Odpowiedz

Gdzie ta ovu?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tooskawka Znajoma

Wysłany: 6 lutego 2015, 15:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myślicie dziewczyny co z tą owulacja?

18dc643e991724ae27280affdca35709.png
  • Katarzyna87 Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2015, 17:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    po 1. nawet gdyby była, to masz dużo ignorowanych temperatur, więc of Ci jej nie wyznaczy

po 2. zacznij badać coś więcej niż tylko temperaturę, np. śluz, wysokość szyjki

po 3. wierz mi, że jeden wątek wystarczy

ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Tooskawka Znajoma

Wysłany: 6 lutego 2015, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przepraszam. Wstawiło mi 3 razy, z powodu chwilowego braku neta. A nie wiem jak to usuną, jestem na telefonie...

18dc643e991724ae27280affdca35709.png
  • Katarzyna87 Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2015, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic się nie dzieje ;) zgłosiłam zdublowany wątek.

Polecam lekturę:

https://ovufriend.pl/pytania-i-odpowiedzi.html
    https://ovufriend.pl/artykuly/

ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego