Odpowiedz

Jakie szanse?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • innamorata88 Autorytet
  Postów: 4329 4636

  Wysłany: 21 kwietnia 2016, 09:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej! Jak myślicie jakie szanse w tym cyklu? Od 3 do 8 dnia byłam stymulowana clostilbegytem, we wtorek ok 12 przyjełam zastrzyk Ovitrelle (owulacja potwierdzona w środę rano). Od jakiegoś czasu przyjmuję oviarin i pregnę plus. Temperatury takie jak na wykresie. Śluz od owulacji wodnisty, wczoraj sucho i widoczny spadek temperatury. Dzisiaj znowu wodnisty. W 8 dni po owulacji beta negatywna, progesteron 13,02. Dzięki za pomoc! :)

  90adc35731799f8297b22e6ef0eccb48.png

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 09:26

  Mikołaj 25.04.2011

  08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
  27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ