X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kiedy obniża się Wam szyjka? 🤔
Odpowiedz

Kiedy obniża się Wam szyjka? 🤔

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Siilike Ekspertka
    Postów: 160 231

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie. Od kilku dni próbuję codziennie regularnie sprawdzać szyjkę.

    Wcześniej też to robiłam, ale nieregularnie, jednak mniej więcej wiem, co znaczy mieć szyjkę nisko/wysoko w moim przypadku.

    Zastanawiam się, kiedy czujecie, że ona się obniża przed okresem 🤔? Bo ja planowo (według monitora cyklu) mam dziś przedostatni dzień cyklu, a szyjka wciąż tak wysoko, że ledwo sięgam.

    Nie bardzo umiem jeszcze poznać tego, czy jest otwarta, czy zamknięta, ale wprowadzając regularność próbuję się właśnie uczyć. 💪🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2020, 08:59

    10.09.2020 (23 dc, 10 dpo) ⏸️
    15.09.2020 - beta hCG: 178
    17.09.2020 - beta hCG: 487

    21.05.2021 ❤️👧🏼 L.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku tez nie wiedziałam jak mam to ogarnąć gdzie to wysoko gdzie nisko, twarda czy miękka, teraz już jakoś samo przychodzi jak się ma porównania kilku cykli, mimo ze nie robię tego na bierząco. Przed okresem powinna się obniżyć od razu czuć nie trzeba palcami szukać i u mnie była rozpulchniona lekko otwarta ale nie jak na owu. Przy owulacji to środek jest wielkości czubka palca, później się zamyka. Choć jak się dotyka zamkniętej to czasem tez miałam wrażenie jakby lekko się rozchylalo wiec początkowo nie wiedziałam czy to otwarte czy jednak zamknięte. Myśle ze trzeba u siebie po prostu sprawdzać w różne dni przed 2-3 cykle powinno się zauważyć już różnice z położeniu itd

    Siilike lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siilike wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie. Od kilku dni próbuję codziennie regularnie sprawdzać szyjkę.

    Wcześniej też to robiłam, ale nieregularnie, jednak mniej więcej wiem, co znaczy mieć szyjkę nisko/wysoko w moim przypadku.

    Zastanawiam się, kiedy czujecie, że ona się obniża przed okresem 🤔? Bo ja planowo (według monitora cyklu) mam dziś przedostatni dzień cyklu, a szyjka wciąż tak wysoko, że ledwo sięgam.

    Nie bardzo umiem jeszcze poznać tego, czy jest otwarta, czy zamknięta, ale wprowadzając regularność próbuję się właśnie uczyć. 💪🏻
    Zacznij badać od pierwszego dnia cyklu :)

    Siilike lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ