X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gdzie ta ovu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tooskawka Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myślicie dziewczyny co z tą owulacja?

    18dc643e991724ae27280affdca35709.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 6 lutego 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po 1. nawet gdyby była, to masz dużo ignorowanych temperatur, więc of Ci jej nie wyznaczy

    po 2. zacznij badać coś więcej niż tylko temperaturę, np. śluz, wysokość szyjki

    po 3. wierz mi, że jeden wątek wystarczy

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Tooskawka Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 6 lutego 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przepraszam. Wstawiło mi 3 razy, z powodu chwilowego braku neta. A nie wiem jak to usuną, jestem na telefonie...

    18dc643e991724ae27280affdca35709.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 7 lutego 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic się nie dzieje ;) zgłosiłam zdublowany wątek.

    Polecam lekturę:

    https://ovufriend.pl/pytania-i-odpowiedzi.html
    https://ovufriend.pl/artykuly/

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ