dajesz mi nadzieję bo ja od przyszłego cyklu będę zaczynać to brać i mam nadzieję że mi też pomoże 🙂
    N

  • Anulka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 lipca 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytwałośći wam życzę wiem łatwo się mówi przed duphostanem brałam zwykłą luteinę50 pod język przez 3 miesiące efekt był taki że cykl się wydłużał straszne bole. brzucha i koniec 3 cyklu miesiączki miesiączki brak Moja lekarka kazała odstawić kuteinę 50 i przepisała mi właśnie duphostan i dała 3 miesiące na spokojnie mamy działać i tu w 3 cyklu udało się gdzie ja miałam już zwątpione we wszystko☺Drogie przyszłe mamysie uda się i wam tylko na spokojnie każdy ma swój czas😉Pozdrawiam

  • zosia_🙃 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 20 lipca 2020, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny Ja jestem 2 cykl na duphastonie.
    Teraz zaczynam 3 cykl dziś po 34dc dostałam lekkiego krwawienia , a miałam już nadzieję bo ovufriend wyznaczył Mi owulkę akurat w taki dzień że serduszkowaliśmy z moim i dwa dni przed owulką w dzień i po jeden dzień . @ się Mi spózniala powinna być poprzedniej soboty przyszła dziś i to dosyć leniwie ,niewiem czy cykle wydłużyły się Mi po duphastonie czy to tak powinno być czy nie.
    Ale tak jak wiele dziewczyn mam nadzieje ,że dostałam duphaston póki co na 3 cykle - 13 sierpnia dowiem sie czy na dłużej . Chciałabym aby sie udało i tego też Wam życzę ❤

    Złociutka88
  • Karola347 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 20 lipca 2020, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia u mnie to samo - trzeci cykl z duphastonem i jak się teraz nie uda to dalsze badania. U mnie w poprzednim cyklu duphaston zafundował mi takie skutki uboczne ze juz byłam pewna że się udało. Straszny ból piersi, mdłości i ciągle latanie do toalety. Po kilku dniach przeszło, temperatura spadła i przyszła @. Może ten cykl będzie dla nas szczęśliwy 🙂

    zosia_🙃 lubi tę wiadomość

    4773c4562f755da9ac5c7befadec3402.png

    PCOS
  • zosia_🙃 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 lipca 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola347 wrote:
    Zosia u mnie to samo - trzeci cykl z duphastonem i jak się teraz nie uda to dalsze badania. U mnie w poprzednim cyklu duphaston zafundował mi takie skutki uboczne ze juz byłam pewna że się udało. Straszny ból piersi, mdłości i ciągle latanie do toalety. Po kilku dniach przeszło, temperatura spadła i przyszła @. Może ten cykl będzie dla nas szczęśliwy 🙂

    Trzymam kciuki za Ciebie i Siebie i całą reszte dziewczyn.Powiem ci , że ja tak miałam , że kuło Mnie w jajnikach , piersi pobolewały i też biegałam do toalety do tego @ się opóźniała zrobilam nawet test wyszedł negatywny . Stwierdzilam że albo się zabardzo nakręciłam i tylko się zawiodłam jedną kreską ,albo było za wcześnie .
    Chociaż wczoraj zaznaczyłam w ovufriend lekkie krwawienie bo przy wizytach w toalecie na papierze krew jest a tak na podpasce wcale , zero bólów brzucha , skurczy jak przy @zazwyczaj mam .
    Myślę , że mi się powoli rozkręci , albo coś Mi się hormony rozregulowały niewiem dobrze , że niedługo mam wizytę .

    Złociutka88
  • Mggg Ekspertka
    Postów: 170 227

    Wysłany: 21 lipca 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore Duphaston juz 5 miesiąc i efektow brak. Jest za to potworny ból z okazji okresu. Brzuch boli mnie przez okolo 5h, ale tak że nie jestem w stanie nic zrobić. Mówiłam o tym lekarzowi, ale jakoś w ogóle nie zareagował. Też tak macie? To normalny objaw?

    Karola347 lubi tę wiadomość

    27l
    Starania od: listopad 2019
    PCOS, brak owulacji
    09.2020- stymulacja clostilbegyt
    28.09.2020- wizyta i monitoring (dwa pęcherzyki po 19mm)
    11.10.2020 - test pozytywny
    11.2020 - dwie fasolki
    11.2020 została jedna fasolka :(
    29.04.2021, 32 tydzień, poród przedwczesny, wstrzymany, leżymy do końca.
    20.06.2021 poród 5/10 ale już jest dobrze 🙏 Dziękuję.
  • zosia_🙃 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 lipca 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mggg wrote:
    Ja biore Duphaston juz 5 miesiąc i efektow brak. Jest za to potworny ból z okazji okresu. Brzuch boli mnie przez okolo 5h, ale tak że nie jestem w stanie nic zrobić. Mówiłam o tym lekarzowi, ale jakoś w ogóle nie zareagował. Też tak macie? To normalny objaw?

    Witaj ja tak jak wspomniałam bedę brac 3 cykl niedlugo jeżeli chodzi o okropny ból brzucha przy okresie ciężko Mi określić w moim przypadku czy duphaston może wpływac na to , ponieważ Ja w każdym miesiącu odczuwam dosyć bolesne bóle przy okresie :/
    Natomiast mam wrażenie , że przez branie duphastonu cykle się Mi wydłużyły miałam dotąd 28-29 dni cyklu , teraz mam 32-34 dni cyklu niewiem czy ma to wpływ .
    Co do temperatury @Kleosia34 - nie zauważyłam spadku temperatury u siebie

    Pozdrawiam dziewczyny 🧡

    Złociutka88
  • Karola347 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 22 lipca 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przy duphastonie tez bardziej bolesny PMS ale ibuprom daje rade 😁

    4773c4562f755da9ac5c7befadec3402.png

    PCOS
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 23 lipca 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przy dupku bolą balony i brzuch jak na @... :) Temp spadła o 0,1.

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • Kinia35 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 lipca 2020, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie! Mam pytanie, wiecie może czy przy miovelii i duphastonie można brać też niepokolanka mnisiego?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ