X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jakie miałyście temperatury w ciąży?
Odpowiedz

Jakie miałyście temperatury w ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Proszę o doświadczenia, bo chyba zaczynam się nakręcac ciążą... ;)
    Mój cykl był strasznie dziwny. Miesiąc w miesiąc miałam ostry ból jednego z jajników przepowiadajacy owulację. Nie musiałam robić testów - wiedziałam w którym dniu jest owulacja. Do tego sluz strasznie skąpy, gdzie ja nigdy nie miałam z nim problemu (podczas owulacji aż wylewało się ze mnie).
    Zrobiłam test owulacyjny bo byłam strasznie zaskoczona brakiem śluzu. W 13dc pozytyw, więc domniemana owulacja prawdopodobnie w 14 dc (bez bólu i jakiegokolwiek innego objawu). Pogodzilam się mimo wszystko z faktem cyklu bezowulacyjnego.
    Zaczęłam jednak mierzyć temperaturę. ZAWSZE w Internecie fazie mam 36,5-36,6 (nie licząc spadku przed owulacją), w II fazie 36,8-36,9 (nawet w poronionej ciąży miałam 36,9, w dniu okresu chyba max. 37,0).
    A tutaj nagle zaskoczenie. Jestem w 11dpo a moja temperatura od kilku dni ma powyżej 37,1. Dzisiaj doszła do poziomu 37,3 (a mierzylam ją nawet godzine wcześniej niż zawsze). Nigdy w swoich cyklach nie doszłam do poziomu 37,1, nie mówiąc o dzisiejszej temperaturze. Jakieś 3/4 dni po owulacji bolał mnie jajnik, zaczęłam nawet podejrzewać przesunięcie owulacji.
    Zrobiłam dzisiaj test - wydaje mi się że biało. Mam jakieś tam objawy, ale są one jak w każdym innym miesiącu ;)

    Czy w ciąży mialyscie wyższe temperatury niż zwykle? Jeśli nie ciąża, to co? Jakaś infekcja? Czuję się względnie dobrze i bez zmian.

    dziękuję z góry :)

  • Annja Autorytet
    Postów: 251 160

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrob test jeszcze raz za kilka dni 🤔?

    👩🏻25
    🧔🏻 35
    p19uyx8dqwg4ciqu.png
    💊 kwas foliowy
    27.04.20 czułość 10 ⏸
    28.04.20 czułość 25 ⏸
    29.04.20 beta - 135.11
    04.05.20 beta 2 - 3462.00
  • Amelka19 Ekspertka
    Postów: 214 119

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jestem tu nowa. Staramy się o dzidziusia od 2 lat...
    w październiku pierwszą ciąże poroniłam w ósmym tygodniu...
    Chciałam się was zapytać ponieważ zaczęłam mierzyć temperaturę co sądzicie o tym wykresie poniżej link

    https://ovufriend.pl/graph/1a29cd8edea2d9831c3a75063597939b

    👩🏻32
    🧔🏻32

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2020, 09:56

  • Zuzi1985 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 maja 2020, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka68 wrote:
    Cześć :)
    Proszę o doświadczenia, bo chyba zaczynam się nakręcac ciążą... ;)
    Mój cykl był strasznie dziwny. Miesiąc w miesiąc miałam ostry ból jednego z jajników przepowiadajacy owulację. Nie musiałam robić testów - wiedziałam w którym dniu jest owulacja. Do tego sluz strasznie skąpy, gdzie ja nigdy nie miałam z nim problemu (podczas owulacji aż wylewało się ze mnie).
    Zrobiłam test owulacyjny bo byłam strasznie zaskoczona brakiem śluzu. W 13dc pozytyw, więc domniemana owulacja prawdopodobnie w 14 dc (bez bólu i jakiegokolwiek innego objawu). Pogodzilam się mimo wszystko z faktem cyklu bezowulacyjnego.
    Zaczęłam jednak mierzyć temperaturę. ZAWSZE w Internecie fazie mam 36,5-36,6 (nie licząc spadku przed owulacją), w II fazie 36,8-36,9 (nawet w poronionej ciąży miałam 36,9, w dniu okresu chyba max. 37,0).
    A tutaj nagle zaskoczenie. Jestem w 11dpo a moja temperatura od kilku dni ma powyżej 37,1. Dzisiaj doszła do poziomu 37,3 (a mierzylam ją nawet godzine wcześniej niż zawsze). Nigdy w swoich cyklach nie doszłam do poziomu 37,1, nie mówiąc o dzisiejszej temperaturze. Jakieś 3/4 dni po owulacji bolał mnie jajnik, zaczęłam nawet podejrzewać przesunięcie owulacji.
    Zrobiłam dzisiaj test - wydaje mi się że biało. Mam jakieś tam objawy, ale są one jak w każdym innym miesiącu ;)

    Czy w ciąży mialyscie wyższe temperatury niż zwykle? Jeśli nie ciąża, to co? Jakaś infekcja? Czuję się względnie dobrze i bez zmian.

    dziękuję z góry :)


    Hej i jak się zakończyła Twoja historia bo ja mam identycznie, wysokie temp, test negatywny ale może za wcześnie zrobiony. Jak było u Ciebie ? Jaki efekt ostateczny?

  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 25 maja 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobne doświadczenia. Odkryłam ostatnio, że mam za wysokie TSH i w tym miesiącu zrobiliśmy sobie przerwę od starań. Mierzylam jednak temp.zeby wyłapać spadek na okres. I też miałam taką wyższą, ale cierpliwie każdego dnia czekałam. Aż w końcu 3 dni po terminie spodziewanej @ zrobiłam sobie test, bo czułam się wyjatkowo śpiąca I pokazały się 2 kreski. Niestety cieszyłam się krótko, bo poroniłam bardzo wcześnie lub to była ciąża biochemiczna.
    Zauważyłam u siebie, że w cyklu miewałam już takie dwa skoki, jeden na ovu drugi potem pod 36.8 (Moja bazowa temp.to 36.4). Ale kończyły się okresem. Teraz w tym cyklu TSH spadło do 3.14 I w końcu zaskoczylo, ale to za dużo, żeby utrzymać ciążę.
    Z tego co kojarzę to potencjalnie po zapłodnieniu temp skacze o kolejne ok.0.2 stopnia od tej przy ovu. Czyli o 0.4 więcej niż podstawowa. Gdzieś tak wyczytałam i u mnie się sprawdziło.

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ